Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'zajęcia':

 • STOWARZYSZENIE "MAGIA PODLASIA" »

  STOWARZYSZENIE "MAGIA PODLASIA"

  Stowarzyszenie „Pro – ekoplanet” prowadzi działania społeczno – edukacyjne w zakresie: * ochrony przyrody (prowadzimy eko-bibliotekę, organizujemy konkursy przyrodnicze, kontynuujemy kampanię na rzecz objęcia całej puszczy białowieskiej parkiem narodowym) * pracy z dziećmi i młodzieżą (organizujemy eko-warsztaty, co dokumentujemy w zakładce Zielone warsztaty) * dziedzictwa przyrodniczo – kulturowego, w szczególności w zakresie tradycji i kultury ludowej Podlasia – rozwijającej się przez wieki w bliskości z naturą (działania w powyższym zakresie inicjujemy/prowadzimy/dokumentujemy na blog. magiapodlasia. pl ) * eko-turystyki jako szansy i sposobu na ocalenie unikatowego krajobrazu przyrodniczo – kulturowego Podlasia (działania w tym zakresie inicjujemy/prowadzimy/dokumentujemy na stronie: www. magiapodlasia. pl )

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • URWIS S.C. MARTA CZOSKA, EWELINA DOERING-GADOWSKA »

  URWIS S.C. MARTA CZOSKA, EWELINA DOERING-GADOWSKA

  Przedszkole artystyczno-językowe URWIS to prywatne przedszkole tworzone przez ludzi, dla których praca z dziećmi jest czymś więcej niż obowiązkiem. Nauka przez zabawę przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów - to nasz sposób na ciekawe zajęcia dla maluchów. Taniec, śpiew, zajęcia plastyczne, rytmiczno-muzyczne oraz językowe - to tylko część tego, co nasza placówka przygotowała dla Waszych pociech :)przedszkole URWIS to najlepsze przedszkole dla Twoich dzieci - przyjdź do nas i przekonaj się sam!

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BRITANIA IZABELA JABŁOŃSKA »

  BRITANIA IZABELA JABŁOŃSKA

  Działalność zajmuje się nauką języka angielskiego i innych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy do egzaminów standaryzowanych takich jak egzamin gimnazjalny, maturalny czy sprawdzian szóstoklasisty. Pracujemy w małych grupach do 5-6 osób. Na życzenie naszych Klientów prowadzimy także zajęcia indywidualne dostosowane do potrzeb wymagających Słuchaczy. Świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych. Współpracujemy z grupą doświadczonych i rzetelnych tłumaczy, którzy mają duże doświadczenie w wykonywanym zawodzie, a także legitymują się wysoką etyką pracy.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAROLINA DOBSKA-MAŃKO LOGOS ARCHITEKTURA UMYSŁU »

  KAROLINA DOBSKA-MAŃKO LOGOS ARCHITEKTURA UMYSŁU

  Logos Architektura Umysłu oferuje obszerny wachlarz usług edukacyjnych. Szkoła zlokalizowana jest w Poznaniu. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego na wszystkich stopniach zaawansowania. Ważnym przejawem naszej działalności jest prowadzenie warsztatów rozwojowych, takich jak nauka szybkiego czytania. Trudnimy się doradztwem zawodowym. Nad wysoką jakością nauczania czuwa doświadczona kadra nauczycieli i psychologów.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RENATA DOBOSZ »

  RENATA DOBOSZ

  Wszystkie dzieci od 2, 5 do 6 roku życia zapraszamy do niepublicznego przedszkola Słoneczko. W przedszkolu tym dzieci wiele się nauczą, poznają dużo nowych kolegów i koleżanek, zawrą nowe przyjaźnie, rozwiną także swoje zainteresowania i talenty w różnych dziedzinach. O opiekę nad dziećmi dbają doskonali pedagodzy, a także już od kilku lat lekarz pediatra pomagający w profilaktyce zdrowotnej dzieci.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "Hop i bęc" Ewa Kiersznicka »

  "Hop i bęc" Ewa Kiersznicka

  Hop i bęc to zajęcia artystyczno-ruchowe dla dzieci od 1, 5 roku do 3 lat. W naszych spotkaniach aktywny udział biorą także rodzice / opiekunowie. Dzieci podczas zabawy m. in. uczą się piosenek, wierszyków, ćwiczą umiejętności ruchowe i manualne, grają na instrumentach, malują, kleją, tworzą coś z niczego :). Z muzyką, plastyką i ruchem wspólnie odkrywamy kolorowy świat. Stworzyłyśmy nasz autorski program zajęć. Wszystko po to, aby zajęcia Hop i bęc były po prostu wyjątkowe! Każde zajęcia rozpoczynamy swobodną zabawą. Dzieci mają okazję oswoić się z sytuacją i nawiązać relacje z prowadzącym i innymi dziećmi (pierwsze 15 min zajęć). Główna część zajęć, ok 45 min, składa się ze zintegrowanych ze sobą części. Każde spotkanie to nowy, kolorowy temat wprowadzający w przedszkolny świat. Pamiętamy jednak o tym, że dzieci lubią stabilizację i ład, dlatego też za każdym razem pojawiają się stałe elementy programu. W części głównej zajęć w zabawę wkomponowujemy elementy plastyczne, ruchowe, ćwiczenia logopedyczne, śpiew, grę na instrumentach, naukę rymowanek, wierszyków, piosenek, gry i zabawy z chustą animacyjną, masażyki oraz wiele innych metod aktywowania rozwoju Twojego dziecka. Część muzyczna zajęć to zabawa muzyką i przy muzyce. Budujemy wrażliwość muzyczną, kształcimy słuch i rozwijamy percepcję ruchową. Uczymy się śpiewać, tańczyć proste tańce i wystukiwać rytmy. Zajęcia częściowo prowadzone są przy akompaniamencie gitary i fletu. Na zajęciach proponujemy również część artystyczną. Przecież twórczość plastyczna to sama radość! Rozwijamy dziecięce talenty, uwrażliwiamy na piękno, rozwijamy zdolności kreatywne i manualne. W części plastycznej dzieci mają szansę poznać różne techniki plastyczne: wyklejanie, malowanie farbami paluszkami i pędzlami, lepienie z plasteliny, kolorowanie, tworzenie własnych kompozycji z różnych elementów i wiele innych. Do prac plastycznych wykorzystujemy różnorodne materiały o zróżnicowanych kolorach i fakturach. Zajęcia odbywają się na Bemowie, przy ul. Rozłogi 8. Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 780 080 447. Więcej informacji na naszej stronie internetowej (www. hopibec. pl) oraz na profilu Facebook (www. facebook. com/hopibec).

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STOWARZYSZENIE TARCZEK 24 »

  STOWARZYSZENIE TARCZEK 24

  Dolina Psarki to przepiękny region znajdujący się w województwie Świętokrzyskim. Postanowiliśmy przybliżyć jego walory turystom. Tarczek, Szerzawy, Świętomarz, Brzezie to miejscowości, w których właściciele czterech gospodarstw agroturystycznych, opiekunowie stadniny oferują swym gościom znakomite warunki do wypoczynku. Na miejscu można liczyć na wiele atrakcji turystycznych, poznanie prawdziwego życia na wsi. Poznaj serce Świętokrzyskiego!

  Spis Firm - Data dodania: 13 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »