Katalog Firm

Podkategoria: Urządzenia i materiały elektryczne

 • WIESŁAW JANURA JANURA PROJEKTOWANIE I REALIZACJA INWESTYCJI ELEKTROENERGETYCZNYCH »

  WIESŁAW JANURA JANURA PROJEKTOWANIE I REALIZACJA INWESTYCJI ELEKTROENERGETYCZNYCH

  Biuro wykonuje projekty dla obiektów o szerokiej skali wielkości i zaawansowania technicznego, począwszy od obiektów mieszkalnych jednorodzinnych poprzez budownictwo wielorodzinne, obiekty przemysłowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Pracownia wyspecjalizowała się również w prowadzeniu i nadzorowaniu inwestycji elektroenergetycznych. Obecnie firma Janura z oddziałami w Rawiczu, Wrocławiu i Poznaniu jest jednym z najprężniej rozwijających się biur branży elektrycznej na terenie Wielkopolski oraz Dolnego Śląska. Dewizą przedsiębiorstwa jest profesjonalizm, rzetelność i terminowość.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KALIŃSKI MARIUSZ HANEL FIRMA HANDLOWO-DORADCZA »

  KALIŃSKI MARIUSZ HANEL FIRMA HANDLOWO-DORADCZA

  Firma HANEL powstała w 2000 roku i jest firmą inżyniersko handlową. Zajmujemy się projektowaniem, doborem oraz dostawami elektrycznych systemów grzejnych:- instalacje przeznaczone do ochrony przeciwzamarzaniowej, utrzymywania stałej temperatury oraz podgrzewu rurociągów, zbiorników i innych obiektów przemysłowych oparte na kablach grzejnych;- instalacje przeznaczone do ochrony przeciwzamarzaniowej rynien, podjazdów, schodów, itp. ;- przemysłowe instalacje grzejne przeznaczone do stref bezpiecznych oraz zagrożonych wybuchem Ex: grzałki nurnikowe, przepływowe, orzewacze powietrza oraz powierzchni. W swojej ofercie posiadamy także:- tyrystorowe układy sterowania mocą (temperaturą);- ogrzewacze beczek i kontenerów IBC;- akcesoria kablowe: dławiki, dławiki metalowe, dławiki Ex, rury ochronne kabli z tworzywa i metalowe;- złączki (listwy zaciskowe) CONTA CLIP;- termostaty, termometry i regulatory temperatury;- rejestratory temperatury, wilgotności i innych wielkości fizycznych;- alarmy uwięzienia ludzi w komorach chłodniczych, alarmy bezpieczeństwa, alarmy GSM;- detektory gazów;- zasilacze impulsowe;- pływakowe sygnalizatory poziomu;- osłonki lamp jarzeniowych;- sterowniki i układy samoczynnego załączania rezerwy SZR;- przemysłowe układy sterowania. Kierując się dewizą, iż RZETELNOŚĆ JEST NASZĄ SIŁĄ cieszymy się długą i stałą współpracą z wieloma odbiorcami.

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM TECHNIKI MACRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  CENTRUM TECHNIKI MACRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma MACRO w swej ofercie posiada najwyższej klasy narzędzia do obróbki skrawaniem. Dzięki posiadanemu doświadczeniu ma sposobność oferować narzędzia skrawające spełniające wszystkie oczekiwania kupujących. Każdego typu narzędzia frezarskie, piły taśmowe do cięcia metalu czy narzędzia tokarskie składające się na ofertę MACRO, to produkty renomowanych firm. Zaliczają się do nich na przykład Eberle, Amec czy Granlund. Dzięki temu, że MACRO posiada swe filie w różnych częściach Polski, te wysokiej klasy narzędzia specjalne dostępne są dla szerokiego grona kontrahentów. Dużym atutem MACRO jest także mający odpowiednie kwalifikacje zespół pracowników. Zatrudnieni w firmie eksperci pomogą nabyć dogniataki, noże tokarskie czy uchwyty bądź trzpienie frezarskie. Kontrahenci nabywający tu wszelakiego typu narzędzia frezarskie, przecinarki taśmowe do metalu bądź też narzędzia do obróbki metali, mają zapewniony także bezpieczny jak też natychmiastowy transport zakupionych narzędzi.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "HIT-KODY KRESKOWE" G.J.J. IGLEWSCY SPÓŁKA JAWNA »

  "HIT-KODY KRESKOWE" G.J.J. IGLEWSCY SPÓŁKA JAWNA

  Szukając na stronach internetowych specjalistycznych jak też efektywnych informacji na temat sprzętów automatyki przemysłowej, na pewno winieneś zaznajomić się z Industrial-scanning. pl. Jest to portal prowadzony przez HIT – Kody Kreskowe. Prezentuje on znakomite rozwiązania dla wspomnianej branży. Niezwykle szeroki asortyment oferowanych tam urządzeń typu czytniki kodów kreskowych bądź też skanery Datalogic, zaspokoi oczekiwania różnorodnego typu klientów. A są wśród nich firmy trudniące się produkcją, spedycją bądź też działaniami logistycznymi. Supernowoczesne skanery Datalogic DS 6400, niezwykle funkcjonalne czytniki Datalogic Matrix 410 czy też sprzęty do etykietowania, dają okazję tym firmom polepszyć funkcjonowanie. Takie zmodernizowane działanie oferuje przedsiębiorstwom dotarcie do bieżących danych, efektywniejsze zarządzanie poszczególnymi etapami produkcji jak również wszechstronną kontrolę jakości. Wszelkiego typu skanery kodów kreskowych jak też innego typu etykieciarki bądź czytniki, stanowią współcześnie urządzenia bez których trudno uzyskiwać odpowiednie rezultaty.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SUMERA MOTOR - SPÓŁKA JAWNA »

  SUMERA MOTOR - SPÓŁKA JAWNA

  Nasza działalność uzasadnia swoją pracę na 50-letnim doświadczeniu związanym z silnikami spalinowymi i agregatami prądotwórczymi. Od 15 lat na obrębie Andrychowa robimy wybitnej jakości agregaty, jakie oferujemy także na polskim, jak i zagranicznym rynku. Materiały zawarte w ofercie są kontrolowane przez Jednostki Certyfikacyjne. Gwarantujemy użytkownikom zarówno serwis gwarancyjny tudzież pogwarancyjny na obszarze całego państwa. Możemy poszczycić się współdziałaniem z wieloma działalnościami, osobami prywatnymi, a nawet z wojskiem. W ofercie: Sumera motor to firma z 50-letnim doświadczeniem zajmująca się produkcją oraz sprzedażą agregatów prądotwórczych na terenie Andrychowa.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK »

  PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK

  Internetowy sklep elektryczny zapewnia profesjonalne narzędzia oraz renomowane akcesoria elektryczne i instalatorskie najwyższej jakości. Pełnowartościowe rozwiązania świadczone są zarówno odbiorcom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom przemysłowym. Duża waga kładziona jest na sprzedaż i rozpowszechnianie sprzętu związanego z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika oraz energia wiatrowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 05 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny netsprint 65 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 425 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Urządzenia i materiały elektryczne

Urządzenia i materiały elektryczne - nowa firma:

Adres: