Firmy w: Wynajem maszyn budowlanych - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Wynajem maszyn budowlanych

1 · 2 · następna strona »
 • Usługi Koparką Roboty Ziemne Krzysztof Milewski »

  Usługi Koparką Roboty Ziemne Krzysztof Milewski

  Firma istnieje od 1999 roku swoim doświadczeniem na rynku wykonujemy różnego rodzaju wykopy, specjalizujemy sie w wykopach zbiorników wodnych, stawów małych jak i o dużych powierzchniach. Nasza Oferta: * przygotowanie terenu pod budowę domów i dróg dojazdowych, * wykopy pod fundamenty, * wykopy pod kanalizacje, wodę, gaz, telefon, elektrykę, * wykopy pod szamba i oczyszczalnie biologiczne, * wykopy pod drenaże, odwodnienia terenów, * wykopy pod oczka wodne, *niwelacja i rekultywacja terenu, *wywozy: ziemi, gruzu, śmieci pobudowlanych, załadunki koparko ładowarką, * odśnieżanie parkingów, placów * wszelkie prace wg zleceń klienta

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTR ŻAKOWSKI POWER FACTORY »

  PIOTR ŻAKOWSKI POWER FACTORY

  Power Factory dostarcza profesjonalne agregaty prądotwórcze diesel i benzyna, wyciszone. Dostarczamy wynajęte agregaty do każdego miejsca w Polsce wraz z obsługą lub bez wg życzeń klienta. Wykonujemy podłączenia instalacji. Nadzór nad sprzętem podczas wynajmu. Power Factory dostarcza profesjonalne agregaty prądotwórcze diesel i benzyna, wyciszone. Dostarczamy wynajęte agregaty do każdego miejsca w Polsce wraz z obsługą lub bez wg życzeń klienta. Samochody dostawcze dowożą agregaty do 150 KVA. Większe dostarczamy transportem ciężarowym. Wykonujemy podłączenia instalacji. Nadzór nad sprzętem podczas wynajmu. Wszystkie osoby obsługujące sprzęt posiadają uprawnienia sepowskie. Oferowane agregaty przeznaczone są dopracy ciągłej, jako główne źródło zasilania lub rezerwowe, na wypadek zaniku napięcia w sieci energetyki zawodowej.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RYSZARD WOJCIECHOWSKI »

  RYSZARD WOJCIECHOWSKI

  Firma Podesty Ruchome Samojezdne Ryszard Wojciechowski oferuje Państwu usługi na podnośnik koszowy. Jest to podnośnik teleskopowy firmy marki Iveco. Wysięg maksymalny 19, 5 m. (boczny 7, 5 m). Maksymalny udźwig kosza 265 kg. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego i nie tylko. Nasza firma gwarantuje Państwu najwyższej jakości usługi podnośnikiem koszowym. Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GOSPODARSTWO ROLNE JANUSZ BĘZA »

  GOSPODARSTWO ROLNE JANUSZ BĘZA

  Usługi dźwigowe dźwigami samochodowymi 10 - 100 ton, oraz wynajem podnośników koszowych 20 - 35 metrów. Firma istnieje od 1988 roku, i bez przerwy działa na rynku w województwie mazowieckim. Oprócz usług prowadzimy też szkolenia operatorów dźwigów i podnośników koszowych przekazując zdobyte doświadczenie adeptom. Posiadamy duże doświadczenie szczególnie w wykonywaniu trudnych i nietypowych zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Kontakt tel 601300426

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD USŁUGOWY "JANIAK" II JANUSZ JANIAK »

  ZAKŁAD USŁUGOWY "JANIAK" II JANUSZ JANIAK

  Oferyjemy usługi dźwigiem samochodowym, transport HDS, podnośniki koszowe i pomoc drogową. Realizujemy uprawnienia na żurawie samojezdne (dźwigi), żurawie przeładunkowe (HDS) oraz podesty ruchome (podnośniki koszowe). Naszym głównym założeniem jest zaspokojenie potrzeb klientów poprzez świadczenie wysokiego standardu usług w sposób solidny, bezpieczny i gwarantujący powodzenie każdego podjętego zlecenia. Tel: 601 739 207

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RENT EXPERT MACIEJ KORSAK »

  RENT EXPERT MACIEJ KORSAK

  Firma Rent-Expert prowadzi wynajem podnośników koszowych. Dzięki świetnemu sprzętowi i profesjonalnym pracownikom firma może poszczycić się wieloma różnymi zamówieniami, zleceniami z przeróżnych dziedzin - od budowlanki aż po mycie okien i przycinanie gałęzi w parkach. Polecamy Rent-Expert, ponieważ jest to sprawdzona łódzka firma prowadzona przez pasjonatów podnośników koszowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z różnych usług podnośnikiem koszowym: montażu reklam, konserwacji mostów i dachów, odśnieżania dachów i usuwania sopli, malowania, przycinania gałęzi, konserwacji ekranów wygłuszających i innych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • L&L Sp. z o.o. »

  L&L Sp. z o.o.

  L&L to przedsiębiorstwo mieszczące się w Bytomiu, jakie działa na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat. Oferuje ono dla przemysłu różnorodne rozwiązania, jak choćby odlewy odkuwki, wyroby stalowe, jak blachy, profile, sita, taśmy transportowe, konstrukcje stalowe, teflon w różnych postaciach, formy i oprzyrządowanie, śluzy, pompy, czy też narzędzia do regeneracji śluz i pomp. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Optioffice sp. z o. o. »

  Optioffice sp. z o. o.

  Optioffice sp. z o. o. to spółka zajmująca się wydzierżawianiem biur w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej, w pełni urządzone biura gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Na piętrze znajdują się toalety i ogólnodostępna kuchnia. W cenie profesjonalne urządzenie drukujące, niszczarka, internet a nawet kawa, herbata i woda z dystrybutora bez limitu. Firma świadczy również usługi wirtualnego biura i sprzedaży spółek razem ze wszystkimi formalnościami. Zachęcamy do zapoznania się z szerszą ofertą bezpośrednio na witrynie internetowej spółki.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "EWALDI" NIEDLICH WALDEMAR »

  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "EWALDI" NIEDLICH WALDEMAR

  Ewaldi to firma która oferuje najlepsze na rynku agregaty prądotwórcze i sprężarki powietrza. Posiadamy modele śrubowe, tłokowe, stacjonarne, przenośne oraz przemysłowe. Szczególnie polecamy wszystkie produkty marki FOGO oraz Airpress. Oprócz sprzedaży możemy również zaoferować wynajem na bardzo korzystnych warunkach. Wszystkie dostępne w naszej ofercie kompresory i generatory prądu charakteryzują się niezawodnością.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KNAPCZYK DANIEL "DANVOST" »

  KNAPCZYK DANIEL "DANVOST"

  Danvost to sklep internetowy z narzędziami budowlanymi, warsztatowymi, ogrodniczymi. Wśród naszego asortymentu dostępne są narzędzia spalinowe, pneumatyczne i akumulatorowe, pasy narzędziowe, wiele akcesoriów dla majsterkowiczów. Do pracy w ogrodzie polecamy kosy spalinowe, nożyce ogrodnicze. Kolejną część oferty stanowią szlifierki, nożyce do blachy, frezarki, wiertarki, wiertarko-wkrętarki, pilarki stołowe i inne elektronarzędzia.

  Spis Firm - Data dodania: 18 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 816 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wynajem maszyn budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych - nowa firma:

Adres: