Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'zamówienia publiczne':

 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO BERNADETA PODRASKA »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO BERNADETA PODRASKA

  Oferta Kancelarii dotyczy głównie usług świadczonych w dziedzinie prawa zamówień publicznych, obejmuje profesjonalną obsługę prawną Wykonawców chcących pozyskać zamówienie publiczne oraz Zamawiających organizujących postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ponad to prowadzę bieżącą obsługę firm nakierowaną na dochodzenie roszczeń związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Współpracuję z trenerem biznesu prowadzącym szkolenia kadry menadżerskiej, pracowników w zakresie negocjacji handlowych, obsługi klienta, zarządzania sobą w czasie, autoprezentacji itp. Preferuję pozasądowe rozwiązywanie sporów w drodze negocjacji lub mediacji, czego przejawem jest kierowanie Ośrodkiem Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POLSKIE CENTRUM EDUKACJI ANNA OSIŃSKA »

  POLSKIE CENTRUM EDUKACJI ANNA OSIŃSKA

  Działalność Polskiego Centrum Edukacji skupia się na świadczeniu usług szkoleniowo-konsultingowych. Specjalizujemy się w organizowaniu otwartych i zamkniętych szkoleń z zamówień publicznych, finansów, zarządzania itd. Polecamy udział w wysokiej jakości szkoleniach na rozmaitych poziomach zaawansowania. Współpracujemy z doświadczonymi wykładowcami, będącymi ekspertami w swoich dziedzinach. Znajdują się wśród nich m. in. trenerzy biznesu i psycholodzy. Posiadamy własną salę konferencyjną. Prowadzimy również działalność wydawniczą.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KANCELARIA RADCY PRAWNEGO" TOMASZ JANKOWSKI »

  "KANCELARIA RADCY PRAWNEGO" TOMASZ JANKOWSKI

  Kancelaria Radców Prawnych T. Jankowski zajmuje się głównie obsługą prawną firm oraz udzielaniem porad prawnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni radcowie prawni. Udzielamy pomocy prawnej z zakresu rozwodów, prawa budowlanego oraz odzyskiwania odszkodowań i wierzytelności. Nasza kancelaria ma siedzibę w Łodzi. Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »