Katalog Firm

Podkategoria: Logistyka

 • C. HARTWIG GDYNIA SPÓŁKA AKCYJNA »

  C. HARTWIG GDYNIA SPÓŁKA AKCYJNA

  C. Hartwig Gdynia S. A. to wiodący polski operator logistyczny, działający na rynku międzynarodowym. Kompleksowa oferta, inwestycje w nowoczesne rozwiązania, dynamika w działaniu, wynikające ze 155-letniej tradycji firmy doświadczenie oraz profesjonalizm pracowników stanowią podstawę sukcesu firmy. Oferta: * kompleksowe usługi spedycyjne, transportowe i logistyczne * wszystkie gałęzie transportu w kraju oraz we wszystkich kierunkach zagranicą * nieodpłatne poradnictwo transportowe * obsługa towarów strategicznych WSK w obrocie międzynarodowym * obsługa materiałów niebezpiecznych ADR * ubezpieczenie mienia w transporcie(cargo) * jako jedyny polski spedytor - usługi licencjonowanego przewoźnika NVOCC w relacjach Polska-USA i USA-Polska * obsługa w innych relacjach na bazie konosamentu FIATA * usługi Agencji Celnej * certyfikaty ISO, WSK, AEO

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RELPAL LOGISTIC- Rafał Reluga »

  RELPAL LOGISTIC- Rafał Reluga

  Organizujemy przewozy towarów - Relpal firma transportowa - usługi transportowe, przeładunki, transport krajowy i transport międzynarodowy. Przewóz ładunków i towarów - Słowacja, Czechy, Litwa i inne kraje UE, także Rosja i Białoruś. Dostawa door to door: od 1 paczki do 38 palet – od 1kg do 24 000kg i nadgabaryt. Przewóz ładunków, gwarancje terminowości - spedycja, export, transport samochodowy do Rosji i UE. Duże doświadczenie i profesjonalizm w działaniu.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GEIS CARGO INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. »

  GEIS CARGO INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.

  Geis Cargo International Poland Sp. z o. o. to firma, która może się poszczycić wielkim doświadczeniem i dużą wiedzą z zakresu usług transportowych oraz logistycznych. Działalność firmy obejmuje zarówno transport lotniczy i morski, jak i przeprowadzki, usługi celne, logistykę i magazynowanie. Najistotniejsze jest dla nas zadowolenie każdego klienta, wobec tego dbamy o profesjonalizm naszych działań. Wykwalifikowana specjalistyczna kadra zapewnia efektywność i terminowość realizacji podjętych zobowiązań. Prócz tego w trakcie naszej pracy pamiętamy o środowisku naturalnym i naszej odpowiedzialności za nie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie szczegóły:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FixTrans Logistics Monika Dziadkiewicz »

  FixTrans Logistics Monika Dziadkiewicz

  FTL to firma zajmująca się transportem, spedycją i logistyką. Obejmuje ona swoją działalnością UE, Europę Wschodnią i Szwajcarię. Specjalizujemy się w przewozie: stali, konstrukcji stalowych, towarów spaletyzowanych, towarów sypkich, odpadów, ADR. W celu sprostania najbardziej wymagającym klientom udostępniamy opcję ekspresowej wysyłki towaru na terenie całego kraju oraz większości krajów UE. Oferta jest skierowana zarówno do małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 449 Odwiedziny alexa 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Logistyka

Logistyka - nowa firma:

Adres: