Firmy w: Utylizacja odpadów - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Utylizacja odpadów

 • ARGUS Jakub Mejer »

  ARGUS Jakub Mejer

  Koniec z odpadami i bałaganem! Nasza firma zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych. Odbieramy odpady takie jak: PMMA (PLEXI), PCV (PCW), PC, PET, PP, PS, ABS, LDPE, LLDPE, HDPE. Dostarczamy pojemniki do zbierania odpadów. Odbieramy własnym transportem. Załatwiamy wszelkie formalności. Posiadamy uprawnienia do odzysku i recyklingu. Wystawiamy dokumenty przekazania odpadu. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż folii PCV. Folie wytwarzamy w części z surowca wtórnego dlatego nasza oferta jest bardzo konkurencyjna cenowo przy jednoczesnym nieznacznym uszczerbku dla jej właściwości technicznych i wizualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.W."OSKAR" KAMILA LICA »

  P.W."OSKAR" KAMILA LICA

  Przedsiębiorstwo wielobranżowe OSKAR działa na rynku od 2007 roku. Zajmujemy się skupem i kompleskowym przerobem złomu stalowego oraz metali kolorowych na terenie Pomorza a zwłaszcza w miastach Lębork, Wejherowo, Słuspk, Łeba i Reda. konkurencyjne ceny odbiór złomu stalowego odbiór złomu żeliwnego odbiór metali kolorowych szeroki asortyment skupu skup puszek aluminiowych sprzedaż złomu użytkowego

  Spis Firm - Data dodania: 04 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SAPPER SUPPORT SP. Z O.O. »

  SAPPER SUPPORT SP. Z O.O.

  Witamy na stronie firmy SAPPER SUPPORT sp. z o. o. Mamy przyjemność zaoferować Państwu wsparcie inwestycyjne w postaci kompleksowych usług z zakresu: - rozminowania terenu, tj. oczyszczania terenu pod inwestycje z niebezpiecznych przedmiotów wybuchowych; - saperskiego nadzoru nad prowadzonymi robotami ziemnymi; - archeologicznego nadzoru nad prowadzonymi robotami ziemnymi; - sporządzanie ekspertyz i opinii saperskich; - prac z materiałami wybuchowymi: rozburzania obiektów metodą detonacyjną, kruszenie skał, itp. - wyznaczania tras przebiegu instalacji podziemnych wraz z weryfikacją map geodezyjnych; Nasze doświadczenie szczególnie we współpracy z firmami z branży budownictwa drogowego i kubaturowego pozwoliło nam opracować system efektywnej i elastycznej realizacji zleceń, tak aby zminimalizować niebezpieczeństwo oraz konsekwencje finansowe i czasowe zalegania przedmiotów wybuchowych. Posiadając specjalistyczny sprzęt, niezbędne doświadczenie, wymagane prawem uprawnienia i profesjonalną kadrę jesteśmy w stanie zapewnić rzetelną realizację świadczonych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARIUSZ JAKUBASZEK JAKMAR »

  MARIUSZ JAKUBASZEK JAKMAR

  Firma Jakmar zajmuje się wywozem nieczystości od kilku lat. Swoje usługi świadczy szybko i sprawnie. Podejmuje się nie tylko stałych zleceń firmowych ale również osób prywatnych (np. wywóz gruzu podczas remontu). Przy stałej współpracy cenę można negocjować. Zamówienia można składać również telefonicznie. Szybki dowóz, wymiana oraz wywóz kontenerów. Usługi na terenie Warszawy i w okolicach. Wywóz i utylizacja zbędnych przedmiotów ze strychów, piwnic, posesji itp. tel. 22 499 58 22 tel. 501 413 597 tel. 510 281 640

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKO-LOGIS Jacek Adamczyk »

  EKO-LOGIS Jacek Adamczyk

  Firma zajmuje się wywozem śmieci, gruzu, odpadów przemysłowych i budowlanych na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy pojemniki na odpady o pojemności od 3m3 do 36m3. Działamy sprawnie i terminowo, posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia. W swojej ofercie posiadamy także pełen zakres kruszyw budowlanych. Jak piasek, czy mieszanki mineralne. Zapraszamy do współpracy. Dla stałych klientów atrakcyjne zniżki.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ENERGO-SPAW" SPECJALISTYCZNE PRZEDS. BUDOWY KOTŁOWNI I INSTALACJI PRZEMYSŁ. EMIL MIKULSKI »

  "ENERGO-SPAW" SPECJALISTYCZNE PRZEDS. BUDOWY KOTŁOWNI I INSTALACJI PRZEMYSŁ. EMIL MIKULSKI

  Jeśli wahasz się czy spalanie odpadów przemysłowych bądź termiczne przekształcanie odpadów, to praktyczne rozwiązania w pozbyciu się nieczystości, odwiedź stronę internetową – termiczneprzeksztalcanieodpadow. pl. Przedstawione na jej łamach są walory, którymi charakteryzuje się dobrej klasy utylizacja odpadów komunalnych, jak i jak duży wpływ ma ona na nasze życie. Ta strona online należy do spółki ENERGO – SPAM, która poza tym zwraca uwagę na solidne pomiary emisji spalin stosując do tego fachowe urządzenia, by taki pomiary były prawdziwe. Każdego rodzaju kontrahent, który zdecyduje się na skorzystanie z usług firmy ENERGO – SPAM, ma okazję liczyć na osobne podejście. Dobrane narzędzie, dopasowane będą do typu działalności, którą realizuje, czy to pojedynczy klient, czy też korporacja. A co najistotniejsze firma gwarantuje korzystne ceny. Wejdź na witrynę w Internecie termiczneprzeksztalcanieodpadow. pl i uruchom co może Ci dać spalanie osadów ściekowych i inne tego rodzaju usługi – gorąco zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANIMAL PARK ARTUR SOKOŁOWSKI »

  ANIMAL PARK ARTUR SOKOŁOWSKI

  W wielu polskich rodzinach występują zwierzaki domowe. Niektórym wystarczy posiadanie kanarka czy chomika, które nie wymagają dużej ilości pracy. Większość ludzi woli jednak zakupić czworonoga, z którym kontakt jest znacznie większy i który towarzyszy swoim właścicielom przez kilka lub kilkanaście lat. Zarówno psa, jak i kociaka traktuje się jak członka rodziny, troszcząc się o to, żeby miał wszystko, czego mu trzeba. Podobnie jest w sytuacji, gdy zwierzak zaczyna chorować albo jest już bardzo leciwy. Zazwyczaj próbuje się wtedy na siłę utrzymywać zwierzaka przy życiu, co nie zawsze jest dobrym podejściem. Czasem lepszą opcją jest pozwolić mu odejść, by dłużej się nie męczył. Możemy wówczas skorzystać z pomocy firmy Park pamięci, której pracownicy przeprowadzą eutanazję na naszym pupilu i pozwolą nam godnie go pochować.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MONIA Monika Milewska »

  MONIA Monika Milewska

  Firma Grosz Gruz oferuje wywóz gruzu, wywóz śmieci, wywóz odpadów oraz kontenery na gruz najtaniej w okolicy. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie dzięki czemu jesteśmy liderem w naszej branży W ofercie: Wywóz gruzu Łódź, wywóz odpadów Łódź, Wywóz śmieci Łódź, wywóz odpadów zielonych Łódź, kontenery na gruz Łódź, kontenery na odpady Łódź, gruz Łódź, kruszywo Łódź, sprzedaż kruszywa Łódź.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 531 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Utylizacja odpadów

Utylizacja odpadów - nowa firma:

Adres: