Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'Żłobek Poznań':

 • ŻŁOBEK "HOP-BĘC!" Grażyna Pawłowska »

  ŻŁOBEK "HOP-BĘC!" Grażyna Pawłowska

  Oferujemy: szeroki pakiet zajęć w ramach czesnego, twórcze, aktywne metody pracy. Prowadzimy zajęcia w bezpiecznych i kolorowych salach, posiadamy własny ogród z placem zabaw. Posiadamy własną kuchnię. "Czarodziejski Ogród" to placówka, w której potrzeby Dziecka są na pierwszym miejscu. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa oraz przywiązujemy ogromną wagę do świata emocji i rozwoju społecznego. W naszej placówce prowadzimy: [*]Klub Maluszka [*]Żłobek "Hop Bęc" [*]Przedszkole [*]Zerówka Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSZTOF TEKLIK MERITO »

  KRZYSZTOF TEKLIK MERITO

  Oferta, jaką proponuje Zielony Groszek – Klub Malucha Luboń to propozycja dla rodziców dzieci z Lubonia, Mosiny lub też Komorników. Powierzając swoje dzieci pod opiekę żłobka Zielony Groszek, mają oni gwarancję pełnego bezpieczeństwa ich maluchów. Natomiast dzięki bardzo ciekawemu programowi zajęć realizowanemu przez Zielony Groszek – żłobek Luboń, wzorowo rozbudowywane są zdolności maluchów, zależnie od ich osobistych predyspozycji.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • COLORATO SP. z o.o. »

  COLORATO SP. z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem internetowym. Nasz klub malucha powstał, by rodzice od samego początku mogli skierować swojego malucha w miejsce, w którym będzie rozwijać swoje wczesne zdolności i uczyć się jak obcować z rówieśnikami. My odpowiednio zajmiemy się Państwa maluchem, tak aby Państwo mogli spokojnie poświęcić się swojej pracy zawodowej. Staramy się unikać licznych grup, by dać dzieciom możliwość zaspokojenia ich indywidualnych potrzeb i wspomóc kreatywne myślenie. Tak komponujemy warsztaty, żeby były one odpowiednio różnorodne oraz wpłynęły na wszechstronny i harmonijny rozwój malucha.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »