Firmy w: Usługi wysokościowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Usługi wysokościowe

 • EXTREME EXPLORER KRZYSZTOF ZABŁOTNY »

  EXTREME EXPLORER KRZYSZTOF ZABŁOTNY

  Nasza firma działa na rynku usług wysokościowych nieprzerwanie od 2004 roku. Posiadamy długoletnie doświadczenie budowlane i alpinistyczne, dzięki czemu możemy dotrzeć w trudno dostępne miejsca niedostępne dla tradycyjnych rozwiązań typu: rusztowania, podnośnik. Nasi pracownicy posiadają aktualne badania i kwalifikacje do prowadzenia prac na wysokości. Solidność wykonywanych usług i bezpieczeństwo stało się naszą dewizą.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAROSŁAW ŚWIDERSKI SPIT »

  JAROSŁAW ŚWIDERSKI SPIT

  Zajmujemy się usługami z zakresu specjalistycznych prac na wysokości z wykorzystaniem sprzętu oraz technik alpinistycznych. Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz kwalifikacje. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny, szybkie terminy realizacji, bezpieczeństwo wykonywanych prac oraz zadowolenie z wykonanej usługi. Tworzymy grupę ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w pracach na wysokości. Poza pracą łączy nas pasja do wspinaczki wysokogórskiej, taternictwa jaskiniowego oraz ratownictwa wysokościowego. Stale rozwijamy nasze zainteresowania i poszerzamy nasze kwalifikacje.

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARKANT USŁUGI WYSOKOŚCIOWE ARKADIUSZ ANTOŃ »

  ARKANT USŁUGI WYSOKOŚCIOWE ARKADIUSZ ANTOŃ

  Specjalistyczne prace wysokościowe wykonywane metodami dostępu linowego, znanych jako prace alpinistyczne, prace wysokościowe. Firma wykonuje kompleksowe zabezpieczenia antykorozyjne stali, żelbetu, drewna. Zabezpieczenia przeciwwilgociowe, uszczelnienia murów, elewacji budynków, paneli świetlików, itp. Mycie elewacji z zabrudzeń, likwidacja grzybów środkami biobójczymi, impregnacja/zabezpieczanie powierzchni betonowych metodą hydrofobizacji.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MARION" USŁUGI OPIEKUŃCZE GRZEGORZ SAMORAJ »

  "MARION" USŁUGI OPIEKUŃCZE GRZEGORZ SAMORAJ

  Dom opieki mazowieckie jest właśnie dla ciebie. W dom opieki Warszawa znajdziesz najnowsze wózki inwalidzkie, otrzymasz pomoc medyczną i psychologiczną, a w wolnym czasie nie zabraknie ci towarzyszy gry i rozmowy. Oferujemy piękne czyste otoczenie. Dom opieki Marion mieści się na dużej działce z której mogą korzystać nasi mieszkańcy za darmo. W domu przebywa się przez cały czas, ale można zorganizować wycieczki i wyjazdy dla naszych podopiecznych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • USŁUGI WYSOKOŚCIOWE GRZEGORZ SZASTAJ »

  USŁUGI WYSOKOŚCIOWE GRZEGORZ SZASTAJ

  Grzegorz Szastaj. pl Usługi Wysokościowe to firma, której siedziba zlokalizowana jest w Szczecinie. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie prac wykonywanych na wysokości, w tym ciesielskie, dekarskie, budowlane, ogrodnicze i reklamowe oraz wielu innych. Zapewniamy profesjonalne oraz sprawne wykonanie takich prac jak montaż reklam, dekoracji na święta, kominów wentylacyjnych, systemów odgromowych oraz innych instalacji, czyszczenie okien i dachów oraz elewacji budynków, malowanie elewacji oraz dachów, oczyszczanie rynien, odśnieżanie dachów, a także przycinanie, wycinkę drzew, koszenie trawy i wiele innych prac. Posiadamy nowoczesne podnośniki koszowe o maksymalnym wysięgu pionowym 35 metrów oraz poziomym 29 metrów, jakie możemy wypożyczać. Oferujemy atrakcyjne ceny. Bliższe informacje o świadczonych przez nas usługach znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HANDY Krzysztof Haszcz »

  HANDY Krzysztof Haszcz

  Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ciekawą i atrakcyjną ofertą firmy High Level. Cieszy się ona dużą popularnością jak również zainteresowaniem. Na rynku specjalistycznych prac wysokościowych działalność prowadzi od 2007r. Wykonuje zlecenia na dużych obiektach przemysłowych jak i na budynkach mieszkalnych czy domkach jednorodzinnych. Firma ta świadczy najwyższą jakość swoich usług.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AVIOR TOMASZ ŁUCZYŃSKI »

  AVIOR TOMASZ ŁUCZYŃSKI

  Solidnie wykonana praca - to jeden z atutów firmy Avior. Prowadzone przez nas usługi wysokościowe spełniają wszelkie wymogi naszych klientów. Problem z gniazdem szerszeni, z malowanie elewacji i dachów, mycie okien i szyb biur to żaden problem. To tylko niewiele z wykonywanych przez Nas czynności. Naszą ekipę łączy zaangażowanie i profesjonalizm. Niedociągnięcia nie są mile widziane dlatego staramy się dać z siebie jak najwięcej. Dowodem jest to, że mamy stałe grono klientów do których możesz dołączyć właśnie Ty. Sprawdź co mamy więcej do zaoferowania i skontaktuj się z Nami.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 526 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi wysokościowe

Usługi wysokościowe - nowa firma:

Adres: