Firmy w: Usługi grawerskie - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Usługi grawerskie

 • Wilczek Marek SPINA M.Wilczek »

  Wilczek Marek SPINA M.Wilczek

  Oferta firmy obejmuje usługi i produkty z zakresu szeroko rozumianej profesjonalnej reklamy. PROJEKTOWANIE Projektowanie prac graficznych Projekty ogłoszeń prasowych Skład i przygotowanie materiałów do druku POLIGRAFIA Projekt i druk materiałów reklamowych FOTOGRAFIA REKLAMOWA Wykonanie i obróbka zdjęć Studio fotograficzne Sesje zdjęciowe GADŻETY I UPOMINKI REKLAMOWE Artykuły Piśmiennicze długopisy z nadrukiem i grawerem Smycze reklamowe Ceramika reklamowa Torby ekologiczne Odzież reklamowa REKLAMA PRZESTRZENNA Stojaki reklamowe typu Roll-Up, potykacze i inne Wydrukiwielkoformatowe GRAWEROWANIE, ZNAKOWANIE I WYCINANIE LASEREM – laser tnący CO2. Szczegóły naszej oferty: • grawerowanie i znakowanie na metalach powlekanych lub anodowanych, • grawerowanie i wycinanie stempli w gumie, • grawerowanie i cięcie tworzyw sztucznych - pleksi, akryl i inne, • grawerowanie na długopisach i innych podarunkach reklamowych lub okolicznościowych, • grawerowanie breloczków do kluczy, numerków na drzwi, numerków do kluczy, identyfikatorów i innych tabliczek imiennych, • grawerowanie i cięcie drewna i kartonu na dyplomy, elementy konstrukcyjne, makiety, • grawerowanie tabliczek systemów informacji wewnętrznej do korytarzy i pomieszczeń biurowych, urzędów, banków, itp., • grawerowanie tabliczek znamionowych na blachach aluminiowych powlekanych lub anodowanych, • grawerowanie tabliczek opisowych do szaf sterowniczych, przełączników, zaworów, • niezniszczalne znakowanie drogich urządzeń, części i innych elementów wymagających trwałego oznakowania, • cięcie elementów konstrukcyjnych z tworzyw sztucznych i drewna do produkcji makiet architektonicznych i reklam. Oferujemy Państwu grawerowanie i znakowanie laserowe na następujących materiałach: drewno/sklejka aluminium lakierowane i anodowane szkło ceramika, pytki ceramiczne kamień pleksi akryl skóra i materiały skóropodobne laminaty grawerskie guma Wycinamy dowolne kształty w takich materiałach jak: drewno sklejka papier karton tektura pleksi Gwarantujemy Państwu krótkie terminy realizacji wysoką jakość doświadczenie konkurencyjne ceny korzystne warunki współpracy

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AZ GRAWER ANITA ZAGRODNIK »

  AZ GRAWER ANITA ZAGRODNIK

  Jesteśmy nowo powstałą firmą w Kołobrzegu. Dysponujemy wieloma technikami obróbki, które pozwalają na grawerowanie wszystkich metali kolorowych, stali, tworzyw sztucznych, laminatów grawerskich. Aktualnie obszarem naszej działalności jest nie tylko Kołobrzeg ale teren całej Polski. Posiadamy profesjonalne oprogramowanie, które w połączeniu z nowoczesnym grawerem frezującym CNC poszerza nasze możliwości o grawerowanie przestrzene, trójwymiarowe. Możemy dzięki temu tworzyć ornamentykę, reliefy, płaskorzeźby itp. Produktem finalnym naszych usług są: tablice mosiężne, tabliczki opisowe, identyfikatory, tabliczki znamionowe, znaczki srebrne, znaczki mosiężne, tabliczki pamiątkowe, breloki metalowe, breloki plastikowe, żetony, tabliczki okolicznościowe, stemple stalowe, stemple metalowe, plombownice, stemple mosiężne, imienniki, pieczęcie metalowe, pieczęcie lakowe, PAPIER KSERO, TUSZE, TONERY, TAśMY I ZAMIENNIKI oraz inne artykuły biurowe i szkolne NAJNIŻSZE CENY W MIEśCIE

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Margraw Mariusz Dembiński »

  Margraw Mariusz Dembiński

  Świadczymy usługi w zakresie grawerowania, frezowania, piaskowania, reklamy. Wykonujemy szyldy, banery, tablice reklamowe, posesyjne, informacyjne, znamionowe, nagrobne, na trofea sportowe, pieczątki, identyfikatory, Grawerujemy plexi, szkło, laminaty grawerskie, aluminium anodowane, skórę, wypalamy w drewnie. Frezujemy mosiądz, plexi, dibond, PCV. Wycinamy litery 3D, litery świetlne. Piaskujemy szkło, kamień, felgi, zdobimy szkło.

  Spis Firm - Data dodania: 23 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ARTYSTYCZNA PRACOWNIA GRAWERSKA" JÓZEF SUWAŁA »

  "ARTYSTYCZNA PRACOWNIA GRAWERSKA" JÓZEF SUWAŁA

  Artystyczna Pracownia Grawerska zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnego grawera, który działa w branży grawerskiej już od 1972 roku i posiada kwalifikacje mistrzowskie. Pracownia wykonuje wszystkie projekty, nawet te najbardziej zaawansowane. W ofercie m. in. wykonywanie: statuetek, rzeźb, liter, symboli graficznych, insygniów i wiele więcej. Zapraszamy do współpracy i do kontaktu w razie pytań.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AM BEST JERZY ORŁOWSKI »

  AM BEST JERZY ORŁOWSKI

  Jesteśmy firmą, która od bardzo wielu lat zajmuje się przygotowywaniem usług z zakresu grawerowania laserowego. Dysponujemy świetną kadrą specjalistów, którzy potrafią bez najmniejszego problemu. Wykorzystujemy różne technologie grawerowania, w których wykonujemy między innymi tabliczki znamionowe, identyfikatory imienne i wiele innych produktów. Każdy z wykonywanych przez nas produktów stoi na najwyższym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny netsprint 85 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 521 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi grawerskie

Usługi grawerskie - nowa firma:

Adres: