Firmy w: Usługi inżynierii środowiska - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Usługi inżynierii środowiska

 • ECOCLIMA Tomasz Trela »

  ECOCLIMA Tomasz Trela

  DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU Co to oznacza w praktyce? Że możemy pomóc przedsiębiorcy prowadzącemu instalację na terenie całego kraju. Od morza aż po Tatry! Świadczymy usługę w sposób kompleksowy, tzn. możemy zaoferować wykonanie każdej dokumentacji, jakiej zażyczy sobie organ ochrony środowiska. Żaden komponent środowiska nie ma przed nami sekretów. Wykonamy i zgłoszenie instalacji i program gospodarki odpadami. Uzyskamy pozwolenie zintegrowane i pozwolenia na wytwarzanie odpadów. Najprościej będzie skontaktować się z nami lub zapoznać ze szczegółową ofertą zaprezentowaną na naszej stronie internetowej. Drugą branżą, w której funkcjonujemy jest wentylacja i klimatyzacja. W tym zakresie proponujemy: [*] realizację zaczynając od projektu aż po montaż i uruchomienie, [*] przegląd oraz konserwację urządzeń i instalacji, [*] nadzór budowlany nad realizowanymi inwestycjami, [*] pomiary i regulacje hydrauliczne.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKOFIRMA MAGDALENA A.BUCKA »

  EKOFIRMA MAGDALENA A.BUCKA

  EKOFIRMA świadczy usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska. Wskazujemy jak działać zgodnie z Prawem Ochrony Środowiska, jakie dokumenty powinna posiadać Twoja firma oraz na podstawie pełnomocnictwa uzupełniamy wszystkie zaległości za Ciebie. Czy wiesz że:• Każda firma z oferująca usługi budowlane powinna posiadać PROGRAM GOSPODARKI ODPADAMI? • Każda firma wykorzystująca samochód płacić OPŁATY ŚRODOWISKOWE? • Że wystarczy wytwarzać nawet niewielkie ilości odpadów (np. opakowań, które są niemal w każdej firmie) by zaistniały obowiązki sprawozdawcze lub konieczność uzyskania odpowiednich decyzji? Skorzystaj z BEZPŁATNEGO AUDYTU ŚRODOWISKOWEGO – bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i powiemy co należy uregulować. Po audycie sam zdecydujesz czy nawiązujemy współpracę by te formalności unormować. DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI! Zajmujemy się ochroną środowiska w firmach profesjonalnie i kompleksowo, dlatego mają Państwo pewność że uzyskane informacje będą aktualne i rzetelne. Jako firma mamy najlepsze ceny na rynku na wykonywanie różnego typu opracowań środowiskowych. Występując w Państwa imieniu o decyzję z ochrony środowiska (jeżeli taka okaże się konieczna) prowadzimy daną sprawę od początku do końca, to my negocjujemy i uzgadniamy warunki z organami opiniodawczymi i reprezentujemy Państwa aż do momentu uzyskania pozwolenia. Tym samym Państwo zyskują czas i nie muszą wnikać w skomplikowane przepisy prawne. Co niezwykle ważne ponosimy odpowiedzialność za sporządzane dokumenty i rozliczenia opłat, ponieważ jesteśmy ubezpieczeni od doradztwa - jest to o tyle istotne, że urzędowe kary za błędy w niektórych dokumentach są równe karom za ich brak.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GEO-COM GRZEGORZ SMREK »

  GEO-COM GRZEGORZ SMREK

  Geo-Com istnieje na na lokalnym rynku od 2002 roku. Działa w szczególności na terenie na terenie Śląska i Małopolski a także w innych miejscach w Polsce. Usługi geodezyjne rybnik są jednymi z najchętniej wybieranych w regionie. Geodeci Wodzisław świadczą wiele usług. W tym : sporządzanie map, dokumenty budowlane, papiery sądowe. Geodeci Rybnik posiadają bardzo duże doświadczenie i wieloletnią praktykę zawodową. Wykwalifikowana kadra pracownicza robią wszystko, aby osoby korzystające z naszych usług byli zadowoleni z wykonanej usługi. Firma ma duże doświadczenie w przygotowywaniu i prawniczej dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego oraz wznoszenia obiektów wielkopowierzchniowych oraz innych obiektów obiektów tego typu.

  Spis Firm - Data dodania: 22 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Gwarant-eko Geko Filtration SP. Z O.O. »

  Gwarant-eko Geko Filtration SP. Z O.O.

  Firma Gwarant – Eko zajmuje się produkcją worków filtracyjnych. Jesteśmy jedną z nielicznych w Polsce firm z bogatą ofertą worków filtracyjnych do urządzeń odpylających. W asortymencie: worki filtracyjne, kosze wsporcze, multikieszenie, rękawy zsypowe, filtry patronowe, rękawki do odsiewaczy, filtry kieszeniowe i wiele innych. Jakość, serwis, rzetelność – firma Gwarant – Eko zaprasza do składania zamówień.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny googlebot 566 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi inżynierii środowiska

Usługi inżynierii środowiska - nowa firma:

Adres: