Katalog Firm

Podkategoria: Transport międzynarodowy

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • PCC INTERMODAL SPÓŁKA AKCYJNA »

  PCC INTERMODAL SPÓŁKA AKCYJNA

  Działalność PCC Intermodal S. A. obejmuje organizowanie transportu intermodalnego towarów w kontenerach na bazie regularnych połączeń kolejowych, które skoordynowane są z transportem drogowym, na odcinku umożliwiającym realizację zamówienia usługi w relacji door-to-door. Głównym zadaniem spółki jest oferowanie kompleksowego oraz konkurencyjnego serwisu według rozkładów stałych połączeń pomiędzy nowoczesnymi terminalami lądowymi (Kutno, Brzeg Dolny, Sławków/Gliwice) i portami morskimi (Gdańsk, Gdynia, Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam). PCC Intermodal S. A. łączy doświadczenie pracowników z nowoczesnymi metodami zarządzania oraz dobrymi europejskimi praktykami w zakresie operacji terminalowo – kontenerowych. We wrześniu 2011 roku spółka planuje otwarcie nowoczesnego terminalu kontenerowego zlokalizowanego na terenie Kutna, który będzie pierwszym w pełni funkcjonalnym centrum logistyczno – przeładunkowym zdolnym obsłużyć ładunki napływające i wysyłane z centralnej Polski na wschód, zachód oraz w relacjach północ – południe. Powierzchnia operacyjna obiektu wynosi 80 tys. m kw., zdolny on będzie obsłużyć ponad 200 tys. TUE rocznie, a jego możliwości składowe wynosić będą 4000 TEU.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ KACZMARCZYK KACZMARCZYK LOGISTICS »

  MICHAŁ KACZMARCZYK KACZMARCZYK LOGISTICS

  Najwyższa jakość, elastyczność w działaniu, zaangażowanie. Tak w kilku słowach można określić sposób w jaki świadczymy usługi dla naszych klientów. Firma specjalizuję się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych zarówno dla firm małych, rodzinnych jak również dla dużych koncernów międzynarodowych o bardzo zróżnicowych potrzebach. __Współpraca oparta na partnerskich zasadach pozwala na gruntowne poznanie potrzeb i wymagań kontrahenta. Dla każdego z nich przygotowujemy rozwiązania „szyte na miarę”, co sprawia, że doskonała obsługa idzie w parze z optymalizacją kosztów. __Szerokie spectrum działania, doświadczona kadra, nowoczesne, stale modernizowane zaplecze technologiczne oraz know-how sprawia, że jesteśmy pewnym partnerem w procesie logistycznym oraz usługach temu towarzyszących co pozwala naszym klientom na bezpieczne planowanie swojego biznesu. __Żadna reklama zewnętrzna nie jest w stanie oddać w stu procentach wartości firmy, w związku z czym poza zapoznaniem się z naszym serwisem zachęcam do kontaktu bezpośredniego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PREMIUM CARGO Rafał Dzierszko »

  PREMIUM CARGO Rafał Dzierszko

  Strona prezentuje ofertę firmy Premium Cargo z zakresu kompleksowego rozwiązania w transporcie i spedycji, przewozów ładunków całopojazdowych jak i częściowych w zależności od ich specyfiki pod plandeką bądź w naczepie chłodniczej. Strona prezentuje firmę Premium Cargo oferującą usługi z zakresu transportu i spedycji. Decydując się na współpracę z Premium Cargo, otrzymujecie Państwo możliwość profesjonalnego zrealizowania każdego zlecenia. Ładunki naszych klientów odbieramy i dostarczamy na terenie całej europy. Szeroka baza dostępnych pojazdów pozwala na realizację dostawy od 24 do 48 godzin po złożeniu zamówienia. Transport odbywa się bez przeładunków co eliminuje zagrożenie uszkodzenia, zagubienia towaru przy takich czynnościach oraz skraca czas nadania przesyłki. Do Państwa dyspozycji Premium Cargo oddaje wykwalifikowany zespół pracowników, który gotów jest świadczyć usługi o najwyższym standardzie. Kompetentny personel w ramach świadczonych usług zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych, aby Państwa ładunek bezpiecznie i terminowo trafił do celu. Pomoże w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, zajmie się wszelkimi formalnościami, zaplanuje najbardziej optymalną trasę a także wybierze odpowiedni środek transportu. Przewozy odbywają się o oparciu o Konwencję Międzynarodowego Przewozu Towarów CMR oraz Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne (OPWS). Spedycja międzynarodowa i krajowa. Decydując się na współpracę z Premium Cargo, otrzymujecie Państwo możliwość profesjonalnego zrealizowania każdego zlecenia. Ładunki naszych klientów odbieramy i dostarczamy na terenie całej europy. Szeroka baza dostępnych pojazdów pozwala na realizację dostawy od 24 do 48 godzin po złożeniu zamówienia. Transport odbywa się bez przeładunków co eliminuje zagrożenie uszkodzenia, zagubienia towaru przy takich czynnościach oraz skraca czas nadania przesyłki. Obszar naszej działalności obejmuje wszystkie kraje Unii Europejskiej, Ukrainę, Białoruś oraz Chorwację i Szwajcarię.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SYLWESTER STROJEC FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWA "TRANSYM" »

  SYLWESTER STROJEC FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWA "TRANSYM"

  Firma TRANSYM świadczy usługi z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu ponadgabarytowego i ciężkiego. Dysponujemy profesjonalnym taborem w skład którego wchodzą:- ciągniki siodłowe dwu i trzy osiowe- naczepy "platforma" przystosowane do przewozu ładunków ponadnormatywnych- naczepy specjalistyczne SEMI trzy, cztero i pięcioosiowe- naczepy specjalistyczne TIEFBETT trzy i czteroosiowe- naczepy specjalistyczne TELE- pojazdy pilotującePosiadamy doświadczenie w transporcie konstrukcji stalowych, maszyn rolniczych i budowlanych, elementów elektrowni wiatrowych, zbiorników i kotłów przemysłowych, suwnic i wielu innych, często nietypowych ładunków. Gwarantujemy terminowość dostaw oraz pełną realizację zamówień klientów, a dzięki nabytemu doświadczeniu i zespołowi wykwalifikowanych kierowców oferujemy najwyższą jakość usług transportowych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STASZEL WOJCIECH USŁUGI TRANSPORTOWE »

  STASZEL WOJCIECH USŁUGI TRANSPORTOWE

  Witamy serdecznie na naszej stronie, Nasza Firma oddaje do Państwa dyspozycji samochody o najwyższym standardzie. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym osób. Zajmujemy się obsługą firm i osób prywatnych w zakresie przewozu osób w Zakopanem, na terenie Polski, jak również za granicą. OFERTA Nasze samochody obsługują: - konferencje - imprezy okolicznościowe - wesela - wycieczki międzynarodowe - wyjazdy integracyjne - przewozy na zlecenie Znajomośc języków obcych: - agnielskiego - niemieckiego - rosyjskiego

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE ZBIGNIEW BIGOS »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE ZBIGNIEW BIGOS

  Kurier Europa - paczki, przesyłki, przeprowadzki, przewozy osób i zwierząt Polska - Irlandia - Polska. Docelowo jeździmy do Irlandii ale wykonujemy również usługi do/z Niemiec, Holandii, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii. Oferujemy konkurencyjnie niskie ceny, solidność, szybkość, niezawodność oraz wysokiej jakości usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie w kilka sekund można zamówić Kuriera.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Hermespol Sp. z o.o. »

  Hermespol Sp. z o.o.

  Firma Hermespol, działa na rynku od 20 lat. Oferujemy usługi transportu krajowego, międzynarodowego oraz magazynowania. Jesteśmy doświadczonym operatorem logistycznym posiadającym zarówno swój tabor pojazdów, jak i wykwalifikowaną spedycję. Oferujemy wysoki poziom usług i elastyczność. Nasza baza znajduje się w Kleszczewie, zaraz przy drodze S5 oraz autostradzie A2! Postaw na jakość i rzetelność! Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZUH SIDOR TOMASZ SIDOROWICZ »

  ZUH SIDOR TOMASZ SIDOROWICZ

  Firma Sidor oferuje profesjonalny transport ciężarowy na terenie całej Polski. Dysponujemy autem o ładowności 6 ton oraz długości 6 metrów jak i autami dostawczymi w kontenerze meblowym. Nasza oferta obejmuje również przeprowadzki, które świadczymy na terenie całej Europy. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby oraz firmy do współpracy z naszym rodzinnym przedsiębiorstwem. Doświadczenie, profesjonalizm oraz setki zadowolonych klientów daje nam jeszcze więcej motywacji do oferowania solidnych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SPIGA"-SŁAWOMIR KREFFT »

  "SPIGA"-SŁAWOMIR KREFFT

  Biuro turystyczne „Spiga” istnieje na rynku od 1993 roku. Firma świadczy usługi w zakresie przewozów zorganizowanych krajowych i zagranicznych na terenie Europy. Obsługujemy zarówno przewozy grupowe, jak i indywidualne: dla instytucji, firm, szkół oraz rodzin, w tym:• wyjazdy do pracy• szkolenia, zjazdy, konferencje• wyjazdy integracyjne• imprezy okolicznościowe• wycieczkiSpecjalizujemy się również w regularnych przewozach osób do Niemiec, Belgii i Holandii. Wyjazdy odbywają się dwa razy w tygodniu:• z Polski: we wtorki i piątki• z Niemiec, Belgii i Holandii: w środy i sobotyNa życzenie dowozimy klientów pod wskazany adres. Na wykonywanie w/w działalności posiadamy wymagane licencje i zezwolenia. Pasażerowie korzystający z naszych usług są ubezpieczeni na czas podróży. Do Państwa dyspozycji posiadamy mikrobusy 9 osobowe (łącznie z kierowcą). Nasze pojazdy są szybkie, bezpieczne i komfortowe, wyposażone w klimatyzację i sprzęt multimedialny, aby żadna podróż nie była nudna. Współpracujemy z biurami podróży i agencjami pracy. Przez 17 lat zyskaliśmy ogromną rzeszę stałych klientów zadowolonych z naszych usług. Ekskluzywne samochody, wykwalifikowana kadra oraz konkurencyjnie niskie ceny sprawiają, że jesteśmy firmą godną Państwa zaufania. Jeśli szukają Państwo przewoźnika, który dowiezie Waszych pracowników na miejsce pracy pod wskazany adres bezpiecznie, szybko, tanio i w komfortowych warunkach to z pewnością jest to oferta dla Was!!!

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRANSPORT TURYSTYCZNY "WOST" S.C. E.S. WOJCIESZENKO »

  TRANSPORT TURYSTYCZNY "WOST" S.C. E.S. WOJCIESZENKO

  Wynajem autokarów. Na:imprezy integacyjne, transfery, wesela, pogrzeby, wycieczki szkolne, pielgrzymki, wycieczki krajowe i zagraniczne. Autokary są wyposażone komfortowo. Posiadają:ABS, klimę, video, DVD, dwa monitory, CD, zmieniarka płyt, WC, niezależne ogrzewanie-WEBASTO, GPS, przyciemniane szyby boczne. Firma nasza działa na rynku od 1991 roku. Posiada wszystkie certyfikaty potrzebne do prowadzenia działalnościw przewozie osób w transporcie autokarowym w kraju i zagranicą.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 7 Odwiedziny googlebot 600 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy - nowa firma:

Adres: