Firmy w: Naprawa RTV AGD - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Naprawa RTV AGD

 • WOJCIECH MASELI »

  WOJCIECH MASELI

  Wykonuję standardowe instalacje antenowe, radiowe oraz telewizji satelitarnej, naziemnej cyfrowej i analogowej jak i rozbudowane czyli oparte na multiswitchach które mają zastosowanie w nowobudowanych domkach jednorodzinnych. Naprawiam i modernizuję już istniejące instalacje anten RTV-SAT. Montuję telewizory LCD i Plazma na uchwytach ściennych. Podłączam kina domowe i sprzęt RTV-SAT Wykonuję projekty instalacji i doradzam w zakresie doboru anten RTV-SAT Ponadto: Naprawiam Sprzęt Gospodarstwa Domowego (pralki, zmywarki, odkurzacze, miksery, itp. ) różnych firm, w domu, u klienta, dysponuję transportem sprzętu na warsztat lub do autoryzowanych punktów serwisowych.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MILENIUM Piotr Młynarczyk »

  MILENIUM Piotr Młynarczyk

  Jesteśmy autoryzowanym serwisem Candy i Hoover mieszczącym się we Wrocławiu. Zajmujemy się także naprawami sprzętu AGD innych marek dostępnych na polskim rynku. Proponujmy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (z dojazdem do klienta) pralek, lodówek, kuchenek, zmywarek. Naprawiamy także zamrażarki, piecyki, płyty grzewcze i inne urządzenia AGD. Na wszystkie wykonane prace serwisowe dajemy gwarancję. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY"ELEKTRON",PROKOPCZUK STANISŁAW »

  ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY"ELEKTRON",PROKOPCZUK STANISŁAW

  Naprawa sprzętu AGD lub RTV jest wykonywana w ciągu dwóch dni od momentu zgłoszenia usterki w firmie ZUH Elektron Stanisław Prokopczuk. Jesteśmy znani z dużej skuteczności działania. Doskonałą jakość świadczonych usług potwierdzamy udzielaniem gwarancji na każdą naprawę, która została wykonana przez naszą firmę. Klientom, którzy mieszkają na terenie Warszawy, zapewniamy bezpłatny dojazd w celu naprawy sprzętu.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 506 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Naprawa RTV AGD

Naprawa RTV AGD - nowa firma:

Adres: