Strony związane z hasłem: wynajem bus - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'wynajem bus':

 • CHMIEL ANNA USŁUGI-HANDEL-TRANSPORT »

  CHMIEL ANNA USŁUGI-HANDEL-TRANSPORT

  Szukając firmy przewozowej, która zapewni Państwu bezproblemowy, komfortowy i profesjonalny przewóz osób prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą wyjazdów turystycznych. Firma nasza w roku 2002 uzyskała zezwolenie upoważniające do wykonywania usług transportowych - krajowego przewozu osób. W regionie wiele osób kojarzy naszą firmę z regularnym przewozem osób. Nasze autokary i mikrobusy przemierzają dziennie tysiące kilometrów.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ALFA BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ALFA BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Nasza firma zajmuje się wynajem busów w Kielcach. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i obowiązujące zezwolenia które pozwalają nam na świadczenie usług przewozowych na najwyższym poziomie zarówno pod względem atrakcyjności cen, jak i przyjemności z podróży z nami odczuwanej podczas jazdy naszymi autokarami. Nasze usługi trasportowe to również przewóz osób gdzie staramy się dbać o zadowolenie naszych klientów zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i wygody przewozów. W naszej ofercie znajdą Państwo wycieczki szkolne, wyjazdy firmowe oraz wynajem busów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jesteśmy do Państwa dyspozycji Automatyczna infolinia czynna non stop Tel. +48 41 312 45 76

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "GRANT" PIOTR SOKOŁOWSKI »

  "GRANT" PIOTR SOKOŁOWSKI

  Planujecie wyjazd w podróż w większej grupie osób? Brakuje Wam kierowców albo komfortowych samochodów? Nie chcecie jechać na dwa samochody? Rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu z naszej firmy. Oferujemy różnego typu samochody, nawet 9-osobowe. Są to samochody wygodne, klimatyzowane, bogato wyposażone, oszczędne. Wypożyczając jeden samochód zyskujecie więc na tankowaniu czy na opłatach za przejazdy autostradami.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »