Strony związane z hasłem: zabezpieczenia - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'zabezpieczenia':

 • Proxima Sp.j. W.M. Fredrych A. Kwiatkowski »

  Proxima Sp.j. W.M. Fredrych A. Kwiatkowski

  Firma Proxima istnieje na rynku od 1995r. Jesteśmy solidnym producentem zabezpieczeń do pojazdów oraz obiektów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: - autoalarmy analogowe 12/24V - autoalarmy CAN - immobilisery 12/24V - sterowniki centralnych zamków 12/24V - automaty do świateł - sterowniki szyb - sterowniki radiowe 12/24V - dialery gsm Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi oraz współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 08 01 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "POL-PATROL SECURITY" Sp. z o.o »

  "POL-PATROL SECURITY" Sp. z o.o

  Agencja ochrony POL-PATROL-security 1993 koncesjonowana agencja ochrony osób i mienia, montaż systemów alarmowych, telewizja przemysłowa, monitoring obiektów z interwencją. MONITORING:> 24godzinny, elektroniczny nadzór nad obiektem chronionym> elektroniczna obserwacja i rejestracja wszystkich zdarzeń mających miejsce w obiekcie> reakcja grup interwencyjnych na sygnał sabotażu, włamania i napaduSYSTEMY ALARMOWE :Instalujemy kompleksowo-> systemy alarmowe w obiektach użyteczności publicznej jak i niedrogie systemy do mieszkań, domów i sklepów > systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN> systemy obserwacji, rejestracji i przetwarzania sygnałów video> telewizja dozorowa CCTVOCHRONA FIZYCZNARealizowana jest przez pracowników firmy POL-PATROL zgodnie z procedurami chronionego obiektu, których głównym celem jest sprawowanie nadzoru nad powierzonym mieniem a w szczególności ograniczenia swobodnego poruszania się osób nieupoważnionych a także zapobiegania włamaniom, kradzieżą i dewastacjom oraz ochroną osób w strefie dozoru.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NORTHMED SZKOLENIA ADAM PATAŁUCH »

  NORTHMED SZKOLENIA ADAM PATAŁUCH

  NorthMed Szkolenia to organizacja, która swoje korzenie znajduje w świecie związanym z profesjonalnymi służbami ratowniczymi oraz w sprzedaży usług skierowanych do nich. Założycielami NorthMed Szkolenia są osoby związane od wielu lat z ochroną przeciwpożarową i ratownictwem. Każdy z współpracowników wniósł do NorthMed Szkolenia inne doświadczenia, pozwalające stworzyć najbardziej wyszukaną ofertę dla klientów pragnących zadbać o poczucie bezpieczeństwa swojego, swoich bliskich, współpracowników oraz całego otoczenia. Od początku działalności działamy dwutorowo prowadząc szkolenia oraz tworząc systemy zabezpieczeń dla zakładów pracy.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ CIOK JUTOM »

  TOMASZ CIOK JUTOM

  Firma JUTOM powstała w 2003 roku. Firma JUTOM jest specjalistyczną firmą wykonującą zabezpieczenia przeciwpożarowe obiektów. Od początku swojej działalności wykonaliśmy zabezpieczenia w budynkach handlowo – usługowych, biurowych, mieszkalnych, produkcyjno – magazynowych, handlowych. Zatrudniamy doświadczonych i wyszkolonych inżynierów pożarnictwa, monterów i techników wyspecjalizowanych w projektowaniu, montażu i wykonawstwie Systemów Alarmów Pożaru (SAP), Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych, Systemów Oddymiania i zabezpieczeń przeciwpożarowych. Nasi pracownicy uczestniczą w szeregu szkoleniach organizowanych w branży zabezpieczeń, co świadczy o ciągłym rozwoju naszej firmy i otwartości na nowości w branży ochrony przeciwpożarowej. Ciągły rozwój firmy i zdobywane doświadczenie pozwalają liczyć się na rynku województwa mazowieckiego oraz całej Polski. Posiadamy certyfikaty, licencje oraz dopuszczenia i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "DUET" SP.Z O.O. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "DUET" SP.Z O.O.

  Oferta przedsiębiorstwa Duet Kubik obejmuje projektowanie i montaż zróżnicowanych systemów mających na celu ochronę nieruchomości, np. przed ogniem, włamaniami, innymi zagrożeniami. Nasza oferta obejmuje usługi od instalacji p. poż, aż do modułów technologicznych wykorzystywanych w inteligentnym budownictwie. Dodatkowo gwarantujemy całodobowy serwis, gwarancję, opiekę rzeczoznawcy. Chętnie nawiązujemy też współpracę z firmami komplementarnymi bazując na cenach hurtowych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 03 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Top Protect Łukasz Żmuda-Trzebiatowski »

  Top Protect Łukasz Żmuda-Trzebiatowski

  Top Protect to profesjonalna firma oferująca sprawdzone rozwiązania jakimi są zabezpieczenia przed ptakami. Nasze produkty sprawią, że w końcu uda Ci się skutecznie ochronić elewację przed gołębiami. Oferujemy między innymi siatki oraz kolce na ptaki, które są bezpieczne i nie ranią zwierząt. Zaopatrujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy (hale magazynowe i produkcyjne). Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Gorąco zapraszamy wszystkich do kontaktu oraz do sprawdzania naszej oferty!

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BUMIK Paulina Lech »

  BUMIK Paulina Lech

  Jeżeli szukasz skutecznych zabezpieczeń schodów lub mebli przed dziećmi, albo też markowych zabawek boon lub ebulobo koniecznie zapoznaj się z ofertą internetowego sklepu zabawkowego Bumik. Nasz sklep posiada szeroki asortyment produktów takich jak zabawki dla niemowląt, rowerki biegowe dla dzieci, leżaczki dla dzieci, zabawki do kąpieli czy też drewniane krzesełka do karmienia. Oferta nasza to ponadto otulacze bambusowe, pieluszki muślinowe, niezwykle popularne wanienka beaba lub wózek greentom oraz wiele innych akcesoriów. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ASD J.CEGIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  ASD J.CEGIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Od wielu lat nasza firma istnieje na rynku i oferuje produkty związane z ochroną domów i zapewnianiem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Od 1991 oferujemy najwyższej jakości produkty wśród, których znaleźć można takie jak te związane z telewizją IP, kontrolą dostępu, systemami alarmowymi czy też kamerami CCTV, AHD oraz wieloma innymi. Oferowane przez nas produkty stoją na najwyższym poziomie. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »