Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'wnioski':

 • BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH RACHMAKS MARIAN LISIECKI »

  BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH RACHMAKS MARIAN LISIECKI

  Biuro Rachunkowe Rachmaks – Rachunkowość na Maksa! Szanowni Państwo! Jeżeli stawiacie na współpracę z ludźmi, dla których wykonywany zawód jest nie tylko obowiązkiem, a przede wszystkim prawdziwą pasją zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zespół Centrum – Ekonomiczno – Doradczo - Rachunkowego Rachmaks to specjaliści z różnych dziedzin zorientowanych wokoło doradztwa finansowo-gospodarczego. Współpracując z nami mają Państwo dostęp do szerokiego wachlarza usług, w skład których wchodzi między innymi: kompleksowa obsługa księgowa firm, w tym także kadr i płac, doradztwo w zakresie możliwości pozyskania funduszy unijnych oraz budowy strategii marketingowej opartej na wykorzystaniu nowoczesnych technik. Mamy bogate doświadczenie w przygotowaniu wniosków i biznesplanów unijnych. Sporządzamy deklaracje do ZUS i Urzędu Skarbowego oraz zeznania podatkowe PIT, CIT. Bezpłatnie doradzamy w zakresie procedury rejestracji działalności gospodarczej oraz możliwości pozyskania funduszy unijnych na inwestycje. Bez dodatkowych opłat sporządzamy indywidualny plan kont oraz roczne zestawienia finansowe. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych oraz ubezpieczenie OC. Zarówno dla stałych, jak i nowych Klientów przygotowujemy atrakcyjne promocje!

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VERA-CONSULTING ŁUKASZ JABŁOŃSKI »

  VERA-CONSULTING ŁUKASZ JABŁOŃSKI

  Firma VERA-CONSULTING świadczy usługi księgowo - rachunkowe. Zajmujemy się kompleksową obsługą biznesu w zakresie podatków, ubezpieczeń zus, kadr i płac, a także rachunkowości. Wyróżnia nas podejście do klientów (zawsze służymy pomocą, rozwiążemy różne problemy), oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości i księgowo - rachunkowej obsługi firm. Prowadzimy: [*]rozliczenia podatkowe (podatek dochodowy, VAT, [*]rozliczenia z ZUS, [*]rozliczenia płacowe, [*]kadry, [*]prowadzimy dokumentację, sporządzamy i wysyłamy deklaracje. Istnieje możliwość stałego dojazdu do klienta. Świadczymy także usługi z zakresu doradztwa ekonomicznego - konsulting. Pomożemy w pozyskaniu środków finansowych na bieżącą działalność, oraz na inwestycje, pomożemy w pozyskaniu środków unijnych. Firma konsultingowa, zakres usług: [*]pozyskiwanie środków unijnych [*]wypełnianie wniosków o dotacje [*]rozliczanie dotacji [*]pisanie biznes planów.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ STRZELBICKI "EVENTUM" CENTRUM DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ »

  MICHAŁ STRZELBICKI "EVENTUM" CENTRUM DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ

  Nasza firma oferuje szeroki wybór wzorów pism prawniczych różnego rodzaju – między innymi umów, wniosków, pozwów, zażaleń, odwołań i wiele więcej. Wszystkie sporządzone zostały w oparciu o aktualne prawo przez specjalistów – prawników z bogatym doświadczeniem. Każdy dokument oferowany jest przez nas z odautorskim komentarzem prawnika i wskazówkami wypełnienia. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • K&K CONSULTING Przemysław Kułyk »

  K&K CONSULTING Przemysław Kułyk

  Krakowskie przedsiębiorstwo K&K Consulting funkcjonuje na rynku od 2004 r. Zajmuje się ona pisaniem biznesplanów i wniosków unijnych, doradztwem gospodarczym o charakterze operacyjnym i biznesowym. Wśród usług oferowanych przedsiębiorcom znauduje się także tworzenie analiz finansowych, opracowań oraz różnorodne ekspertyzy. Pondadto konsultancji firmy specjalizują się w przeprowadzaniu szkoleń biznesowych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • E-FILE SP. z o.o. »

  E-FILE SP. z o.o.

  Wypróbuj naszą aplikację aby prędko i bez trudu rozliczyć swój formularz za pomocą intuicyjnego programu do rozliczania deklaracji. Wiele lat zajmujemy czołowe miejsce pośród programów do rozliczania PITów. Każdy formularz jest do dyspozycji na naszej stronie bez opłat, możesz wypełnić druk online lub pobrać program. Duża jakość merytoryczna to dla nas kluczowy czynnik opracowywania aplikacji, dla tego utrzymujemy stały kontakt z prawnikami i konsultantami a także ekspertami z zakresu e-biznesu, którzy chętnie dzielą się z naszym zespołem swoją wiedzą. Zachęcamy do skorzystania z naszego programu, wypróbuj i sam oceń jego skuteczność.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • E-FILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  E-FILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  E-administracja w Polsce jest coraz bardziej rozpowszechniona. Co roku mnożą się urzędy, które funkcjonują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i w których mamy możliwość załatwić różne sprawy drogą elektroniczną. Poszerza się świadomość ludzi a także biegłość w zakresie komputerów. Mało kto zdaje sobie sprawę, że dostępnych jest już bardzo wiele e-usług. Korzystają z tego jednak nieliczni z nas, głównie dlatego, że o nich nie wiemy lub skorzystanie z nich wydaje nam się zbyt złożone. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy tę witrynę - U24. pl - blog o e-urzędach czynnych 24 godziny na dobę!

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »