Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'wózki widłowe':

 • LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE Sp. z o.o. »

  LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.

  W niektórych przypadkach, wynajem wózków widłowych jest korzystniejszy niż zakup na własność. Rozwiązania wynajmu wózków widłowych proponowane przez naszą firmę pozwalają optymalnie inwestować w środki w zakresie prowadzenia podstawowej działalności. Wynajem wózków widłowych umożliwia z wyprzedzeniem przewidywać poziom kosztów i optymalizować ich wielkość poprzez dopasowanie rozmiaru floty, niezbędnej do realizacji strategicznych celów firmy. Wynajem wózków widłowych pozwala również dostosować wielkość floty maszyndo chwilowo zwiększonych obciążeń i nieprzewidzianych okoliczności. Oferujemy szeroką gamę umów wynajmu wózków widłwych. Umowy Wynajmu proponowane przez nas dostosowywane są do wymagań i potrzeb klienta. Wynajem Długoterminowy daje korzyści płynące z używania wózków, a jednocześnie ogranicza problemy wynikające z posiadania własnych wózków widłowych. Wynajem Krótkoterminowy pozwala na szybką reakcję na zaistniałą sytuację (np. nagły wzrost zamówień), pozwalając nadal zachować przewidywalność kosztów i uproszczenie zarządzania flotą wózków. Nasze działania związane z Wynajmem mają na celu zwiększenia oferty, elastyczności Państwa Firmy. Niezależnie czy potrzebują Państwo wynajmu krótko -, średnio, -lub długoterminowego, jesteśmy solidnym partnerem, który pomoże w analizie kosztów transportu wewnętrznego, a także przedstawi rozwiązania pozwalające rozwiązać problemy w tym zakresie. Istnieje możliwość wynajęcia wózka widłowego w raz z operatorem. Jeżeli chcesz wynająć wózek widłowy skontaktuj się z naszym działem wózki widłowe wynajem. wynajem wózków widłowych na terenie calego kraju. Konkurencyjne ceny, możliwosć wynajęcia wózka z operatorem. Wózki widłowe wynajem. Wynajęcie wózka widłowego w naszej firmie jest bardzo korzystne.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jungheinrich Polska sp. z o.o. »

  Jungheinrich Polska sp. z o.o.

  Jungheinrich to firma z sześćdziesięcioletnią tradycją, która rozpoczęła się w 1953 roku w Hamburgu. Rdzeniem funkcjonowania firmy jest projektowanie i tworzenie różnego typu wózków widłowych. W trakcie działalności firma zwiększała gamę swoich produktów o następne typy wózków widłowych, a następnie o inne maszyny i konstrukcje wspomagające gospodarkę magazynową takie jak np. : układnice regałowe, antresole robocze, systemy sterowania wózkami. Najbogatsze kompetencje firma posiada jednak wciąż w obszarze samych wózków – poczynając od nieskomplikowanych paleciaków poprzez wózki elektryczne, wózki z napędem dieslowskim, wózki tzw. wysokiego składowania, wózki systemowe, a skończywszy na ciągnikach elektrycznych. Poza sprzedażą wyżej wzmiankowanych maszyn Jungheinrich zajmuje się również krótko- i długoterminowymi wypożyczeniami pojedynczych egzemplarzy lub całej floty wózków, sprzedażą wózków poleasingowych, serwisem wózków oraz dostawą części zamiennych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWA JAB BARTOSZ GACKOWSKI »

  FIRMA HANDLOWA JAB BARTOSZ GACKOWSKI

  Firma "JAB" oferuje kompleksowy zakres usług związanych z eksploatacją wózków widłowych i paletowych. Dla Państwa wygody pełnimy usługi serwisowe z dojazdem do klienta. Dysponujemy profesjonalnie przygotowanymi mobilnymi jednostkami serwisowymi. Naprawy wózka dokonujemy na podstawie zaakceptowanego przez klienta wstępnego kosztorysu naprawy, który po oględzinach i kalkulacji kosztów przygotowujemy bezpłatnie. Nasi serwisanci posiadają odpowiednie uprawnienia UDT (Urzędu Dozoru Technicznego) do napraw i konserwacji wózków widłowych. W swojej ofercie posiadamy w ciągłej sprzedaży wózki widłowe. Wynajmujemy wózki długo i krótko terminowo. Zajmujemy się także sprowadzaniem części zamiennych po preferencyjnych cenach z krótkim terminem realizacji. Nasz magazyn zaopatrzony jest w podstawowe części zamienne dostępne "od ręki". Pozostałe zaś sprowadzamy na zamówienie. Dla naszych stałych klientów, którzy podpiszą z nami umowy serwisowe oferujemy bardzo korzystne cenowo usługi serwisowe.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WIESŁAW KONOPKA OŚRODEK SZKOLENIOWY KONTIMEX »

  WIESŁAW KONOPKA OŚRODEK SZKOLENIOWY KONTIMEX

  Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę szkoleniową Ośrodka Szkoleniowego Kontimex. Działalność szkoleniową prowadzimy od 1994 r., zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Ośrodek zajmuje się organizowaniem szkoleń w różnych specjalnościach technicznych. KURSY NA UPRAWNIENIA UDT, SEP, HDS, SPAWANIE, BHP, WÓZKI WIDŁOWE. Kurs kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym. Kurs oraz egzamin kwalifikacyjny w zakresie konserwacji wózków jezdniowych podnośnikowych. Kurs wymiany i eksploatacji butli gazowych w wózkach jezdniowych spalinowych. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń sieci i instalacji energetycznych. Szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie konserwacji dźwignic. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie obsługi dźwignic. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie spawania podstawowego oraz ponadpodstawowego. Kursy oraz egzaminy na tytuły kwalifikacyjne robotnika i mistrza w zawodzie.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "TOOLMEX TRUCK" Sp. z o.o. »

  "TOOLMEX TRUCK" Sp. z o.o.

  Firma Toolmex Truck Sp. z o. o., której baza serwisowa i dystrybucyjna znajduje się w Zakładzie Wózków Widłowych i Urządzeń Magazynowych w Szydłowcu, pomoże poprawić oraz zreorganizować pracę każdej wielkości składu. Zapewniamy nowych i używanych wózków widłowych, które pochodzą od międzynarodowej klasy producentów. Dysponujemy również bardzo obfitą bazę przeróżnego osprzętu, który, jeśli tylko zostanie trafnie dobrany i akuratnie zamontowany, znacznie poprawi ich pracę i pozwoli zużytkować maksimum ich możliwości. Prowadzimy doskonale przygotowane i dopasowane do potrzeb naszych klientów szkolenia dla operatorów wózków widłowych, dzięki czemu dostarczane przez nas produkty są bezpiecznie oraz prawidłowo użytkowane. Nauczamy także konserwatorów maszyn roboczych, co pozwala na bezpośrednią interwencję w razie jakichkolwiek kłopotów powstałych w czasie codziennej eksploatacji. Więcej informacji na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ ZDYB PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE "SAW - TRAK" »

  PAWEŁ ZDYB PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE "SAW - TRAK"

  Podstawowym aspektem naszej działalności jest import i sprzedaż wózków widłowych firmy Toyota. Posiadamy w ofercie wózki widłowe nowe oraz używane. Zajmujemy się także wynajmem oraz serwisowaniem wózków. Swoją ofertę uzupełniliśmy o wózki firmy LINDE. Zakres świadczonych usług obejmuje też wynajem podestów ruchomych oraz sprzedaż maszyn czyszczących. Zajmujemy się dystrybucją części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Dysponujemy wózkami o zróżnicowanym udźwigu i wyposażeniu.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAREK URBANEK FIRMA DŹWIGOWA »

  MAREK URBANEK FIRMA DŹWIGOWA

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu żurawi wieżowych, a także obsługi serwisowej żurawi hydraulicznych, podestów ruchomych, dźwigników i suwnic. W ofercie wynajmu posiadamy żurawie wieżowe, znanych i cenionych na rynku marek, takich jak: PEINER, LIEBHERR, FmGRU, SAEZ, COMANSA. Jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń takich firm jak: PALFINGER, FASSI, BAR. Nasza firma dysponuje dużym potencjałem technicznym, co za tym idzie możemy Państwu zaproponować wynajem żurawi wieżowych oraz sprzedaż żurawi tylko najlepszych firm. Gwarantuje to wysoką klasę ich wykonania oraz niezawodność. Proponowane przez naszą firmę żurawie wieżowe sprawdzają się na każdym placu budowy. Oferta, jaką przygotowaliśmy dla Państwa to także profesjonalna obsługa serwisowa żurawi. Organizujemy również szkolenia obsługi żurawi wieżowych, żurawi samojezdnych i żurawi hydraulicznych oraz podestów ruchomych i suwnic. Szkolenia, które organizujemy w pełni przygotowują do egzaminów w Urzędzie Dozoru Technicznego, który wydaje odpowiednie zaświadczenia kwalifikacyjne. Naszym atutem jest wieloletnia praktyka, co za tym idzie obsługa serwisowa żurawi wykonywana jest przez doświadczonych fachowców w sposób solidny i bardzo rzetelny. Tak więc jeśli interesuje Was wynajem żurawi albo sprzedaż żurawi, trafiliście doskonale. Nasz zespół pracowników pomoże Wam dokonać najlepszego wyboru, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA "PW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA "PW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez pracowników sklepu oraz serwisu wózków widłowych IPZ z siedzibą w Kołbaskowie. Sprzedajemy nowe wózki widłowe najlepszych marek, które będą długo i niezawodnie służyć zgodnie z przeznaczeniem. Proponujemy sprzęt najwyższej jakości - wyprodukowany przez wiodących, uznanych w świecie producentów. Dzięki znacznemu zróżnicowaniu propozycji, możecie Państwo dostosować jakość oraz cenę części do waszych potrzeb i możliwości. Prowadzimy również profesjonalny serwis wózków widłowych, który pomoże rozwiązać wszelkie kłopoty z jego eksploatacją. Proponujemy też odpowiednie ogumienie, akumulatory i złącza bateryjne i inne akcesoria. Zlecenia realizujemy w krótkim czasie oraz w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zaznajomić się bliżej z działalnością firmy i poradami dotyczącymi eksploatacji sprzętu.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SURET Sp. z o.o. »

  SURET Sp. z o.o.

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi związane z transportem magazynowym oraz wewnętrznym realizowanym na rzecz przedsiębiorstw. Oferujemy między innymi usługi outsourcingu usług oraz wynajem i sprzedaż wysokiej jakości wózków widłowych, takich renomowanych firm, jak Clark. Zapewniamy serwis oraz części zamienne dla wózków widłowych. Zajmujemy się logistyką transportu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Lemarpol - Wózki widłowe Sp. z o.o. »

  Lemarpol - Wózki widłowe Sp. z o.o.

  Firma Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o. o. świadczy kompleksowe usługi w aspekcie dystrybucji, serwisu i wynajmu wózków widłowych. Istniejemy od 1994 roku, poprzez ten czas udało nam się w pełni poznać rynek, co pozwala w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych partnerów. Sprzedajemy maszyny renomowanych marek takich jak Toyota, Nissan, Mitsubishi, zaś od 2003 roku jesteśmy dealerem na terenie Polski japońskiej firmy Komatsu, której produkty dostają coraz to większy udział w rynku. Zajmujemy się dodatkowo sprzedażą bogatego rodzaju wózków używanych, jakie przeszły kompleksowy przegląd i w razie potrzeby zostały poddane niezbędnym naprawom, bądź renowacji. Ta oferta jest dużo bardziej konkurencyjna cenowo, aniżeli kupno nowego urządzenia. Prowadzimy dodatkowo wynajem wózków widłowych. Na stanie wypożyczalni mamy rozlicznego rodzaju sprzęt. Jest to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy pokazują zapotrzebowanie na eksploatację profesjonalnego wózka zaledwie w wybranych okresach w roku. Oferujemy także wózek razem z operatorem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »