Katalog Firm

Podkategoria: Agencje Zatrudnienia

 • Incore service s.c. »

  Incore service s.c.

  Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem usługowym. Świadczymy usługi na polskim rynku pracoserwisu. Proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązania zarówno w zakresie usług merchandisingowych i promocji oraz leasingu pracowniczego. W związku z rozszerzeniem naszych kontaktów z Klientami, chcąc spełnić ich oczekiwania, rozszerzyliśmy ofertę w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi oraz outsourcingu funkcji. Dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników InCore zyskujemy zaufanie kolejnych firmy na rynku firm HR. Skupiając swoją uwagę na poznanie i zaspokojenie potrzeb naszych Klientów, budujemy trwałe relacje. Elastyczne podejście we współpracy z Klientem pozwala nam osiągnąć wyznaczone cele. Poprzez dobór odpowiednich środków realizujemy założenia, które przyjeliśmy na wstępie. Dysponujemy obszerną bazą danych, zawierającą aplikacje kandydatów na różne stanowiska. Poprzez innowacyjne rozwiązania informatyczne, w szybki i przejrzysty sposób dopasowujemy odpowiednie osoby do wolnych wakatów. W powiązaniu z potencjałem intelektualnym, pasją i zaangażowaniem naszych pracowników, innowacyjne rozwiązania IT, pozwalają spełnić oczekiwania naszych Klientów. Chcąc zachęcić Państwa do korzystania z naszych usług, nie pobieramy żadnych opłat wstępnych z tytułu rozpoczęcia współpracy. Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą z nami prosimy o kontakt z Działem Handlowym. Nasi specjaliści przekażą Państwu szczegółowe informacje, dotyczące odpowiednich usług i rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że nasza pasja, w powiązaniu z doświadczeniem i znajomością rynku pracy uczynią nas godnym zaufania partnerem w zakresie świadczonych usług. Z poważaniem Zespół InCore Service

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OST-WEST PARTNERVERMITTLUNG ROBERT ŁASZCZYCH »

  OST-WEST PARTNERVERMITTLUNG ROBERT ŁASZCZYCH

  Jeżeli zawsze uważałeś że pomoc ludziom jest czymś naturalnym i czymś potrzebnym zawsze i wszędzie, trafiłeś w dobre miejsce. Opieka Niemcy - Darmowy portal dla opiekunek - Niemcy. Wypełnij formularz i napisz do rodzin szukających pomocy - dzięki nam znajdziesz prace, dzięki której pomożesz osobom której pomocy tej potrzebują. Wspomóż nas swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem aby zmniejszyć grono osób potrzebujących codziennej pomocy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRUPA MOST WANTED! SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  GRUPA MOST WANTED! SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rekrutacja i doradztwo personalne to podstawowy zakres działania firmy Most Wanted. W jej ofercie znajduje się również prowadzenie kampanii rekrutacyjnych. Firma wybiera dla nas najlepszych pracowników oraz przedstawia oferty pracy dla specjalistów z wielu branż. Szczegółowa selekcja aplikacji pozwala na znalezienie osób o szczególnych umiejętnościach czy też doświadczeniu. Dodatkowo oferta firmy zawiera szkolenia prawo pracy oraz inne szkolenia, umożliwiające rozwój pracowników oraz naszej firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 159 Odwiedziny netsprint 27 Odwiedziny msnbot 337 Odwiedziny googlebot 1901 Odwiedziny alexa 22

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje Zatrudnienia

Agencje Zatrudnienia - nowa firma:

Adres: