Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'zabawy':

 • PAWEŁ TARNAWSKI TEAM & PERSONAL »

  PAWEŁ TARNAWSKI TEAM & PERSONAL

  Team&Personal to firma skupiająca się na budowaniu zespołów poprzez szkoleni biznesowe z zakresu umiejętności miękkich, team building czyli formę mieszaną wykorzystującą ćwiczenia, gry, warsztaty i zajęcia aktywne wzmacniające komunikację, współpracę oraz identyfikację w zespole. Dodatkową pozycją w ofercie jest zabawa oferowana przez nasz dział eventów. Współpraca z naszymi klientami opiera się na zasadzie partnerstwa, cenimy sobie zadowolenie ze zrealizowanego szkolenia/spotkania które jest jednym z naszych celów.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DARIUSZ SZYBKA WAPITI Dariusz Szybka »

  DARIUSZ SZYBKA WAPITI Dariusz Szybka

  Wioska Indiańska "Fort Wapiti" w Zalasowej koło Tarnowa to miejsce, które odwiedzają zarówno wycieczki szkolne i przedszkolne, jak i turyści indywidualni. Można u nas zobaczyć obóz Indian z dawnych czasów, bogatą kolekcję broni, pięknych strojów z jeleniej skóry i sprzętów codziennego użytku, a także samodzielnie spróbować strzelania z łuku, wiatrówki, dmuchawki, rzucać włócznią, przygód na torze przeszkód, pomalować buzie, nauczyć się tańca i poczuć klimat ogniska!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAXIMA GRZEGORZ KOZŁOWSKI »

  MAXIMA GRZEGORZ KOZŁOWSKI

  Osoby będące zleceniodawcami w Maxizabawa. pl niebywale chwalą ten sklep internetowy. Są tu atrakcyjne zabawki dla dziewczynek jak i zabawki dla chłopców. Warunki dostawy zaznaczono na witrynie. Pacynki na rękę oraz różnorodne marionetki wyprodukowane zostały do zabawy w teatrzyk. Można również nabyć bardzo ładne wyposażenie do pokoju podopiecznych. Miarki wzrostu to kolejny z artykułów. Ponadto Maxizabawa. pl rozprowadza naklejki na ścianę i gadżety takie jak portfeliki czy też piłeczki do modelowania. Zabawki przedsiębiorstwa Goki to wyjątkowa oferta. Zabawki to jeden z najważniejszych elementów dzieciństwa. Za sprawą zabawek nasi podopieczni są w stanie stosownie się rozwijać. Zapewniane są zabawki z drewna oraz rozmaite zabawki pluszowe. Drewniane misie z kompletami ubranek to zabawki dla siedmiolatków. Julia to jedna z dostępnych lalek. Rowerek biegowy w formie skutera jest rzeczywiście wyjątkowo pomysłowy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "Hop i bęc" Ewa Kiersznicka »

  "Hop i bęc" Ewa Kiersznicka

  Hop i bęc to zajęcia artystyczno-ruchowe dla dzieci od 1, 5 roku do 3 lat. W naszych spotkaniach aktywny udział biorą także rodzice / opiekunowie. Dzieci podczas zabawy m. in. uczą się piosenek, wierszyków, ćwiczą umiejętności ruchowe i manualne, grają na instrumentach, malują, kleją, tworzą coś z niczego :). Z muzyką, plastyką i ruchem wspólnie odkrywamy kolorowy świat. Stworzyłyśmy nasz autorski program zajęć. Wszystko po to, aby zajęcia Hop i bęc były po prostu wyjątkowe! Każde zajęcia rozpoczynamy swobodną zabawą. Dzieci mają okazję oswoić się z sytuacją i nawiązać relacje z prowadzącym i innymi dziećmi (pierwsze 15 min zajęć). Główna część zajęć, ok 45 min, składa się ze zintegrowanych ze sobą części. Każde spotkanie to nowy, kolorowy temat wprowadzający w przedszkolny świat. Pamiętamy jednak o tym, że dzieci lubią stabilizację i ład, dlatego też za każdym razem pojawiają się stałe elementy programu. W części głównej zajęć w zabawę wkomponowujemy elementy plastyczne, ruchowe, ćwiczenia logopedyczne, śpiew, grę na instrumentach, naukę rymowanek, wierszyków, piosenek, gry i zabawy z chustą animacyjną, masażyki oraz wiele innych metod aktywowania rozwoju Twojego dziecka. Część muzyczna zajęć to zabawa muzyką i przy muzyce. Budujemy wrażliwość muzyczną, kształcimy słuch i rozwijamy percepcję ruchową. Uczymy się śpiewać, tańczyć proste tańce i wystukiwać rytmy. Zajęcia częściowo prowadzone są przy akompaniamencie gitary i fletu. Na zajęciach proponujemy również część artystyczną. Przecież twórczość plastyczna to sama radość! Rozwijamy dziecięce talenty, uwrażliwiamy na piękno, rozwijamy zdolności kreatywne i manualne. W części plastycznej dzieci mają szansę poznać różne techniki plastyczne: wyklejanie, malowanie farbami paluszkami i pędzlami, lepienie z plasteliny, kolorowanie, tworzenie własnych kompozycji z różnych elementów i wiele innych. Do prac plastycznych wykorzystujemy różnorodne materiały o zróżnicowanych kolorach i fakturach. Zajęcia odbywają się na Bemowie, przy ul. Rozłogi 8. Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 780 080 447. Więcej informacji na naszej stronie internetowej (www. hopibec. pl) oraz na profilu Facebook (www. facebook. com/hopibec).

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »