Firmy w: Usługi sanitarne - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Usługi sanitarne

 • Clipper Sp. z o.o. »

  Clipper Sp. z o.o.

  Kompleksowa obsługa dotycząca toalet przenośnych. Wypożyczanie, serwis i sprzedaż. W 1989 r. Spółka CLIPPER jako pierwsza w Polsce rozpoczęła działalność w branży toalet przenośnych. Oferujemy: * wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy toalet przenośnych, kabin prysznicowych i umywalek wolnostojących razem z serwisem, * sprzedaż toalet, ich wyposażenia oraz preparatów chemicznych do ich utrzymania, * wynajem kontenerów biurowych, sanitarnych i magazynowych, ogrodzeń tymczasowych oraz koszy na śmieci, * sprzątanie w trakcie i po budowie, remoncie. Posiadamy odpowiednie zaplecze w postaci: * Doświadczonych pracowników * Różnorodnych rodzajów toalet – standard podstawowy, z umywalką, VIP * Parku samochodów asenizacyjnych o różnych gabarytach umożliwiających dojazd nawet w trudno dostępne miejsca Teren prowadzonej działalności - sprzedaż toalet - teren całego kraju - usługa udostępnienia toalet i serwisów - * WARSZAWA - woj. mazowieckie * POZNAŃ - woj. wielkopolskie * OLSZTYN - woj. warmińsko-mazurskie * KRAKÓW - woj. małopolskie

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU BASECO JAN BASIŃSKI »

  PHU BASECO JAN BASIŃSKI

  Firma Baseco działa na rynku od 1989r; oferuje usługi w zakresie wykonawstwa instalacji grzewczych i sanitarnychZakład został nagrodzony w 2010 na Targach Budma złotym medalem. Nagroda została przyznana za realizację instalacji przeróbki olejów opałowych i recyklingu. Luareat Ogólnolnopolskiego konkursu "RZEMIOSŁO W BUDOWNICTWIE" oraganizowanego przez Wielkopolski Cech Rzemiosł Budowlanych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MOBIL MACIEJ ZIĘBA »

  MOBIL MACIEJ ZIĘBA

  Szanowni państwo: świadczymy usługi z zakresu szeroko pojmowanej ochrony przed szkodnikami: -DEZYNFEKCJI Tępimy owady i gryzonie – odkażamy pomieszczenia Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rynku w swojej działalności kładziemy nacisk na zaangażowanie, skuteczność i bezpieczeństwo. Dostosowując się do ciągłych zmian otoczenia, stale podnosimy swoje kwalifikacje. Stanowimy zespół, który wiedzę, umiejętności i doświadczenie zdobył, zajmując się tematyką dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji zgodnie z unijnymi wymogami systemu HACCP, GHP, GMP Proponujemy najwyższą jakość usług, zapewniamy o naszym zaangażowaniu, dyspozycyjności, profesjonalizmie, i skuteczności. Zapewniamy pełną dokumentację (zakresy prac i kontroli, schematy i plany, protokoły powykonawcze, instrukcje postępowania, itd. ), monitoring, służymy doradztwem z zakresu profilaktyki. Nasze działania opieramy na rozpoznaniu zagrożeń i dostosowaniu optymalnych dla Państwa rozwiązań. Metody dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, dobieramy indywidualnie do potrzeb. HACCP -System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli GHP -Zasady Dobrej Praktyki Higieny GMP - Zasady Dobrej Praktyki Produkcji POSIADAMY POLISE UBEZPIECZENIOWĄ OC

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA DORADZTWA SANITARNO- HIGIENICZNEGO "COCCUS" KINGA CYBULSKA »

  KANCELARIA DORADZTWA SANITARNO- HIGIENICZNEGO "COCCUS" KINGA CYBULSKA

  Masz problemy w swojej firmie z wdrożeniem systemu HACCP? Chcesz uruchomić restaurację, bark, sklep ale nie wiesz, jak je dostosować do wymogów sanepidu? Szukasz pomocy prawnej i merytorycznej w utrzymaniu już wdrożonego systemu? Poszukujesz profesjonalistów, którzy poprowadzą szkolenie w zakresie minimum sanitarnego, HACCP dla Ciebie i Twojego personelu? Musisz opracować procedury i instrukcje w swoim zakładzie pracy? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług: * dostosowujemy możliwości zakładu pracy do aktualnych wymogów systemu dbając jednocześnie o ograniczenie kosztów Klienta, * doradzamy i pomagamy spełniać wymagania unijne i wymagania Państwowej Inspekcji Sanitarnej, * prowadzimy klienta krok po kroku: od pomysłu do otrzymania wszelkich pozwoleń i decyzji, * przeprowadzamy audyty wewnętrzne na potrzeby zakładu. W skrócie: Firma zajmuje się wdrażaniem systemu HACCP, opracowywaniem dokumentacji GHP/GMP (wytyczne Sanepidu), doradztwem sanitarnym przy uruchamianiuobiektów - sklep, gastronomia, piekarnia, cukiernia, ubojnia, produkcja żywności, prywatne gabinety lekarskie oraz szkoleniami personelu.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NORBERT JANKOWSKI "LINE" »

  NORBERT JANKOWSKI "LINE"

  Wiesz jak ważne są dla Ciebie instalacje sanitarne? Zarówno w przypadku instalacji wodnych, instalacji gazowych jak i instalacji grzewczych trzeba przyznać, że od ich sprawności zależy komfort praktycznie wszystkich osób znajdujących się w danym budynku. Inteligentne zaprojektowanie i solidne wykonanie instalacji sanitarnych to jedyny sposób na satysfakcję z mieszkania w dobrych warunkach przez wiele lat. Dlaczego instalacje sanitarne to wyzwanie tylko dla najlepszych? Przygotowanie instalacji sanitarnej, która w wydajny sposób zajmie się transportem wody, gazu, czy ciepła to projekt, wymagający wiedzy oraz nowoczesnego sprzętu. W praktyce chodzi tu o rury,, pompy i wiele innych, którymi trzeba się umiejętnie zająć, dobrać, zamontować i przetestować. Jak nietrudno się domyślić, bez wody, gazu i energii nie sposób normalnie funkcjonować, dlatego wskazane jest zainwestowanie w usługi firmy, znającej się na rzeczy. Jakość realizacji projektu przekłada się na standard życia KlientówSystemy odpowiadający za przepływ wody, gazu to instalacja, której stan daje się odczuć wszystkim w budynku. Firma Line zaprasza do kontaktu w sprawie kompleksowej instalacji sanitarnejZajmujemy się projektami zarówno o przeznaczeniu mieszkalnym jak i przemysłowym. Dysponujemy osprzętem na najwyższym poziomie i wiemy jak poprowadzić inwestycję by optymalnie wykorzystać warunki wokół i wewnątrz budynku. Gwarantujemy wykonanie pracy, której efektem będzie wytrzymała instalacja sanitarna zgodna z przepisami Prawa Budowlanego. Do zleceń podchodzimy rzetelnie, dlatego ściśle współpracujemy z Klientem, uzasadniamy mu wybór rozwiązań i uwzględniamy wszystkie czynniki mogące wpłynąć na stan instalacji sanitarnej przez lata. Nasi hydraulicy i instalatorzy czekają na Twój telefon, na życzenie Klientów przyjeżdżamy na miejsce realizacji. Miejscowości do których szybko dotrze nas hydraulik: Poznań, Szczepankowo, Puszczykowo, Czerwonak, Baranowo, Suchy Las, Biedrusko, Murowana Gościna, Swarzędz, Luboń, Przeźmierowo, Kórnik, Nowa Wieś, Borówiec, Koziegłowy, Skórzewo, Gruszczyn, Plewiska, Mosina i okolice.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROMED P.ŁACH R.GŁOWACKI SPÓŁKA JAWNA »

  PROMED P.ŁACH R.GŁOWACKI SPÓŁKA JAWNA

  Nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz zespół świetnych specjalistów to dwa podstawowe czynniki, który wyróżniają nas na tle konkurencji. Centrum Medycznym PROMED znane jest także ze indywidualnego podejścia do każdego klienta, udzielania natychmiastowej pomocy, dostępności swoich pediatrów oraz dogodnej lokalizacji i prostej rejestracji, które także okazuję się nie bez znaczenia. Oferujemy Państwu nasze usługi z zakresu diagnozowania i leczenia niemowląt i dzieci, badań bilansowych i przesiewowych, szczepień oraz wszelkiego rodzaju pomiarów. Tworzone z myślą o najmłodszych pacjentach gabinety z pewnością wzbudzą w nich poczucie zaufania i zadbają o komfort, tak potrzebny w czasie wizyty u specjalisty. Wspólnymi siłami sprawimy, że wizyta u lekarza przestanie kojarzyć się ze strachem i stresem. Wierzymy bowiem, że troskliwa opieka i pełne zaangażowanie to czynniki niezbędne do sprawowania dzisiaj urzędu lekarza. Zwłaszcza, jeśli mowa jest o lekarzach – pediatrach. Dlatego robimy wszystko dla ochrony zdrowia i rozwoju Państwa pociech, jednocześnie sprawiając, że czują się u nas pewnie i bezpiecznie.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LESZEK ZIĘBA ZIĘBUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE »

  LESZEK ZIĘBA ZIĘBUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

  Zajmujemy się profesjonalną naprawą sieci sanitarnych i deszczowych. Mogą Państwo skorzystać z takich usług jak: czyszczenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej, video inspekcja rur kanalizacyjnych, czyszczenie separatorów tłuszczu i ropopochodnych i wielu, wielu innych. Posiadamy nowoczesny sprzęt dzięki któremu możemy zapewnić najwyższą jakość usług. Dysponujemy grupą profesjonalnych fachowców.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AQUOS PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  AQUOS PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Fachowy hydraulik Warszawa Krzysztof Rusiniak dostarcza perfekcyjne usługi hydrauliczno-gazowe w okolicy Warszawy. Posiadam godne uwagi doświadczenie, poparte dużymi kwalifikacjami i autoryzacjami. Zapraszam: kompleksowy hydraulik Białołęka, szczegółowy hydraulik Targówek, perfekcyjny hydraulik Bemowo, fenomenalny hydraulik Praga, niedrogi hydraulik Bródno, przyzwoity hydraulik Bielany, sensowny hydraulik Wawer, skuteczny hydraulik Żoliborz. Hydrauliką param się dużo lat, mam doświadczeniem. Zakres działalności obejmuje profesjonalna udrożnienia kanalizacji, wytrawny montaż armatury, tanie ogrzewanie grzejnikowe, efektywne montaż kotłów na gaz, sztywny montaż pomp ciepła, nowoczesne montaże zbiorników hydroforowych, precyzyjne kontrole szczelności, produktywne podłączenia kuchenek. Obsługuję rury plastikowe PEx w systemach PURMO, HERZ i innych. Wykonuję prace po zachęcających cenach, fachowo.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAN TROCHIMCZYK I S-KA LINEA TRADE IMPORT-EXPORT SPÓŁKA JAWNA »

  JAN TROCHIMCZYK I S-KA LINEA TRADE IMPORT-EXPORT SPÓŁKA JAWNA

  Firma Linea Trade od wielu lat zajmuje się dystrybucją dozowników mydła, suszarek, podajników jak również środków chemicznych. Nasz oferta obejmuje wspomniane już dozowniki mydła w tym dozowniki mydła łokciowe, dozowniki myła piankowego, suszarki, środki chemiczne, podajniki, kosze, odświeżacze powietrza, sprzęt do sprzątania. Nasza firma zajmuje się także serwisem zakupionych u nas urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny netsprint 183 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 594 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi sanitarne

Usługi sanitarne - nowa firma:

Adres: