Firmy w: USLUGI instalacyjno, gazowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: USLUGI instalacyjno, gazowe

FIRMA instalacyjno,gazowa,hydraulika E.R-GAZ Poleca:
USŁUGI instalacyjno,gazowe,hydraulika
instalacje sanitarne pełny zakres,nowe technologie
instalacje gazowe pełny zakres,w miedzi
PRZEGLĄD,szczelności,INSTALACJI,GAZOWYCH
Drobne remonty
Uprawnienia nr:70/96 wydane przez Wydział Architektury Miasta Krakowa
POGOTOWIE GAZOWE tylko Kraków/8-20/

 • STANISŁAW GAJLEWICZ PROFIKLIMA »

  STANISŁAW GAJLEWICZ PROFIKLIMA

  ProfiKlima oferuje Państwu usługi klimatyzacyjne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Wykonujemy instalacje według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących. Zajmujemy się montażem klimatyzacji na terenie Warszawy i przyległych województw. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Szyszkowej 32, 02-285 Warszawa. Pracownicy naszego serwisu to wysoko wykwalifikowana i wyposażona w profesjonalny sprzęt kadra dzięki której gwarantujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. W swojej ofercie ProfiKlima posiada bardzo bogaty wybór doskonałych urządzeń takich jak: klimatyzacja Fujitsu, klimatyzacja Mitsubishi, klimatyzacja Lg klimatyzacja Daikin, oraz klimatyzacja MDV. Oferowana przez nas klimatyzacja i wentylacja, to niezawodne urządzenia, czego potwierdzeniem jest długoletnia gwarancja. I tak: klimatyzacja Fujitsu jak i klimatyzacja Mitsubishi posiada 5 lat gwarancji. Klimatyzacja Daikin, MDV to 3 lata gwarancji. Pozostała klimatyzacja to 2 lata gwarancji. Oferowana przez nas klimatyzacja posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty producenta co jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. Wykonaliśmy bardzo wiele montaży klimatyzacji na terenie Warszawy np. - montaż klimatyzacji w Warszawie Skok Stefczyka Al. Jerozolimskie- montaż klimatyzacji w Warszawie Skok Stefczyka ul. Grochowska- montaż klimatyzacji w Warszawie apartamenty ul. Jaśminowa- montaż klimatyzacji Warszawa biurowiec ul. Jasna 15- montaż klimatyzacji w Warszawie apartamenty Wilanów One- montaż klimatyzacji w Warszawie serwerownia Warsav DCmontaż klimatyzacji w Warszawie serwerownia gazeta „Wprost”i wiele innych.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Axan Sp. z o.o. »

  Axan Sp. z o.o.

  Firma Axan Sp. z o. o. to jeden z największych Dystrybutorów gazu płynnego w woj. Mazowieckim. Zajmujemy się montażem zbiorników i instalacji grzewczych przydomowych i techniczno-przemysłowych, hurtową sprzedażą gazu i autogazu, sprzedażą i dzierżawą kontenerów na butle z gazem. Dystrybucją gazu w butlach. Posiadamy w ofercie dogodne rozwiązania grzewcze dla firm i gospodarstw domowych. Oferujemy różne formy handlowe na nabycie zbiorników gazowych o dopasowanej kubaturze do urządzeń grzewczy. Pomagamy w uzyskaniu różnych pozwoleń budowlanych, zgód oraz w stworzeniu projektów. Opiekujemy się Klientem od początku wspierając merytorycznie i doradzając fachowo w różnych sytuacjach, aż do końca. Wszystkich zainteresowany zapraszamy na oficjalną stronę www. axan. pl w celu zapoznania się z ofertami firmy oraz uzyskania wszelkich nurtujących odpowiedzi w dziale Wirtualny Asystent.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski »

  HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

  Oferujemy kompleksowe usługi związane z wodą w Twoim domu. W jednym miejscu znajda Państwo: -badanie wody -czyszczenie studni(kopanych i wierconych) -uzdatnianie wody -usługi instalacyjne Wszystkie prace wykonujemy szybko, terminowo i solidnie. Oferujmy produkty sprawdzonych producentów. Staramy się także oferować rozwiązania po konkurencyjnych cenach. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego i Polski południowej. Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty!

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK »

  PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK

  Firma P. H. U. ZAWEX posiada wieloletnie doświadczenie w dystrybucji wentylatorów oraz osprzętu przeznaczonego między innymi do systemów wentylacji przemysłowej, transportowej oraz budownictwa mieszkalnego. Przedsiębiorstwo dysponuje stroną internetową http://www. wentylatorysklep. pl/, na której znajduje się szeroki wybór sprzętu m. in. wentylatory dachowe, kanałowe, rekuperatory, falowniki oraz wiele innych wysokojakościowych akcesoriów wentylacyjnych. P. H. U. ZAWEX to przedsiębiorstwo kładące duży nacisk na wysoką jakość obsługi klienta oraz terminowość wysyłek.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INSTALACJE WOD-KAN-GAZ JAN MAZAN »

  INSTALACJE WOD-KAN-GAZ JAN MAZAN

  Firma zajmuje się zakładaniem instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych na terenie Szczecina, Goleniowa i okolic. Hydraulik oferuje usługi w zakresie montażu kotłów CO, kuchenek gazowych, stacji uzdatniania wody, naprawy, wymiany umywalek, wanien, wodomierzy, montażu wkładów kominkowych, pomiarów szczelności instalacji gazowych. Przedsiębiorstwo na przestrzeni lat działalności zdobyło szerokie grono zadowolonych klientów. Współpracujemy z najlepszymi światowymi markami sprzętu i podzespołów.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 585 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: USLUGI instalacyjno, gazowe

USLUGI instalacyjno, gazowe - nowa firma:

Adres: