Firmy w: Kominiarze - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Kominiarze

 • WAKOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  WAKOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Jesteśmy dobrą firmą kominiarską, co gwarantuje najwyższą jakość usług. Współpraca z nami to wielki spokój i poczucie bezpieczeństwa. Korzystanie z firm kominiarskich jest uzasadnione ze względu na czas oraz możliwośc zapruszenia ognia. Tybmardziej zapraszamy do skorzystania z naszych fachowych usług kominiarskich!. W ofercie: Firma zajmuje się kominiarstwem i wydawaniem świadectw energetycznych.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH" JANUSZ MITAS »

  "ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH" JANUSZ MITAS

  Przedsiębiorstwo kominiarska mistrza Janusza Mitasa świadczy wszechstronne usługi kominiarskie nie wyłącznie w Warszawie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w gruntownym, dbałym i skutecznym wykonywaniu obserwacji przewodów kominowych, ich udrażnianiu a nawet odbieraniu nowych przewodów razem z wystawieniem poświadczenia o zezwoleniu do użytku (niezbędne do przedłożenia w jednostkach nadzoru budowlanego bądź w gazowni czy stacjach sanepid). Jednostką kieruje mistrz kominiarski z wieloletnim doświadczeniem. Kominiarze korzystają najnowocześniejszego sprzętu gwarantującego bezpieczeństwo pracy. Więcej informacji zawarto na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Rzemieślniczy Zakład Usług Kominiarskich Marian Chorąży »

  Rzemieślniczy Zakład Usług Kominiarskich Marian Chorąży

  Zakład kominiarski z Wieliczki to doświadczeni kominiarze, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty oraz specjalistyczny sprzęt. Usługi w tej branży świadczymy już od 1991 roku. Zajmujemy się konserwacją urządzeń grzewczo-kominowych, czyszczeniem kominów i przewodów kominowych, uszczelnianiem oraz renowacją przewodów. Nasza oferta obejmuje również odbiór przewodów i podłączeń kominowych, przeprowadzanie ich inwentaryzacji oraz przeglądów, wykonywanie okresowych kontroli stanu technicznego instalacji kominowych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 548 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kominiarze

Kominiarze - nowa firma:

Adres: