Firmy w: Sprzątanie i czyszczenie - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Sprzątanie i czyszczenie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • BEATA CHORĄŻY ECOLUX FIRMA SPRZĄTAJĄCA »

  BEATA CHORĄŻY ECOLUX FIRMA SPRZĄTAJĄCA

  Z całą pewnością czyste biuro jest ważne nie tylko dla osób, które tu pracują, ale taż i dla wielu klientów, którzy przybywają w te miejsce. Dlatego też powinno ono wyglądać jak najschludniej. ECOLUX firma sprzątająca biura w warszawie zapewni czystość we wszystkich biurach. Możemy zapewnić, że usługi sprzątania biur, które dla Państwa wykonujemy będą wykonane w sposób bardzo dokładny. Jest to swego rodzaju gwarancja jakości dla wszystkich korzystających z naszych usług. Jeżeli wspominamy o cenie to należy tutaj powiedzieć, że jest ona uzależniona od zakresu naszych prac. Wszystko zatem zależy także i od Państwa i od tego jak wielki zakres prac zostanie nam zlecony. Niemniej jednak należy tutaj zwrócić uwagę na to, że ceny jakie ma nasza firma sprzątająca biura warszawa są bardzo korzystne dla klientów. Na pewno nikt nie będzie czuł się tutaj oszukany. Jesteśmy pewni, że każdy kto skorzysta z takich usług porządkowych będzie bardzo zadowolony i zleci nam kolejne prace porządkowe. Jest to w jakimś sensie rzecz oczywista ponieważ nie rezygnuje się z solidności i rzetelności.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ozon Plus Arkadiusz Tobiasz »

  Ozon Plus Arkadiusz Tobiasz

  OzonPlus to dynamiczne rozwijająca się firma, oferująca usługi ozonowania będące skuteczną metodą dezynfekcji powietrza, pomieszczeń i pojazdów. Chcąc pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, grzybów oraz wirusów i bakterii niewidocznych gołym okiem, polecamy zabieg ozonowania. Przy wykorzystaniu ozonu, fachowo dokonamy sterylizacji i oczyszczenia miejsc zleconych przez Państwa. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Oferując Państwu usługi ozonowania, chcemy sprawić, aby warunki pomieszczeń, w których żyjemy i pracujemy były czyste, bezpieczne i wolne od niechcianych drobnoustrojów. Świadczymy usługi na terenie miasta Poznań oraz okolic. Przyjmujemy zlecenia od firm oraz od klientów indywidualnych. OzonPlus oferuje: - ozonowanie domów i mieszkań, - ozonowanie pojazdów motoryzacyjnych i transportowych, - ozonowanie pomieszczeń usługowo-użytkowych, - ozonowanie pomieszczeń po pożarach i zalaniach, - przegląd samochodu podczas usługi ozonowania. Pozbądź się mikroorganizmów z Twojego otoczenia. Skontaktuj się z nami.

  Spis Firm - Data dodania: 24 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SABINA LIGENSA LIGENSA & PARTNER USŁUGI PORZĄDKOWE »

  SABINA LIGENSA LIGENSA & PARTNER USŁUGI PORZĄDKOWE

  Firma sprzątająca Ligensa & Partner działa na terenie województwa śląskiego - Katowice, Częstochowa, okoliczne miasta. Zajmujemy się sprzątaniem biur oraz innych obiektów (hotele, domy, mieszkania, gabinety itd. ). Nasza oferta dostosowana jest do wymagań klienta. Możemy wykonać zarówno kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, jak i jedynie pojedyncze czynności. Nasza firma posiada doświadczenie oraz sprzęt niezbędny do utrzymania czystości w biurowcach i podobnych obiektach. Poniżej prezentujemy przykładowe usługi, które wykonujemy w ramach oferty „sprzątanie biur”: - odkurzanie wykładzin podłogowych - mycie posadzek środkami czyszczącymi przeznaczonymi do danego rodzaju powierzchni - ścieranie kurzu i zanieczyszczeń z mebli biurowych, obrazów, telefonów - opróżnianie koszy na śmieci, wymiana worków - mycie urządzeń sanitarnych przy użyciu środków o właściwościach dezynfekujących - ogólne sprzątanie powierzchni socjalnych i sanitarnych - mycie naczyń, bieżące mycie urządzeń kuchennych - wyposażenie sanitariatów w mydło, ręczniki papierowe, papier toaletowy, odświeżacze powietrza - mycie powłok ceramicznych w pomieszczeniach sanitarnych i innych - usuwanie pajęczyn - mycie drzwi wewnętrznych i futryn - konserwacja podłóg zmywalnych odpowiednimi środkami przeznaczonymi do danego typu podłogi - gruntowne mycie urządzeń kuchennych - mycie lamp, kloszy sufitowych - inne (na życzenie klienta)

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GEGENBAUER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  GEGENBAUER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Gegenbauer Polska to firma działająca na rynku Polskim z ramienia grup przedsiębiorstw Gegenbauer. Do naszych zdań należa wszystkie usługi z zakresu facility managament(skrót: sb), czyli między innymi zarządzaniem i administracją budynków i wielkich przestrzni domów handlowych. Sprawdź nas na naszej stronie intrnetowej oraz przeczytaj opinie Gegenbauer na neutralnych forach. Jeśli szukasz niesamowitej firmy skontaktuj się z animi

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AP-LOGIC Sp. z o.o. »

  AP-LOGIC Sp. z o.o.

  Odbieramy odpady poprzemysłowe z przemysłu tekstylnego, włókienniczego, skórzanego, obuwniczego, gumowego, drzewnego, meblowego itp. Posiadamy odpowiednie pozwolenia jak i zaplecze techniczne. Oferujemy odbiór w dobrej cenie. Gwarantujemy rzetelne wykonanie usługi. Dysponujemy wlasnym transportem i systemem kontenerów. Misją firmy jest odbiór odpadów oraz prawidłowa, zgodna z obowiązującymi przepisami i uwarunkowana ochroną zasobów Ziemi, utylizacja odpadów. Utylizacji odpadów dokonujemy, poprzez gospodarcze wykorzystanie odpadów, głównie na cele energetyczne, a więc odzysk w procesie R15. W ostatnim czasie Naszą uwagę kierujemy coraz bardziej na Odnawialne Źródła Energii. Realizując jeden z projektów ZPORR staliśmy się m. in. wytwórcą biomasy leśnej i rolnej. Oferujemy konkretną gamę produktów i usług związanych z paliwem ekologicznym.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EWEREST" Jachym Mirosław »

  "EWEREST" Jachym Mirosław

  Działając nieprzerwanie od 1999 roku świadczymy wysokiej jakości usługi w sektorze przemysłu i budownictwa. Zapewniamy stałe utrzymanie obiektów, remonty oraz szybką reakcje na awarie. Poszerzyliśmy działalność o produkcję przewodów hydraulicznych, sprzedaż elementów hydrauliki siłowej oraz uzyskaliśmy autoryzację firmy KÄRCHER w zakresie sprzedaży i napraw urządzeń. Samodzielnie ZAKUWAMY przewody hydrauliczne, zapewniając stabilną i nieprzerwaną pracę parku maszynowego naszych klientów. Produkujemy również węże do wysokociśnieniowych urządzeń myjących typu Kächer itp. Posiadamy szeroki asortyment węży, końcówek i złączy. Realizujemy zamówienia wg powierzonego wzorca lub oznaczeń katalogowych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "CZYSTEX" Małgorzata Chmielniak »

  FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "CZYSTEX" Małgorzata Chmielniak

  Profesjonalne czyszczeni dywanów, wykładzin, tapicerek zarówno skórzanych jak tekstylnych na terenie Bielska-Białej i okolic. Decydując się na naszą ofertę masz pewność, że Twoje dywany, tapicerka meblowa czy samochodowa będzie czysta, odświeżona i będzie świeżo oraz ładnie wyglądać. Nasze usługi są skierowane zarówno do firm, szkół, instytucji, jak do klientów indywidualnych. Realizujemy zlecenia na terenie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości. Tylko profesjonalny sprzęt i środki piorące! Lata doświadczeń oraz świetna jakość. Gwarantujemy satysfakcję! Serdecznie Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AKADEMICKIE INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI »

  AKADEMICKIE INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  Poszukujesz odpowiedniej Firmy Sprzątającej z Wrocławia? Wybierz bez zarzutu! Dzięki naszemu zawodowemu ekwipunkowi sprzątającemu oraz doświadczonemu zespołowi, udało nam się stworzyć bardzo dobry skład. Zajmujemy się konserwacją pomieszczeń nie tylko mieszkalnych, ale także przestronnych hali przemysłowych, pomieszczeń fabrycznych, biur. Dysponujemy prędkimi mechanizmami czyszczącymi, jak i również doskonałej postaci specyfikami chemicznymi i detergentami do profesjonalnego sprzątania dowolnych powierzchni, instrumentów. Dzięki nam masz pełne przekonanie, że zaufana nam powinność będzie najważniejszą inwestycją, owocującą 100% schludnością i sterylnością. Realizujemy rozlicznego rodzaju prace porządkowe w i przed obiektem, a także prace po różnorakiego rodzaju remontach budynków. Zobacz, jak wspaniale możemy uprzątnąć jakikolwiek rozgardiasz.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "KROPLA" MICHAŁ KRZAK »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "KROPLA" MICHAŁ KRZAK

  Firma „KROPLA” dzięki wieloletniemu doświadczeniu zajmuję się usługami pralniczymi na terenie Śląska Cieszyńskiego. Siedzibą firmy jest miasto Cieszyn. Aby zapewnić klientom szybki i łatwy dostęp do naszych usług, posiadamy dobrą lokalizacje dzięki, której nasi klienci bezproblemowo trafiają do naszej firmy. W swojej ofercie posiadamy transport dywanów, aby ułatwić klientom korzystanie z naszych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę podstawową czyszczenia garderoby o usługi czyszczenia dywanów i wykładzin, wyrobów skórzanych i futrzarskich oraz renowacji skór. www. kropla. net. pl

  Spis Firm - Data dodania: 01 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA SZYMCZYK ALTOP »

  ANNA SZYMCZYK ALTOP

  Czyszczenie Dywanów i Wykładzin ALTOP – Kraków. Świadczymy usługi w zakresie: pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, czyszczenie tapicerki oraz żaluzji metodą ultradźwiękową. Czyszczenie Karcherem tapicerki meblowej tekstylnej, np. czyszczenie sof, narożników, foteli, puf, krzeseł, materacy, poduszek ozdobnych, zabawek pluszowych, wersalek itp. Tapicerkę czyścimy przeważnie u klienta natomiast dywany w naszej pralni dywanów. Etapy czyszczenia dywanów i wykładzin w pralni: odbiór dywanu od klienta, trzepanie trzepaczką mechaniczną, usunięcie plam, wtarcie odpowiedniego preparatu czyszczącego szorowarką Duplex, czyszczenie i płukanie profesjonalnym ekstraktorem o ciśnieniu 28 bar, zaczesanie runa, suszenie, dostawa do klienta. Suszenie dywanów odbywa się w specjalnie do tego celu przeznaczonym pomieszczeniu przy użyciu bardzo wydajnych osuszaczy. Proces schnięcia dywanów przebiega w bardzo krótkim czasie. W suszarni panują odpowiednie warunki wilgotnościowe oraz odpowiednia temperatura powietrza - nie ma żadnego ryzyka powstania procesów gnilnych i pleśni. Ponadto oferujemy również usługi takie jak: sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, apartamentów domów oraz ozonowanie (usuwanie brzydkich zapachów). Zlecenia jednorazowe, np. sprzątanie po remoncie, doczyszczanie podłóg szorowarką i stałe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt czyszczący, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Nasza oferta jest przygotowana z myślą zarówno o klientach indywidualnych jak i firmach. Wysoka jakość usług i atrakcyjne ceny to nasza domena.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 626 Odwiedziny alexa 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzątanie i czyszczenie

Sprzątanie i czyszczenie - nowa firma:

Adres: