Firmy w: Usługi detektywistyczne - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Usługi detektywistyczne

 • EURO-KRAJOWY ODZYSK NALEŻNOŚCI Sp. z o.o. »

  EURO-KRAJOWY ODZYSK NALEŻNOŚCI Sp. z o.o.

  Agencja Detektywistyczna Alicji Słowińskiej, od wielu lat specjalizuje się w sprawach cywilnych, kradzieżach w firmach, wywiadach gospodarczych. Pomagamy przedsiębiorstwom w walce z kradzieżami. Demaskujemy oszustów chcących wyłudzić odszkodowania. Opracowujemy raporty na potrzeby Sądu i Prokuratury. Jako firma specjalizujemy sie w poszukiwaniu sprawców zdarzeń drogowych, zbiegłych kierowców, samochodów. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę z zakresu kryminalistyki co pozwala nam również na prowadzenie spraw z zakresu wypadków ze skutkiem śmiertelnym oraz sprawców napadów i włamań. Pracujemy na terenie całego kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO DETEKTYWISTYCZNE MDP MAGDALENA PUK »

  BIURO DETEKTYWISTYCZNE MDP MAGDALENA PUK

  Przekrój spraw którymi zajmuje się biuro detektywistyczne jest ogromny. Możemy znaleźć sprawy nie wymagające dużego zaangażowania, czy sprawy które wymagają zrealizowania określonych celów, jednak zdarzają się również sprawy skomplikowane gdzie cała nasza agencja musi sprawdzić wszystkie poszlaki. W biurze MDP detektywi zajmujemy się wszystkimi rodzajami spraw. Dla przykładu, w przypadku ochrony określonych osób czy transportu. Oczywiście w pierwszej kolejności musimy znać cały kontekst sytuacji, żeby móc wstępnie przewidzieć jak i gdzie może nastąpić uderzenia. W przypadku transportu, jakaś osoba wiezie dany produkt do pewnego miejsca w jakimś celu. Po udanym tygodniu jubiler musi zawieźć utarg do banku oddalonego o kilka kilometrów. Droga jest długa a jubiler wie, że wcześniej już był obserwowany kilka razy w trakcie drogi przejazdowej. Wskazał miejsce gdzie widział takie same osoby. Na pytanie czy je znał, odpowiadał zdawkowo. Więc możliwe, że tak było. Jedną z nich mógł być były pracownik, który został zwolniony kilka tygodni i temu. Nasze biuro obstawia miejsca gdzie stały osoby i wypatruje ich a później śledzi, żeby sprawdzić gdzie idą i czy się spotkają. Jeżeli całe rozpoznanie zostanie przeprowadzone poprawnie, to często już na tym etapie można zapobiec całej sprawie. Mamy nadzieję, że przytoczone przykłady przydadzą się Państwu i potwierdzą nasz profesjonalizm. Dlatego prosimy aby pamiętać, jeżeli biuro detektywistyczne to tylko MDP Detektywi.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO DETEKTYWISTYCZNE FIDES Sp. z o. o. »

  BIURO DETEKTYWISTYCZNE FIDES Sp. z o. o.

  Fides świadczy kompleksowe usługi detektywistyczne. Zatrudniamy jedynie najlepszych pracowników z z ogromnym doświadczeniem w postępowaniu dochodzeniowo-śledczym. W swojej pracy detektywi wykorzystują nabyte doświadczenie, stosują techniki kryminalistyki oraz korzystają z najnowocześniejszego sprzętu szpiegowskiego. Dysponujemy bronią palną oraz środkami transportu. Gwarantujemy Państwu wysoki poziom oferowanych usług, należyty dobór środków i metod działania oraz pełną dyskrecję. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SOLKAN" Jacek Jankowski »

  "SOLKAN" Jacek Jankowski

  Biuro Detektywistyczne SOLKAN, to profesjonalna propozycja kompleksowych usług z tego zakresu. Pomagamy zgromadzić materiał dowodowy min. w sprawach rozwodowych, wspieramy poszukiwanie zaginionych, majątku itp. Sprawdzamy wiarogodność pracodawców, pracowników, opiekunek i innych osób, by zapewnić poczucie bezpieczeństwa oraz komfort pracy. Wiemy, jak bardzo ważną rolę odgrywa dobro klienta, dlatego za cel postawiliśmy sobie, aby działać PROFESJONALNIE I DYSKRETNIE.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA "WALKER" RENATA KRUSZEWSKA »

  AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA "WALKER" RENATA KRUSZEWSKA

  Walker oferuje swoim klientom usługi najwyższej jakości. Każdy pracownik naszego biura detektywistycznego doskonale zna zagadnienia z zakresu Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz przepisów dotyczących Policji, a także z zakresu prawa cywilnego i karnego (materialnego i procesowego), kryminalistyki, kryminologii i wiktymologii oraz psychologii sądowej czyli tematyki w jakiej będzie wykonywał swoje obowiązki.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 522 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne - nowa firma:

Adres: