Firmy w: Usługi detektywistyczne i ochroniarskie - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Usługi detektywistyczne i ochroniarskie

 • PIOTROWSKI ROBERT DOSSIER »

  PIOTROWSKI ROBERT DOSSIER

  Biuro Detektywistyczne DOSSIER jest licencjonowanymbiurem detektywistycznym działającym na podstawiezezwolenia wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr. 0001416 wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji. Wieloletnia praca; naszych współpracowników w różnych pionach służb mundurowych pozwoliła na rozwiniecie szerokiej sieci źródeł wiarygodnych informacji. [uWykonujemy: • ustalenie i kontrola miejsca zameldowania / pobytu osoby• ustalenie rozkładu dnia obserwowanej osoby• ustalenie kontaktów towarzyskich i zawodowych osoby• ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyn zaginięcia lub uprowadzenia osoby. • Przeprowadzenie kompleksowego wywiadu środowiskowego o kandydatce na opiekunkę do dziecka• inne Wywiadownia handlowa - ustalenia dot: * sprawdzenie wiarygodności w interesach * bezprawnego wykorzystywania nazw handlowych, znaków towarowych, nieuczciwej konkurencji * ujawniania tajemnicy przedsiebiorstwa, firmy * inne Windykacja -ustalenia dot: * majątku dłużnika (ruchomości i nieruchomości) * wierzytelnościach dłużnika * kontach bankowych dłużnika * kontrahentach współpracujących z dłużnikiem * inne

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB S.A. »

  Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB S.A.

  Świadczymy usługi detektywistyczne dla firm/podmiotów. Czynności operacyjne na terenie firm, sprawdzanie i obserwacja pracowników, dostawców, odbiorców. Weryfikacja zwolnień lekarskich. Detektywistyczne zabezpieczenia elektroniczne. Monitoring jawny i niejawny, kamery, mikrofony. Sprawdzanie wiarygodnosci kontrahentów. Obserwacja/ustalanie, zbieranie dokumentacji dowodowej, zbieranie dokumentacji w sprawach rozwodowych, osobistych. Ustalanie majątków współmałżonków. Poszukiwanie osób zaginionych, poszukiwania genealogiczne. Wykrywanie podsłuchów, kamer bezprzewodowych cyfrowych i analogowych. Sprawy bardzo osobiste, krępujące, szantaż, groźby i inne. Odzyskiwanie danych z nośników elektronicznych. Dokumentacja foto-wideo spotkań oficjalnych i nieoficjalnych.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO DETEKTYWISTYCZNE KRYCHOWIAK RYSZARD KRYCHOWIAK »

  BIURO DETEKTYWISTYCZNE KRYCHOWIAK RYSZARD KRYCHOWIAK

  BDK - to kierowany przez Ryszarda Krychowiaka zespół specjalistów, byłych oficerów służb policji, wywiadu kryminalnego, i prokuratorów. Ich działalność wspierana jest przez doświadczonych i doskonałych prawników - adwokatów i radców prawnych. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy - Detektywi - byli oficerowie pionów do walki z przestępczością gospodarczą i kryminalną, prawnicy, przygotowani tak, by dzięki ich działaniom Klient osiągnął maksymalne korzyści. Świadczymy kompleksową obsługę prawną, obejmującą wszelkie aspekty zleconej sprawy, cenimy sprawy nietypowe i precedensowe, wymagające twórczej oceny problemu i niekonwencjonalnych rozwiązań.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTR DEGÓRSKI P.H.U. "S.O.S." »

  PIOTR DEGÓRSKI P.H.U. "S.O.S."

  Agencja detektywistyczna Prywatnego Detektywa Piotra Degórskiego funkcjonuje na rynku detektywistycznym świadcząc profesjonalnie usługi na wysokim poziomie fachowym i etycznym. Realizujemy zlecenia detektywistyczne na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Klientami naszymi są zarówno osoby prywatne jak i podmioty gospodarcze, stowarzyszenia itp. Naszymi współpracownikami są najwyższej klasy specjaliści o wieloletniej praktyce i doświadczeniu zdobytym zarówno w działalności naszej firmy jak i poprzednio jako pracownicy innych instytucji zajmujących się zdobywaniem informacji. Podstawą prawną naszej działalności jest Koncesja wydana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. W swojej praktyce zawsze staramy się dobierać takie sposoby i techniki postępowania, aby w sposób jak najbardziej skuteczny osiągnąć efekt oczekiwany przez klienta. Zwracamy jednak uwagę by nasze działania nie stwarzały sytuacji dla niego niepożądanych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, do uzyskania ostatecznego wyniku mobilizujemy najlepszych współpracowników i wiedzę jako posiadamy. Swoim klientom gwarantujemy pełną dyskrecję zarówno, co do ich osoby jak i wykonywanych przez nas czynności.

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GLOBAL PROTECTION GROUP PRZEMYSŁAW GRABOWSKI »

  GLOBAL PROTECTION GROUP PRZEMYSŁAW GRABOWSKI

  Firma Global Protection Group powstała w wyniku współpracy członków prywatnych zespołów ochronnych, stawiających sobie za cel zaspokojenie zapotrzebowania na ich specjalistyczne usługi z zakresu bezpieczeństwa biznesu i ochrony osobistej. Stawiamy sobie za zadanie stworzenia Państwu komfortowych warunków do prowadzenia biznesu oraz życia prywatnego, poprzez zniwelowanie wszelkich zagrożeń płynących z wydarzeń dzisiejszego świata. Działając od wielu lat w sektorze państwowym oraz prywatnym stworzyliśmy autorski, innowacyjny system ochrony i procedur działań w sytuacjach kryzysowych. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Powyższe zadanie wykonujemy współpracując ze sprawdzonymi partnerami, do których należą: agencje detektywistyczne, kancelarie prawne, firmy doradztwa public relations oraz ośrodki naukowe. Będąc w stałym kontakcie z najlepszymi instruktorami z całego świata nieustannie podnosimy kwalifikacje naszej kadry oraz usprawniamy metody działań. Dzięki temu możemy skupić się dokładnie na tym, co jest dla nas najważniejsze: WASZE BEZPIECZEŃSTWO

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAW PARTNER MACIEJ ŻUKIEWICZ »

  KAW PARTNER MACIEJ ŻUKIEWICZ

  Zajmujemy się windykacją od 1994 roku. Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie windykacji należności oraz stałe podnoszenie kwalifikacji kwalifikuje nas do grona najskuteczniejszych firm windykacyjnych w Polsce. Wszechstronna wiedza z kluczowych dziedzin prawa i nowatorskie podejście w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadnień oraz doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji sprawiają, iż świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MONITORING WIELKOPOLSKI" Sp. z o.o. »

  "MONITORING WIELKOPOLSKI" Sp. z o.o.

  Monitoring Wielkopolski to firma powstała na podstawie porozumienia pomiędzy największymi i najprężniej działającymi agencjami ochrony w Poznaniu i okolicach. Dzięki temu możemy świadczyć wszystkim naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie ochrony osób i mienia. Dysponujemy najnowocześniejszym i niezawodnych sprzętem, jesteśmy godni zaufania, a bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Grupa Hunters Sp. z o.o. Sp. K. »

  Grupa Hunters Sp. z o.o. Sp. K.

  Grupa Hunters rozpoczęła swoją działalność już w 1990 roku i od tej chwili uzyskała zaufanie klientów dzięki świetnej jakości sprawowanych przez nas usług i kompetentnemu postępowaniu. Bez końca doszlifowujemy jakość usług i modernizujemy naszą ofertę. Fundamentalnym zajęciem firmy jest ochrona. Dostarczamy spójne postępowanie agentów ochrony i centrów monitorowania alertów. Licencjonowani pracownicy ochrony są stale obecni na zabezpieczanym terytorium, ich zadaniem jest czuwanie nad bezpieczeństwem mienia i ludzi pozostających w budynku. Kolejnym istotnym a także wciąż ulepszanym filarem firmy jest transport mienia i osób. Posiadamy fachową flotą, wyspecjalizowanym sprzętem i kadrą profesjonalnych kierowców. Realizacja usług rozgrywa się bez ryzyka a także punktualnie. Dostarczamy indywidualne podejście dla każdego Klienta i najwyższą jakość usług przewozowych. Naszą specjalnością są transporty ładunków kubaturowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www. Firma oferuje: - ochrona mienia oraz osób - usługi pełnione przez agentów o wysokich predyspozycjach psychofizycznych oraz profesjonalnych umiejętnościach - monitoring pojazdów i mienia - instalacje alarmowe - ciągły nadzór pracowników oraz świetna komunikacja - instalacje alarmowe - narzędzia najlepszych firm, niezawodne i proste w obsłudze, dopełniają wszystkie normy międzynarodowe - konwojowanie - działania podejmowane w oparciu o aktualne procedury w bankach oraz przymusy prawne - sprzątanie - usługi pełnione przez fachowych pracowników posiadających referencje - doradztwo personalne - zajmujemy się rekrutacjami, konstruowaniem narzędzi HR, wykonywaniem audytów osobowych a także szkoleniami - spedycja - doskonałe bezpieczeństwo przewożonych materiałów, nowoczesna flota samochodów. Usługi wykonywane na terenie całej Polski, przede wszystkim w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Szczecin i Katowice.

  Spis Firm - Data dodania: 18 03 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny onet 6 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 724 Odwiedziny alexa 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi detektywistyczne i ochroniarskie

Usługi detektywistyczne i ochroniarskie - nowa firma:

Adres: