Katalog Firm

Podkategoria: Śląskie

 • URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W KATOWICACH »

  URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W KATOWICACH

  Rzetelność jak i profesjonalizm Wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych PolTrans Rent a car, mającej swoje oddziały w Tychach i Bojszowy potwierdzona została rozmaitymi pozytywnymi opiniami a także zaufaniem naszych usatysfakcjonowanych klientów, wśród których znaleźć można tak osoby fizyczne jak i duże firmy. Działamy w branży specjalizującej się w wypożyczaniu nowoczesnych i w pełni sprawnych samochodów, które poddajemy ciągłemu nadzorowi technicznemu, aby zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo. Nasze wypożyczalnie są do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, niezależnie od tego jakiego rodzaju auta Państwo wymagacie. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, to zapraszamy na tę stronę internetową:

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "IMB" GAŁDYŚ SPÓŁKA JAWNA »

  "IMB" GAŁDYŚ SPÓŁKA JAWNA

  Jeśli zamierzasz wybrać się do Szczyrku i nie masz jeszcze rezerwacji w żadnym hotelu, to zarezerwuj go u Nas. Nasz obiekt znajduje się w samym sercu Szczyrku. Jest to idealna baza wypadowa na narty oraz inne aktywności fizyczne wykonywane zarówno w zimie jak i w lecie. Jak tylko spróbujesz naszej kuchni to będziesz chciał zostać u nas na dłużej. Posiadamy dużą bazę noclegową w efekcie mamy dużo wolnych miejsc! Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SGS EKO - PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  SGS EKO - PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Gdy podasz w Google frazy: operat wodnoprawny lub audyt środowiskowy, wśród szeregu wyników poszukiwania znajdziesz witrynę korporacji, jaka realizuje opracowania na temat środowiska. Przykładową z takich korporacji będzie marka SGS. Wykonuje ona rzetelne pomiary środowiska. Horyzont jej realizacji zawiera między innymi: badanie wody, ziemi, analiza odorów, zanieczyszczeń, jak również analiza żywności. Realizuje badania środowiska pracy - pomiar stopnia hałasu, klimatu, bada czynniki biologiczne i wiele dodatkowych wskaźników, jakie są obecne w miejscach pracy. Wszystkie informacje odnośnie wykonywanych wdrożeń odnajdziesz na witrynie www: analizysrodowiska. pl. Korporacja SGS funkcjonuje na rynku od 1929 r.. Adresatami jej oferty są przedsiębiorstwa z sektora energetyki, z branży farmaceutycznej, z dziedziny górniczej, z sektora przemysłu oraz wiele pozostałych. Wszelkie badania przeprowadzane są w specjalistycznych laboratoriach, przy użyciu innowacyjnego sprzętu. Zaletami korporacji będą znakomita klasa oferowanych zleceń, jak także szybkie tempo ich opracowywania. SGS posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • F.H.U "J.A.M.P" Maria MOL. »

  F.H.U "J.A.M.P" Maria MOL.

  Firma JAMP powstała w 1990 roku. Od początku istnienia zajmujemy się wyposażeniem obiektów usługowo-handlowych, sklepów spożywczych, lokali gastronomicznych. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę. Stale rozszerzamy nasz asortyment, aby dać naszym klientom możliwość najkorzystniejszego wyboru produktów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy chętnie służą radą. Nasze oddziały znajdują się w Katowicach, Gliwicach i Tychach. Z naszych usług skorzystali przedsiębiorcy z całej Polski, a także z Niemiec, Austrii, Rosji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 08 01 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 412 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Śląskie

Śląskie - nowa firma:

Adres: