Katalog Firm

Podkategoria: Małopolskie

 • RAFAŁ BOGDAN STOLAREK "CLEAN" FIRMA USŁUGOWA, AGENCJA PROMOCJI BIZNESU "PARTNER 2000" »

  RAFAŁ BOGDAN STOLAREK "CLEAN" FIRMA USŁUGOWA, AGENCJA PROMOCJI BIZNESU "PARTNER 2000"

  Firma Usługowa „Clean” obsługuje klientów na terenie Małopolski oraz Śląska w zakresie utrzymania czystości i porządku. Wykonujemy prace porządkowe w pomieszczeniach biurowych, budynkach użyteczności publicznej oraz we wspólnotach mieszkaniowych. Prace porządkowe wykonywane są zgodnie z ustalonym harmonogramem, jaki zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Kraków, Katowice to główne ośrodki naszej działalności, aczkolwiek obszar wykonywania naszych usług obejmuje swym zasięgiem cały Śląsk i Małopolskę. Realizowany pełny zakres prac porządkowych pozwala nam na elastyczne dopasowywanie się do wszelkich oczekiwań naszych klientów. Sprzątanie Kraków, sprzątanie Katowice, sprzątanie Małopolska, sprzątanie Śląsk.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKO-LABOR LABORATORIUM OCHRONY ŚRODOWISKA I HIGIENY PRACY SPÓŁDZIELNIA PRACY »

  EKO-LABOR LABORATORIUM OCHRONY ŚRODOWISKA I HIGIENY PRACY SPÓŁDZIELNIA PRACY

  Badania wibracji drgań Kraków przeprowadzane są przez naszą firmę już od 1990 roku tak samo jak pomiary na stanowiskach pracy Kraków. Pomiary jakie przeprowadzamy na stanowiskach pracy to pomiary hałasu i pomiary oświetlenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy przeprowadzać badania środowiskowe Kraków. Zapraszamy wszystkie do zapoznani się z ofertą naszego laboratorium i w razie pytań prosimy o kontakt.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRAKOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU I USŁUG "JUBILER" S.C. IRENA KRÓL,RADOSŁAW KRÓL »

  KRAKOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU I USŁUG "JUBILER" S.C. IRENA KRÓL,RADOSŁAW KRÓL

  Początek działalności firmy Jubiler w naszym kraju sięga początku lat 50 - tych. Przedmiotem działalności naszej firmy jest kultywowanie tradycji jubilerskich z wielką starannością i zaangażowaniem. Staramy się podążać za trendami i oczekiwaniami jakie stawiają przed nami nasi Klienci. Ich zadowolenie jest naszym priorytetem - celem nadrzędnym. W swojej ofercie posiadamy kilkaset modeli obrączek, które przed zakupem mogą Państwo obejrzeć osobiście w naszym biurze w Krakowie. Gwarantujemy szybki czas realizacji oraz dostawy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FOTO-PRESS" MICHAŁ GANCARCZYK »

  "FOTO-PRESS" MICHAŁ GANCARCZYK

  Zdjęcie to niejednokrotnie świetny pomysł na prezent ale do fotografii musimy wybrać ramkę na zdjęcie i tu z pomocą przychodzi Fotosklep55. Oferuje on wybór z ponad 800 rodzajów ramek od retro drewnianych aż po nowoczesne białe lub innego koloru. Nasze zamówienie możemy odebrać niedaleko Krakowskiego ryku w siedzibie firmy lub poczekać na dostarczenie przez kuriera. Jeżeli nasze zdjęcie nie jest jeszcze wywołane, nic straconego możemy połączyć kupno ramki razem z odbitkami zdjęć do niej w korzystnej cenie.

  Spis Firm - Data dodania: 09 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny googlebot 435 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Małopolskie

Małopolskie - nowa firma:

Adres: