Firmy w: Usługi kamieniarskie - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Usługi kamieniarskie

 • E.R.-STONE EWA RAKOWIECKA »

  E.R.-STONE EWA RAKOWIECKA

  Dzięki naszym produktów skuteczni i efektownie odmienisz swój ogród. Centrum Kamienia Rakowiecki, to w głównej mierze efektowna kostka brukowa o różnych wzorach i kolorach, jak również trawa, elementy wykonane z kamienia tj. donice, a także zraszacze. W naszej firmie pomagamy stworzyć wizję pięknego ogrodu, który będzie miejsce odpoczynku, relaksu i spotkań ze znajomymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PUH "TOMBET" JURASZEK TOMASZ »

  PUH "TOMBET" JURASZEK TOMASZ

  Firma Tombet funkcjonuje na lokalnym rynku od 22 lat. Dostarczamy najwyższej jakości produkty kamieniarskie. Nasze przedsiębiorstwo dostarcza materiał, a także wykończone wyroby na budowę, jak na przykład schody marmurowe, parapety granitowe, elewacje marmurowe, blaty granitowe oraz inne wyroby kamieniarskie. W ofercie firmy również nagrobki oraz pomniki, a także galanteria nagrobkowa. Charakteryzujemy się profesjonalnym wykonaniem i solidną pracą. Obsługujemy Bydgoszcz i Osielsko oraz całe województwo.

  Spis Firm - Data dodania: 23 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD KAMIENIARSKI CHODACKI TADEUSZ, CHODACKI JERZY »

  ZAKŁAD KAMIENIARSKI CHODACKI TADEUSZ, CHODACKI JERZY

  Działalność w branży kamieniarskiej prowadzimy już od 1960 roku. Zajmujemy się wykonywaniem kamiennych nagrobków i grobowców oraz galanterii cmentarnej. Wykorzystujemy przede wszystkim granit – zarówno polski, jak i importowany. Przygotowaliśmy katalog projektów, ale realizujemy także zlecenia indywidualne. Oprócz nagrobków, wykonujemy kamienne ławki, wazony i lampiony, krzyże, pozłacane litery, fotografie. Grawerujemy litery i zdjęcia na kamieniu, układamy kostkę brukową wokół nagrobków. Realizujemy także zlecenia na kamienne schody oraz parapety.

  Spis Firm - Data dodania: 12 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SILVER - STONE HANNA MALCHER »

  SILVER - STONE HANNA MALCHER

  Sklep z chemią kamieniarską Silver Stone oferuje fachowe produkty służące do czyszczenia, pielęgnacji oraz impregnacji kamienia sztucznego oraz naturalnego. Powierzchnie kamienne są piękne i mogą cieszyć użytkowników długie lata, o ile są odpowiednio zadbane. Nasze produkty można stosować w pomieszczeniach oraz na zewnątrz - wszystkie są dokładnie opisane, aby klient nie miał problemów podczas stosowania.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ANT-MAR" BIS S.C. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ANT-MAR" BIS S.C.

  Firma kamieniarska Ant – Mar proponuje możliwość stworzenia nagrobków kamiennych na specjalne zamówienie klienta. Oferowane są także nagrobki gotowe, dostępne na firmowym placu. Ponadto, w ofercie firmy znaleźć można także atrakcyjne schody, blaty oraz parapety. Wszystkie produkty wykonywane są z trwałego i odpornego kamienia, głównie granitu i marmuru. Istnieje również możliwość wykonania projektu nagrobków w 3D.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAKI PROJEKT JOANNA KUJAWA-ZIELONKA »

  JAKI PROJEKT JOANNA KUJAWA-ZIELONKA

  Pracownia artystyczna Jaki Projekt od lat zajmuje się tworzeniem rzeźb z kamienia, drewna i innych materiałów. Nasze prace mają różnorodne zastosowanie: od statuetek i medali, przez rzeźby ogrodowe po kamienne rzeźby i ozdobne kominki. Dzięki zaangażowaniu i pasji jakie wkładamy w naszą prace, każdy projekt jest unikatowy i dopracowany w najmniejszych szczegółach. Oferujemy również prace konserwatorskie. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EWA JAWILAK "GALEMAR" »

  EWA JAWILAK "GALEMAR"

  Zamówienie na granit i jego produkty złożone w firmie kamieniarskiej Galemar to gwarancja najniższych cen, krótkich terminów realizacji zamówień oraz dużego wyboru i bogatej palety kolorystycznej. W ofercie: kamień, kostka granitowa, krawężniki, kamień murowy, kruszywa, posadzka, schody, elewacje i okładziny ścienne, rzeźby w granicie, rzeźby w marmurze, rzeźby z piaskowca i wiele więcej. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą na stronie galemar. pl lub zadzwoń: 733-204-219, 537-746-900.

  Spis Firm - Data dodania: 19 03 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 524 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi kamieniarskie

Usługi kamieniarskie - nowa firma:

Adres: