Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'worki na śmieci':

 • FAST-FOL GADOMSCY SPÓŁKA JAWNA »

  FAST-FOL GADOMSCY SPÓŁKA JAWNA

  Produkcją Worków do śmieci firma Fast Fol Gadomscy zajmują się od kilkunastu lat. Produkujemy worki do selektywnej zbiórki odpadów. Mamy wielkoletnie doświadczenie i stałych klientów, również z zaganicy. Produkowane worki na śmieci możemy wytwarzać z logiem klienta na jego rzyczenie lub po przysłaniu projektu graficznego. Prowadzimy również skup folii i odpadów LLDPE, LDPE. Zapraszamy na naszą stronę

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Paweł Kocięcki EkoSell »

  Paweł Kocięcki EkoSell

  Jako producent worków na śmieci, oferujemy nasze produkty gwarantując ich jakość wykonania. Zatrudniamy u siebie wielu fachowców którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, są w stanie wyprodukować i zaoferować produkt najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo również rękawy i półrękawy, taśmy a także folie perforowane i termokurczliwe. Już dziś zapraszamy do kontaktu z nami oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA POL-PAK WOJCIECH ZAKRZEWSKI »

  FIRMA POL-PAK WOJCIECH ZAKRZEWSKI

  Firma POL-PAK to czołowy producent opakowań foliowych. W ofercie firmy znajdą Państwo torby reklamowe typu ''Markietka'', ''Koszulka'', rękawy foliowe oraz wszelkiego rodzaju opakowania foliowe jedno i wielowarstwowe. Niektóre produkty wytwarzane w naszej firmie powstają z odzyskanych w procesie recyklingu tworzyw sztucznych. W ten sposób możemy zagwarantować Państwu atrakcyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości.

  Spis Firm - Data dodania: 12 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY I HANDLOWY "FOLMAX" HENRYKA, STANISŁAW I MARIUSZ RYŻLAK SPÓŁKA CYWILNA »

  ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY I HANDLOWY "FOLMAX" HENRYKA, STANISŁAW I MARIUSZ RYŻLAK SPÓŁKA CYWILNA

  Folmax sc to firma działająca na rynku od 1989 roku. Specjalizuje się w wytwarzaniu opakowań z folii miękkich (LDPE, HDPE). Dostarcza je dla rożnych odbiorców z dziedziny przemysłowej, jak i biur oraz dla gospodarstw domowych. Oferta zawiera możliwość wyboru kolorystycznego, ale również nadruków na folii. Zamówienia dostarczane sa pod wskazany adres. Ofertę zawsze dopasowujemy do wymagań naszych klientów. Produkujemy worki na żywność, na śmieci, do przechowywania opon, segregacji odpadów, ipt.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »