Firmy w: Tłumaczenia - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Tłumaczenia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • "BIURO TŁUMACZEŃ "GLOB" Monika Karwas »

  "BIURO TŁUMACZEŃ "GLOB" Monika Karwas

  Biuro Tłumaczeń, jakie prowadzimy cały czas współpracuje ze fachowcami z danych języków: tłumaczami, filologami i tłumaczami przysięgłymi. Nasz dopełniający się skład oferuje przez to w 100% zawodowe przekłady nie jedynie pism urzędowych, ale rozległych publikacji, oraz przekładów słownej. Przy realizacji danego projektu tłumacze dobierani są według ich kompetencji oraz umiejętności, tak by założenia projektowe były w 100% zrealizowane. Mamy również ciągły kontakt ze fachowcami z rozmaitych branży, przez co wszelkie prace weryfikowane są pod względem poprawności technicznej. Oferujemy tłumaczenia w 41 językach, a wszelkie zlecenia objęte są klauzulą tajności, przez co nie musicie się Państwo obawiać o zdradzenie szczegółów na temat np. tłumaczonych umów.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JANUS - BIURO OBSŁUGI FIRM URSZULA JANUS »

  JANUS - BIURO OBSŁUGI FIRM URSZULA JANUS

  Firma Janus Biuro Obsługi Firm istnieje od 1999 roku. Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych, krajowych i zagranicznych, pragnących rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, zapewniamy naszym klientom pełną opiekę podczas ich pobytu w kraju. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak o osób prywatnych. Oferujemy między innymi: • Usługi naszego biura tłumaczeń cieszącego się renomą jednego z najlepszych w Polsce • Opiekę nad gośćmi naszych zleceniodawców • Transport samochodowy oraz lotniczy na terenie całej Polski • Zorganizujemy pobyt w Polsce, aranżujemy spotkania biznesowe, wynajmujemy sale konferencyjne oraz zapewnimy nocleg a terenie całego kraju • Pomoc przy rozpoczynaniu / rejestrowaniu działalności gospodarczej (reprezentowanie klienta w urzędach, dopełnienie formalności, wyszukiwanie odpowiednich lokalizacji dla biura, mieszkania, inwestycji) • Wyszukamy i nawiążemy kontakty z potencjalnymi partnerami handlowymi • Pomożemy w doborze pracowników • Zapewniamy obsługę prawną i notarialną • Przygotujemy możliwość uczestnictwa w targach (stoisko, obsługa) • Realizujemy także pobyty wypoczynkowe (rezerwacja noclegów, przewodnik itp. )

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRADUKTORIA ROBERT STĘPIEŃ »

  TRADUKTORIA ROBERT STĘPIEŃ

  Profesjonalizm i niskie ceny od 1957 roku. W ofercie posiadamy tłumaczenia we wszystkich językach. Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe. Gwarantujemy krótkie terminy. Dzięki zleceniom internetowym można zlecić tłumaczenie, zapłacić za nie i odebrać gotowy przekład nie wychodząc z domu lub z biura. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji. Tłumaczymy też dla osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIE TEKSTÓW SPECJALISTYCZNYCH MAREK NIEDŹWIECKI »

  TŁUMACZENIE TEKSTÓW SPECJALISTYCZNYCH MAREK NIEDŹWIECKI

  Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i uwierzytelnione (tzw. tłumaczenia przysięgłe), z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski oraz w innych parach językowych. Obsługiwane przez nas inne języki to m. in. niemiecki, francuski, włoski, niderlandzki, hiszpański, szwedzki itp. Oferta biura obejmuje tłumaczenia pisemne, zwykłe i uwierzytelnione (tzw. tłumaczenia przysięgłe), a także ustne z wielu języków i jest skierowana do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Cechami wyróżniającymi działalność naszego biura tłumaczeń jest najwyższa staranność w zakresie wykonywanych tłumaczeń, terminowość, krótkie terminy realizacji oraz, co nie jest bez znaczenia, atrakcyjne ceny. Translation office to zespół doświadczonych i kompetentnych tłumaczy o wysokich kwalifikacjach, którzy stawiają na jakość.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KMAK SYLWESTER Absolutum »

  KMAK SYLWESTER Absolutum

  Biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia tekstów technicznych, medycznych dokumentów także stronę internetowych. Oferujemy tłumaczenia w językach angielski, francuski, czeski, hiszpański oraz inne. Każde zlecenie duże bądź małe traktujemy indywidualnie, dbając o termin wykonania. Wykonujemy także tłumaczenia online: wystarczy do nas wysłać tekst a odeślemy przetłumaczony. Tłumaczenia realizujemy także w trybie ekspresowym - sprawdź nasze ceny.

  Spis Firm - Data dodania: 12 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROGOZIŃSKA EWA DOM TŁUMACZEŃ SOWA »

  ROGOZIŃSKA EWA DOM TŁUMACZEŃ SOWA

  sowabusiness services jest specjalistyczną agencją tłumaczeń wykonującą tłumaczenia pisemne i ustne w językach europejskich i pozaeuropejskich. Firma istnieje od grudnia 1994 roku. W ciągu wielu lat działalności firma ewoluowała do obecnego kształtu, gdzie – oprócz działu tłumaczeń, który stanowi jeden z najważniejszych filarów działalności firmy – firma została uznana także w sektorze usług szkoleniowych, konsultingowych i internetowych. Oprócz pracowników działów zasobów ludzkich, marketingu / sprzedaży, informatyki i in., firma zatrudnia tłumaczy na miejscu a także współpracuje z rozbudowaną siecią tłumaczy w Internecie. Od kilku lat sowabusiness services współpracuje także z wieloma zagranicznymi agencjami tłumaczeń, co zdecydowanie poszerzyło ofertę i możliwości wykonawcze firmy. Pracujemy m. in. z Niemcami, USA, Wlk. Brytanią, Hiszpanią, Francją, Estonią, Rosją, Ukrainą, Chinami, Węgrami i in. sowabusiness services zawsze bardzo poważnie traktowała zagadnienie jakości oferowanych przez siebie usług. Zdając sobie sprawę, że przy tak rozbudowanej sieci współpracy bardzo istotnym aspektem staje się właściwe zarządzanie realizowanymi projektami, w grudniu 2004 r. w firmie przeprowadzony został audit certyfikacyjny na zgodność przyjętego Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2000. W ten sposób firma zaznaczyła dziesięciolecie swojego istnienia i wytyczyła sobie nowe cele jakościowe i strategiczne. Ponadto w ostatnim okresie nasza firma mogła uczestniczyć w wielu prestiżowych wydarzeniach, doskonaląc jednocześnie jakość oferowanych usług. Wysoki poziom relacji z naszymi partnerami i kontrahentami natomiast rokrocznie potwierdzany jest tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play. Od roku także znajdujemy się w gronie członków prestiżowego amerykańskiego stowarzyszenia tłumaczy ATA – American Translators Association. Najczęściej wymieniane powody, dla których klienci współpracują z sowabusiness services to:• terminowość i wysoka jakość• zapewnienie bezpieczeństwa i poufności powierzonych materiałów i przesyłania danych• konkurencyjne ceny i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klientówZapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM JĘZYKOWE PROGRES JAGÓRA I NORDYŃSKI SPÓŁKA JAWNA »

  CENTRUM JĘZYKOWE PROGRES JAGÓRA I NORDYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

  Biuro Tłumaczeń Translateria Od 1993 roku tłumaczymy dla firm, organizacji, osób prywatnych. Dzięki profesjonalizmowi naszych tłumaczy, weryfikatorów i redaktorów, a także świetnej organizacji pracy całego zespołu gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie oraz dogodne terminy. Opis firmy został skrócony o numery kontaktowe. Miejsce na numery kontaktowe i inne dane można umieszczać w odpowiednich miejscach.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Supremis Sp. z o.o. »

  Supremis Sp. z o.o.

  Szukając oprogramowanie do zarządzania firmą koniecznie należy zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to najwyższej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. Supremis to złoty partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Dzięki swojemu doświadczeniu, wdrażany przez Supremis system SAP sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymiernie korzyści dla użytkującej go firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH BERLING TRANS-LEX J.H.W. Berling Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych »

  WOJCIECH BERLING TRANS-LEX J.H.W. Berling Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych

  Firma Trans-Lex działa od 1991 roku. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Tłumaczenia pisemne - specjalistyczne, literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia ustne - konsekutywne, konferencyjne, symultaniczne (kabinowe, szeptane). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnej gwarancji odnośnie jakości i terminowości. Zatrudniamy elitę tłumaczy zamieszkałych w kraju i za granicą.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. TRANSLAX - RAFAŁ KWIATKOWSKI »

  P.P.H.U. TRANSLAX - RAFAŁ KWIATKOWSKI

  Doradzamy oraz realizujemy pomysły klienta, zaczynając od hasła reklamowego, kończąc na wydrukach wielojęzycznych. Głównie zajmujemy się DTP oraz tłumaczeniami. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze z zakresu kreowania międzynarodowego wizerunku klienta – projektowanie i tworzenie, nie tylko tłumaczenie dostarczonych materiałów. Nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – inżynierów, tłumaczy, grafików, korektorów i specjalistów DTP – oraz rygorystyczne procedury kontroli jakości gwarantują zadowolenie naszych klientów. Tłumaczenia weryfikują inżynierowie lub specjaliści z danej branży. Posiadając gotowy projekt, dzięki obsłudze inżynieryjnej procesu tłumaczeniowego oraz adaptacyjnego jesteśmy w stanie zmienić treść, nie naruszając formy, którą wtedy można poddać lokalizacji w osobnym procesie. Realizujemy projekty w oparciu o zasady wewnętrzne, jak również te dostarczane przez klienta – glosariusze, styleguide’y, wytyczne itp. W przypadku obszernych instrukcji od klienta weryfikacja pracy odbywa się na zasadzie wykazu kontrolnego (checklist) oraz czworga oczu. Nasi tłumacze, korektorzy, graficy i inni specjaliści to wykwalifikowani profesjonaliści.

  Spis Firm - Data dodania: 06 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 71 Odwiedziny netsprint 183 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 908 Odwiedziny alexa 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa firma:

Adres: