Katalog Firm

Podkategoria: Pielęgnacja zwierząt

 • SALON FRYZJERSKI DLA PSÓW ALEKSANDRA MORAWSKA »

  SALON FRYZJERSKI DLA PSÓW ALEKSANDRA MORAWSKA

  Jeśli szukacie dla Waszego psiaka profesjonalnego Salonu fryzjerskiego polecamy Salon ALMO. Wasz pupil przejdzie u nas prawdziwą metamorfozę, a co ważne bez żadnego stresu. Psi Fryzjer ALMO to Salon dla Psów, w którym kierujemy się przede wszystkim zdrowiem, bezpieczeństwem i ogólnie pojętym dobrem zwierzęcia. Polecamy: strzyżenie, trymowanie, obcinanie pazurów, inne zabiegi pielęgnacyjne. Zapraszamy Właścicieli z Pupilami: małe - duże, ogromne, rasowe - nierasowe, agresywne - spokojne, wszystkie zwierzęta, które wymagają troskliwej pielęgnacji, a także te, którym należy tylko poprawić urodę poprzez np. wykąpanie, wyczesanie, czy obcięcie pazurków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Salonu ALMO. Salon mieści się przy ul. Szarych Szeregów 8 w Bydgoszczy. Więcej informacji o ofercie Salonu ALMO zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej www. psifryzjeralmo. pl oraz na facebooku - www. facebook. com/psifryzjeralmo Podejmiemy współpracę z lekarzem weterynarii, hodowlą psów rasowych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek Przychodnia weterynaryjna Sp. z o.o. »

  Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek Przychodnia weterynaryjna Sp. z o.o.

  Nasze Centrum Weterynarii od wielu lat specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób psów, kotów oraz małych pacjentów, w tym królików, fretek, chomików, świnek morskich, szczurów i innych. Zespół naszej przychodni weterynaryjnej stanowią lekarze specjaliści, kompetentny personel średniego szczebla i przyjazna obsługa Klienta. Bogate doświadczenie oraz miłość do zwierząt jest naszą wizytówką. Zapraszamy do kontaktu z nami!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GABINET WETERYNARYJNY "ZWIERZAK R&R" S.C. R.FLISAK, R.ŁUKASIK »

  GABINET WETERYNARYJNY "ZWIERZAK R&R" S.C. R.FLISAK, R.ŁUKASIK

  Jeżeli obawiasz się o stan zdrowia swojego zwierzaka, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, udaj się z nim do weterynarza! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Gabinetu Weterynaryjnego Zwierzak R & R. Swoim obszarem działania obejmujemy gminy takie jak Łapanów, Gdów, Trzciana oraz powiaty: limanowski, bocheński oraz wielicki. Świadczymy pomoc z przeróżnych dziedzin medycyny weterynaryjnej. Po więcej informacji zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www. weterynarzlapanow. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 20 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny netsprint 19 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 834 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pielęgnacja zwierząt

Pielęgnacja zwierząt - nowa firma:

Adres: