Katalog Firm

Podkategoria: Agencje Public Relations

 • AMBERMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  AMBERMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Ambermedia to popularna agencja, mająca długoletnie doświadczenie w realizacji projektów z dziedziny Public Relations. Naszą specjalnością jest ogólnie rozumiana komunikacja marketingowa i korporacyjna. Odbiorcami naszej oferty są firmy i instytucje o dowolnym profilu działalności. Zajmujemy się budowaniem wizerunku firm funkcjonujących w różnych branżach sektora prywatnego i publicznego. Realizujemy projekty marketingowe na podstawie skrupulatnie wykonanej analizy danej branży.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAN PIKTO ŁUKASZ JURKIEWICZ »

  PAN PIKTO ŁUKASZ JURKIEWICZ

  Kreacja skutecznych rozwiązań komunikacji marketingowej, opartych o narzędzia public relations. Działamy w obszarach: kreacja - komunikacja - organizacja. Kreujemy rzeczywistość, w której funkcjonują nasi Klienci. Z faktów dostarczonych przez firmy, z którymi współpracujemy, tworzymy obraz, wizerunek ich samych, ich produktów, ich oferty. Obraz dedykowany konkretnej publiczności. Najczęściej w nieszablonowy sposób, często innowacyjny w stosunku do zwyczajów danej branży.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSZTOF ZIĘBA E.C.H.O. COMMUNICATIONS »

  KRZYSZTOF ZIĘBA E.C.H.O. COMMUNICATIONS

  Firma E. C. H. O. COMMUNICATIONS działa w branży PR oraz komunikacji marketingowej od 2000 roku. Do głównych zadań agencji należy wdrażanie nowoczesnych działań, które stanowią o przewadze konkurencyjnej każdej firmy na rynku, połączonych z badaniem efektywności tych działań. Ponadto agencja PR pomaga przedsiębiorcom osiągać najważniejsze cele biznesowe, sprzedażowe i wizerunkowe. Odpowiedzialność, umiejętność przewidywania efektów, celność analiz, efektywność oraz harmonia działania to cechy, które opisują pracę agencji public relations. Zrównoważona współpraca z konkretną firmą opiera się bowiem na wykorzystaniu jej naturalnego potencjału. Interdyscyplinarność cechująca branżę public relations pozwala na szerokie spectrum działań. To zapewnia właściwe wsparcie klientom. E. C. H. O. COMMUNICATIONS dba o pożądany przez klienta wizerunek, prowadząc efektywne działania media relations, opracowując kompletne strategie komunikacji, analizy marketingowe, programy wdrażania produktu na rynek. Ponadto ważnym elementem działalności tej firmy jest nacisk na całościowe tworzenie indywidualnego projektu PR - „uszytego na miarę” każdego z klientów. E. C. H. O. COMMUNICATIONS działa w obrębie media relations, internet relations, e- PR. Podejmuje ona wszelkie działania w obszarze social media: promocje na blogach, forach dyskusyjnych i funpage'ach. Realizuje również produkcję filmową z wykorzystaniem animacji 3D, projektowanie stron www oraz prezentacji multimedialnych. Firma stworzyła własny model Standardu Współpracy z klientem. Wszelkie działania pro-aktywne, elastyczność, łatwość odnajdywania właściwych rozwiązań a także szybkość i samodzielność to cechy opisujące tę firmę. E. C. H. O. COMMUNICATIONS udziela klientom wsparcia w sprzedaży, pomaga w promocji produktów na rynku. Przygotowuje procedury antykryzysowe zarówno w dużych korporacjach, jak i w mniejszych firmach. Długoletnie doświadczenie w PR sprawiają, że wszyscy klienci agencji PR otrzymają najlepsze i całościowe rozwiązania.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ME & MY FRIENDS SPÓŁKA AKCYJNA »

  ME & MY FRIENDS SPÓŁKA AKCYJNA

  Brand Voice, submarka Me & My Friends, oferuje szeroko pojęte usługi w zakresie public relations. Obszary aktywności agencji to zarówno internal, jak i external relations, w tym również PR korporacyjny i produktowy. Wykorzystanie innowacyjnych narzędzi, nowych technologii i kompleksowa obsługa na wielu poziomach, gwarantują skuteczną komunikację. Jako submarka Me & My Friends agencja pośredniczy także w realizacji usług w zakresie kreacji wizualnej, projektowania graficznego, marketingu interaktywnego i realizacji witryn internetowych. W oparciu o nowoczesne rozwiązania i starannie dobrane techniki, Brand Voice tworzy spójne i wiarygodne strategie komunikacyjne. Każde działanie dostosowywane jest optymalnie do indywidualnych potrzeb i profilu Klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROTON ANNA ZATOR-SYGUŁA »

  PROTON ANNA ZATOR-SYGUŁA

  Jeżeli masz zamiar liczyć się na rynku skontaktuj się z naszą firmą. Gorąco zapraszamy wszystkich na naszą witrynę. W ofercie: Proton to zespół profesjonalistów pasjonujących się Public Relations, marketingiem i designem. Firma w swojej ofercie posiada: -PR produktowy - w skład którego wchodzą: wprowadzanie produktów i marek na rynek, imprezy, relacje z mediami, prowadzenie biura prasowego, doradztwo strategiczne, - Media relations - który obejmuje: kontrola występowania w mediach, korygowanie materiałów do prasy, zebrania z prasą, briefingi prasowe, monitoring i analiza mediów, - PR internetowy- który obejmuje: audyt występowania na serwicach społecznościach, plan obecności w social media, plan łączności z zespołem odbiorców, social media marketing, marketing wirusowy, gry multimedialne, SEO Public Relations, współdziałanie z blogosferą, zajmowanie się Facebookiem i blogiem, - PR Korporacyjny - w skład którego wchodzą: nadzór występowania i wizerunku marki w mediach, plany a także akcje komunikacji, zarządzanie sytuacją kryzysową, Corporate Social Resposiblity CSR, konsulting strategiczny.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Grupa Amako Sp. z o.o. »

  Grupa Amako Sp. z o.o.

  Grupa Amako to firma specjalizująca się się w tworzeniu brandingu, działająca na rodzimym rynku już od 17 lat. Nasz zespół składa się z 12 skutecznych i ambitnych osób z wieloletnim doświadczeniem w branży medialnej. Budujemy identyfikację wizualną marki posługując się szerokim wachlarzem nowoczesnych narzędzi marketingowych. Naszym usługobiorcom proponujemy pełen obszar usług związanych z kreowaniem wizerunku marki, takich jak przygotowywanie strategii kreowania marki, tworzenie identyfikacji wizualnej, opracowywanie reklam, czy styczność z odbiorcą.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Vega Management sp. z o.o. »

  Vega Management sp. z o.o.

  VegaManagement to zespół wykwalifikowanych, doświadczonych managerów, dla których organizacja eventów to coś więcej niż tylko praca. To dla nas pasja, rozrywka oraz możliwość wykazania się umiejętnościami, które posiedliśmy, i których wachlarz stale poszerzamy.. Największą siłą VegaManagement jest kompleksowość naszych usług. U nas, na słowo „Management” składa się o wiele więcej składników niż możecie sobie wyobrazić! Promocja wydarzeń, premier, realizacja koncertów czy festiwali muzycznych – to dopiero początek długiej listy. Dzięki współpracy z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej nauczyliśmy się spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, dla których liczą się profesjonalizm, skuteczność i szybki czas realizacji. Jesteśmy głodni nowych doświadczeń, dlatego z chęcią podejmiemy się realizacji przedsięwzięć innowacyjnych i nieszablonowych. Opinie klientów są dla nas bardzo ważne, bo to dzięki Waszym sugestiom możemy być jeszcze lepsi! Jeśli mieliście możliwość podjęcia z nami współpracy, bardzo prosimy o pozostawienie kilku słów na temat Vega Management. Dzięki doskonałej znajomości rynku, dużemu doświadczeniu oraz kreatywności naszego zespołu można mieć pewność, że warto nam zaufać. Organizowane przez nas akcje promocyjne cieszą się wielkim zainteresowaniem a bilety na eventy, które Tworzymy rozchodzą się w mgnieniu oka. Potwierdzeniem tej tezy mogą być organizowane przez nas festiwale czy trasy koncertowe, które odbywają się cyklicznie i z edycji na edycję nie tracą, a wręcz zyskują na popularności. Zajmujemy się organizacją: -Koncertów / Tras koncertowych -Konferencji i spotkań biznesowych -Gali i jubileuszy -Pikników -Imprez masowych -Teambuilding -Bankietów firmowych -Prezentacji samochodów

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 126 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 566 Odwiedziny googlebot 1986 Odwiedziny alexa 18

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje Public Relations

Agencje Public Relations - nowa firma:

Adres: