Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'woda':

 • "NOWY DRINK" Adam Staruszkiewicz »

  "NOWY DRINK" Adam Staruszkiewicz

  "Nowy Drink" jest Firmą oferującą usługi rebrandingu napojów. Dostarczamy: •napoje energetyczne w różnych smakach i składach pakowanych w puszki o jemności 250ml, •napoje bezalkoholowe smakowe, gazowane i niegazowane •oraz wodę źródlaną gazowana i niegazowanąw butelkach szklanych o pojemności 330ml zamykanych kapslem TWIST i zabezpieczonych foliowym kapturkiem. Sami nie produkujemy napojów, ale dysponując produktami znanych i uznanych na rynku producentów tworzymy NOWE MARKI napojów. Na zlecenie Naszych Klientów, opracowujemy grafikę produktów dopasowaną do oczekiwań Klienta. Tworzone przez nasz Zespół projekty graficzne produktów odzwierciedlają indywidualizm Naszego Klienta. Nowa, oryginalna i niepowtarzalna grafika jest sama w sobie dziełem sztuki będącym jednoczenie "wartością niematerialną" dla Naszego Klienta. Tą wartością jest Nowy Brand/Marka pod którą finalny produkt zostanie wprowadzony na rynek handlowy i usatysfakcjonuje nabywcę. Tak powstają najbardziej znane Marki. Powstające w naszej Firmie produkty to głównie Nowe Marki handlowe lub napoje reklamowe. Znakomite grono Naszych Klientów, to Firmy, które chcą mieć Swój firmowy napój którego przeznaczenie i zastosowanie może być wielorakie, np: •napoje firmowe serwowane lub sprzedawane w sieciowych restauracjach, barach, klubach, hotelach napoje reklamowe napoje okolicznościowe: weselne, jubileuszowe, itp…. •gadżety reklamowe •napoje serwowane w czasie spotkań służbowych z Klientami napoje serwowane w czasie szkoleń, konferencji, Balach firmowych, spotkań integracyjnych •napoje okolicznościowe: wesela, przyjęcia, bale, jubileusze …itp…Nasza Oferta:1. napoje energetyczne, typ CLASSIC oraz LEMON & LIME2. Soki 100% pasteryzowane3. Woda źródlana: gazowana, niegazowana4. Woda źródlana samkowa: MIĘTOWA5. Napoje smakowe: gazowan i niegazowane

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU BASECO JAN BASIŃSKI »

  PHU BASECO JAN BASIŃSKI

  Firma Baseco działa na rynku od 1989r; oferuje usługi w zakresie wykonawstwa instalacji grzewczych i sanitarnychZakład został nagrodzony w 2010 na Targach Budma złotym medalem. Nagroda została przyznana za realizację instalacji przeróbki olejów opałowych i recyklingu. Luareat Ogólnolnopolskiego konkursu "RZEMIOSŁO W BUDOWNICTWIE" oraganizowanego przez Wielkopolski Cech Rzemiosł Budowlanych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ARKA" SPÓŁKA Z ORGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ »

  "ARKA" SPÓŁKA Z ORGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

  Witryna internetowa WWW wyłącznego dystrybutora światowej sławy producenta filtrów - spółki Atlas Filtri. Przedsiębiorstwo Arka działa na rynku już od 2003 roku i sprzedaje dystrybutory do wody - tradycyjne i w wersji bezbutlowej, oczyszczacze powietrza, ekspresy do kawy, niemniej jednak głównie najwyższej jakości filtry do wody, obudowy filtrów, wkłady do filtrów oraz tego typu akcesoria. Wykwalifikowani fachowcy służą pomocą w doborze optymalnego sprzętu.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRO-EKO-BUD SP. z o.o. »

  PRO-EKO-BUD SP. z o.o.

  Projektujemy rozbudowy sieci, przyłącza, wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, przydomowe i lokalne oczyszczalnie ścieków. Wykonujemy operaty wodnoprawne. Dokumentacja projektowa, wykonawcza. Opracowanie specyfikacje SIWZ, kosztorysy. Uzyskanie pozwoleń na budowę. Projektowanie przydomowych oczyszczalni ścieków wraz z uzgodnieniami w urzędach: Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe, Melioracje, itd. Projektowanie przepompowni sieciowych, oczyszczalni przemysłowych, stacji odwadniania osadów, separatorów.

  Spis Firm - Data dodania: 20 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Eco Domus Paweł Bednik »

  Eco Domus Paweł Bednik

  Działalność firmy Eco Domus Paweł Bednik powiązana jest z filtrowaniem wody. Zajmujemy się dostarczaniem filtrów do wody. Zakres oferowanych usług obejmuje także montaż oraz obsługę serwisową. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Usługi realizujemy na rzecz klientów z całego kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo filtry odpowiednie do mieszkania, domu bądź biura. Posiadamy ponadto filtry do uzdatniania wody kamienicach oraz zakładach produkcyjnych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA "KANIG" SPÓŁKA JAWNA MARIUSZ; ALICJA KANIGOWSCY »

  FIRMA "KANIG" SPÓŁKA JAWNA MARIUSZ; ALICJA KANIGOWSCY

  Kanig sp. jawna to firma, której kluczowa działalność koncentruje się wokół dostarczania na rynek naturalnej wody Kryształ. Firma umieszczona w miejscowości Michałów Reginów funkcjonuje od 1972 roku oraz gwarantuje klientom najwyższy standard usług. Wodę Kryształ cechuje wyjątkowy smak, klarowność i zawiera ona zestaw dobrze skomponowanych minerałów takich jak: wapń, magnez, potas oraz fluorki. Trzeba wspomnieć, iż woda dostarczana jest w poliwęglanowych butlach wielorazowego użytku o pojemności 18, 9 l co przyczynia się do ochrony środowiska. Dystrybutor z wodą Kryształ to także oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ zapewniamy stały dostęp bez wychodzenia z domu. Zapraszamy na stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SZYMAŃSCY INTERNATIONAL" JACEK SZYMAŃSKI »

  "SZYMAŃSCY INTERNATIONAL" JACEK SZYMAŃSKI

  Firma Szymanscy International świadczy szeroką gamę usług związanych z obróbką metali oraz spawaniem. W szczególności oferujemy: 1. Cięcie wodą - stal: węglowa, stopowa, narzędziowa, nierdzewna, żeliwo, staliwo; - metale kolorowe i ich stopy: aluminium, miedź, mosiądz, brąz, tytan; - tworzywa sztuczne: plexi, teflon, ertalon, polietylen, tworzywa konstrukcyjne, materiały kompozytowe; - materiały do uszczelnień: pianka, gąbka, guma; - ceramika: płytki ceramiczne, gresowe, ceramika przemysłowa; - kamienie naturalne: marmur, granit, piaskowiec, trawertyn i inne; - drewno i materiały drewnopochodne: sklejka, drewno orientalne, płyty HDF; - szkło, proszki spiekane i wiele innych 2. Obróbka mechaniczna metali na maszynach konwencjonalnych i CNC - cięcie, - toczenie, - frezowanie, - wiercenie 3. Spawanie TIG, MIG i MAG - stale węglowe, - stale nierdzewne i kwasoodporne, - żeliwo, - aluminium i stopy Wszystkie prace wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie. Nasz park maszynowy wyposażony jest między innymi w: tokarki, spawarki, frezarki, szlifierki na płasko i na okrągło, wiertarki, gilotyny, zgrzewarki, prasy hydrauliczne itp. Od niedawna posiadamy również nowoczesną giętarkę trzpieniową [długość trzpienia 5 metrów]. Wykonujemy zlecenia z zakresu: - regeneracja części maszyn i urządzeń (w tym kompleksowe remonty) - wytwarzanie nowych części na podstawie wzoru lub dokumentacji, - usługi ślusarskie i spawalicze, - przyczepy specjalne do przewozu łodzi i skuterów, - osprzęt żeglarski

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.P.H-U "STELMET" PAWEŁ BIAŁOZOR, KAROL BIAŁOZOR S.C. »

  P.P.H-U "STELMET" PAWEŁ BIAŁOZOR, KAROL BIAŁOZOR S.C.

  Oferujemy cięcie materiałów strumieniem wody Wykorzystanie technologii cięcia wodą w produkcji umożliwia seryjne jak i jednostkowe wykonanie precyzyjnych elementów o dowolnym kształcie. Technologia umożliwia obróbkę każdego rodzaju tworzywa oraz późniejsze ich łączenie dzięki czemu w łatwy sposób można uzyskac oryginalny efekt wizualny i użyteczny. Ponadto cięcie strumieniem wody gwarantuje: * wysoką jakość ciętej krawędzi * wysoką precyzję porcesu cięcia * uniwersalność zastosowania * możliwość cięcia twardych materiałów * możliwość cięcia materiałów o znacznej grubości * niższy koszt od cięcia laserem * niższy koszt od cięcia i obrabiania metodą tradycyjną * krótki okres realizacji od momentu otrzymania projektu * niską temperaturę procesu * eliminację ryzyka zmiaw w strukturze materiału * nie przypala krawędzi ciętego elementu * możliwość cięcia wszystkich materiałów * możliwość odchylenia od prostopadłości cięcia * dowolne wymiary wycinanego elementu * możliwość wycinania skomplikowanych kształtów * możliwość cięcia materiałów pokrytych rdzą i zgorzeliną >>>>Tniemy: ALUMINIUM, CERAMIKĘ, MATERIAŁY ZESPOLONE (KOMPOZYTY), MIEDŹ, STOPY EGZOTYCZNE, SZKŁO, HARTOWANĄ STAL NARZĘDZIOWĄ, GUMĘ, STAL NIERDZEWNĄ, STAL, KAMIEŃ, TYTAN, DREWNO Wyceny projektów wykonujemy gratis. W przypadku własnych projektów najlepiej jest je nam dostarczyć w następujących formatach: DXF, DWG, PDF. Istnieje u nas możliwość odebrania materiału: paczki do 31, 50kg; powyżej 31, 50kg do 500kg paleta

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ KACZMARCZYK WISH Group »

  TOMASZ KACZMARCZYK WISH Group

  WISH POLSKA to firma zajmująca się dystrybucją unikatowych suplementów diety. Skomponowane na bazie zielonej kawy produkty wspomagające odchudzanie pozwolą Ci zachować zdrowie i cieszyć się wymarzoną sylwetką. Skuteczność produktów została potwierdzona naukowo. Suplementy są całkowicie bezpieczne dla Twojego zdrowia. Odchudzanie z suplementami marki Leptin (Green Coffee 800 i Green Coffee 1000) to pewien sukces.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AQUACELL S.C. GRAŻYNA PAJĄK, BOGDAN PAJĄK »

  AQUACELL S.C. GRAŻYNA PAJĄK, BOGDAN PAJĄK

  Firma AQUAcell jest obecna na polskim rynku od 2003 roku. Jest jedynym dystrybutorem na Polskę - witalizatora AQUA VITA life i harmonizatora VITA Tronic. Oba urządzenia mimo, że wykorzystują jedynie prawa natury, posiadają pełną ochronę patentową. Tylko rzetelne badania naukowe i świadomość zagrożeń może nam pomóc utrzymać zdrowie i doskonałe samopoczucie. Dlatego naszą intencją jest przybliżenie Państwu wiedzy dotyczącej wpływu energii wody i zdrowego środowiska na organizm człowieka, a misją firmy jest promocja produktów przyjaznych środowisku i człowiekowi. Zgodnie z badaniami WHO aż 80% współczesnych chorób cywilizacyjnych ma związek z jakością spożywanej wody. Współcześnie woda w sieci wodociągowej jest higienicznie czysta, ale to wcale nie znaczy, że jest zdrowa…Od dawna już nie wystarcza nie tylko gotowanie wody, ale również oczyszczanie mechaniczne i chemiczne. Eksperymenty naukowe wykazały, że taka woda po oczyszczeniu w dalszym ciągu wysyła fale elektromagnetyczne, o długościach charakterystycznych dla danych usuniętych substancji. Wówczas nie mamy w wodzie przykładowo chloru, kadmu, ołowiu, glinu itp., ale niewłaściwe wibracje dalej pozostają. Doświadczenia wykazały, że złe informacje zapisane w wodzie można skasować przy pomocy właściwych częstotliwości pól magnetycznych, przywracając wodzie właściwe drgania…Nie rezygnując z cywilizacji szybko i sprawnie możemy przywrócić utraconą energię i informację w wodzie znanym od ośmiu lat austriackim witalizatorem AQUA VITA life. Twórca urządzenia opierając się w pełni na prawach natury, zbudował urządzenie, które kumulując właściwe drgania elektromagnetyczne przekazuje wodzie na zasadzie rezonansu informację, dzięki czemu zmienia się jej fizyczna struktura. W efekcie oczyszczona, a później ożywiona woda z sieci wodociągowej zmienia się odzyskując właściwości wody źródlanej. Witalizator wykorzystując wyrafinowane prawa natury, na zasadzie rezonansu – odnawia wodę powodując wzrost ilości rozpuszczonego w wodzie tlenu, nasilając procesy redukcji, korzystnie zmieniając wartość współczynnika pH, transformując wapń. Woda ożywiona AQUA VITA life stymuluje cały organizm, wzmacnia działanie różnych terapii i kuracji naturalnych przywracających stan homeostazy. Witalizowanie wody w basenach w 50-70 % przyspiesza jej oczyszczanie, polepsza transport tlenu, eliminuje przemiany beztlenowe, ułatwia rozkład materii organicznej i nasila procesy mineralizacji. Skutecznie eliminuje chlor z wody, zmniejsza jego agresywność, nie dopuszcza do rozwoju bakterii, glonów i grzybów. Taka przemiana wody powoduje nie tylko zmniejszenie zużycia środków chemicznych we wszelkich procesach oczyszczania, ale również eliminuje osady wapnia i rdzy zalegającej w rurach systemów wodociągowych, urządzeń grzewczych i chłodzących, usuwa nieprzyjemne zapachy nie dopuszczając do powstawania jakiegokolwiek odoru. VITA Tronic - HARMONIZATOR POMIESZCZEŃ Z kolei proponowany przez nas harmonizator pomieszczeń o nazwie VITA Tronic jest urządzeniem, które w promieniu do 50 metrów, osiąga harmoniczne wyrównanie przestrzennego pola magnetycznego, redukuje negatywne działanie promieniowania geopatycznego i smogu elektromagnetycznego.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »