Firmy w: Warzywa i owoce - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Warzywa i owoce

 • Produkcja i dystrybucja, skup borówki wysokiej w Polsce i Europie. Polberry Sp. z o.o.. »

  Produkcja i dystrybucja, skup borówki wysokiej w Polsce i Europie. Polberry Sp. z o.o..

  Produkcja dystrybucja oraz skup borówki amerykańskiej i świeżych owoców w polsce i zagranicą. świeża borówka amerykańska i jej właściwości zdrowotne oraz przepisy. Firma Polberry powstała w czerwcu 2005 r. Jej założyciele, Jan Karwowski i Stephen Taylor, są od wielu lat zaangażowani w produkcję i dystrybucję borówki wysokiej w Polsce i Europie. Celem spółki jest handel owocami miękkimi, ze szczególnym uwzględnieniem borówki amerykańskiej. Korzystając z bogatego doświadczenia i szerokich kontaktów handlowych udziałowców, firma Polberry pracuje nad szerszym otwarciem rynku europejskiego dla polskich owoców jagodowych. Rozwijamy kontakty handlowe także z mniejszymi plantacjami, gdzie produkuje się często wyśmienite, bardzo dobrej jakości owoce, które potem trudno jest sprzedać za godziwą cenę. Jesteśmy partnerem dużych sieci handlowych w kraju i zagranicą, oferując im towar wysokiej jakości, odpowiednio zapakowany i w cenie satysfakcjonującej producenta.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KUJAWSKA GRUPA PRODUCENTÓW WARZYWA GROBLEWSKICH SP. z o.o. »

  KUJAWSKA GRUPA PRODUCENTÓW WARZYWA GROBLEWSKICH SP. z o.o.

  VEGRO to jeden z czołowych producentów warzyw w Polsce. Trudni się głównie produkcją: cebuli, marchwi, kalafiora oraz fasolki szparagowej. Ten producent warzyw w branży rolnej działa już od 2007 roku. Sprzedaż warzyw adresuje zarówno do odbiorców z Polski oraz zagranicznych, reprezentujących sieci handlowe i hurtownie. Więcej informacji na temat naszej działalność odszukać można na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HANDEL-HURT-DETAL EDWARD STACHELEK »

  HANDEL-HURT-DETAL EDWARD STACHELEK

  Działająca przez ponad dwadzieścia lat hurtownia warzyw i owoców Stachelek zaprasza do współpracy. Naszym atutem są tylko najświeższe, dokładnie wyselekcjonowane warzywa i owoce, dzięki którym zaufało nam już grono hoteli, restauracji oraz sklepów w województwie warmińsko-mazurskim. Działamy na obszarze takich miast jak Giżycko, Mrągowo, Bartoszyce i Pisz. Hurtownia warzyw i owoców Stachelek, zawsze sprosta oczekiwaniom swoich klientów a indywidualne podejście do każdego zamówienia i przyjacielska atmosfera, będą wartością dodaną, dzięki której nasza współpraca będzie przebiegała wprost wzorowo. Przetestuj nas, przekonaj się i zaufaj – jak zrobiło to już kilkadziesiąt firm na Warmii i Mazurach. Skontaktuj się z nami …

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 80 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 732 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warzywa i owoce

Warzywa i owoce - nowa firma:

Adres: