Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'wnetrz':

 • "MODULO" WOJCIECH WAWRZYNIAK »

  "MODULO" WOJCIECH WAWRZYNIAK

  Nasza firma została zarejestrowana w 1996 roku. Zajmujemy się projektowaniem nowych budynków, mamy również doświadczenie w realizacji projektów związanych z przebudową, remontem i zmianą sposobu użytkowania obiektów istniejących. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prezentujemy niektóre z naszych projektów. Nasz zespół to grupa doświadczonych projektantów wszystkich specjalności, posiadających uprawnienia do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi. Wykonujemy projekty wielobranżowe, obejmujące zarówno część budowlaną i instalacyjną samego obiektu jak również przyłącza i sieci zewnętrzne, drogi oraz zieleń. Poza pracami projektowymi sporządzamy także inne opracowania – ekspertyzy techniczne, analizy opłacalności inwestycji, inwentaryzacje wielobranżowe budynków, również zabytkowych. Współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, kosztorysantami, geologami i geodetami. Na życzenie inwestora po otrzymaniu stosownego pełnomocnictwa jesteśmy w stanie w krótkim czasie przeprowadzić wszystkie sprawy urzędowe związane z realizacją inwestycji, do wydania pozwolenia na budowę włącznie.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CERTUS-NIERUCHOMOŚCI JADWIGA KACZMAREK »

  CERTUS-NIERUCHOMOŚCI JADWIGA KACZMAREK

  Agencja Certus Nieruchomości zajmuje się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Chcąc wyjść na przeciw potrzebom Klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o pośrednictwo kredytowe, zarządzanie nieruchomościami oraz usługi architekta wnętrz. Stale doskonalimy kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i seminariach. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN), Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami (ZSPON), czy Koszalińskiego stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych (KSRM). Zainteresowani zakupem nieruchomości nad morzem w ofercie naszego biura znajdą: domy, pensjonaty i mieszkania w Kołobrzegu, Dźwirzynie, Mrzeżynie oraz działki budowlane i siedliskowe zlokalizowane w pasie nadmorskim woj. zachodniopomorskiego. W ofercie posiadamy również mieszkania z oferty deweloperskiej w nowo budowanych kompleksach w Kołobrzegu i Rogowie. Naszym celem jest jak najlepsze reprezentowanie interesów naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN KORNAK 4SOUND »

  MARCIN KORNAK 4SOUND

  4SOUND to nowa, dynamicznie rozwijająca się Polska firma, która zajmuje się szeroko pojętą akustyką. Firma skutecznie tworzy swój wizerunek na rynku związanym z dźwiękiem. Projekty akustyczne są wykonywane profesjonalnie i solidnie przez ludzi, dla których akustyka jest pasją. 4SOUND potrafi wydobyć jak najwięcej szczegółów z muzyki, tym samym udowadniając jak istotną sprawą jest akustyka pomieszczeń. Firma 4SOUND wykonuje projekty adaptacji akustycznych wnętrz, szukając najlepszego sposobu na rozwiązanie danego problemu. Wykonuje modele w zakresie optymalizacji parametrów akustycznych pomieszczenia do założonych warunków oraz poprawy istniejącego stanu. W ramach oferty firmy można znaleźć usługi dotyczące akustyki wnętrz, akustyki budowlanej i środowiskowej oraz sprzedaży ustrojów akustycznych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INSHAPESTUDIO - PRACOWNIA GRAFICZNO-PROJEKTOWA ARTUR STRĄK »

  INSHAPESTUDIO - PRACOWNIA GRAFICZNO-PROJEKTOWA ARTUR STRĄK

  Pracowania InShapeStudio zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3D. Zapewniamy Państwu niepowtarzalny styl i charakter wnętrz... i co ważne... łączymy indywidualne potrzeby klienta z oryginalnym pomysłem projektanta. W ofercie znajdują się usługi projektowe w pełnym zakresie: Projekty prywatne: - Domy jednorodzinne wolno-stojące - Mieszkania prywatne - Kawalerki - Wybrane wnętrza (np. kuchnia, pokój dzienny) - Osiedla - Domy bliźniacze, szeregowe Projekty użyteczności publicznej: - Openspace - Sale konferencyjne - Recepcje Budynki ogólnodostępne: - Centra handlowe - Biblioteki - Banki - Urzędy - Sklepy - Szkoły - Zakłady przemysłowe - Stacje paliw - Hotele - Teatry - Szpitale - Kościoły itp.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ STOLZ PHOTOGRAPHY »

  TOMASZ STOLZ PHOTOGRAPHY

  Zdjęcia hoteli i pensjonatów to moja pasja. Jestem perfekcjonistą, a każdy kadr buduję przemyślanie zwracając uwagę na najmniejsze detale. Wykonując zlecenie, zdjęcia robię z pełnym zaangażowaniem i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Wiem na co zwracają uwagę Państwa potencjalni klienci - wyrosłem w branży turystycznej, znam doskonale jej specyfikę i posiadam wieloletnie doświadczenie w fotografii hoteli i pensjonatów. Fotografuję sprzętem najwyższej światowej klasy - Canon EOS 1Ds MkIII z profesjonalną optyką i zestawem lamp błyskowych. Zarówno w przypadku zdjęć budynków jak i wnętrz staram się wykonać niezbędną ilość fotografii do oddania charakteru i klasy Państwa obiektu. Pracuję bez pośpiechu i staram się poznać obiekt, co bezpośrednio przekłada się na piękno zdjęć, które przysporzą Państwu wielu nowych klientów. Do każdego zlecenia podchodzę bardzo indywidualnie. Zarówno w przypadku zdjęć budynków jak i wnętrz staram się wykonać niezbędną ilość fotografii do oddania charakteru i klasy Państwa obiektu. Pracuję bez pośpiechu i staram się poznać obiekt, co bezpośrednio przekłada się na piękno zdjęć.

  Spis Firm - Data dodania: 28 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTR BIEŃKO PEPE »

  PIOTR BIEŃKO PEPE

  HarmonyStudio powstało na bazie kilkunastu lat doświadczeń w projektowaniu i tworzeniu mebli na indywidualne zamówienie. Wiedza, pasja i zaangażowanie to nasze atuty w tworzeniu kuchni i wnętrz. Celem naszej pracy jest tworzenie pięknych mebli, które spełniają oczekiwania zarówno pod względem wyglądu jak i wygody użytkowania. Proponujemy Państwu nowoczesne wzornictwo i wysoką jakość mebli dopasowanych do stylu wnętrza. Tworzone przez nas meble kuchenne, szafy, garderoby powstają w oparciu o projekty, które opracowujemy wspólnie z Państwem. W ramach współpracy oferujemy kompleksową obsługę: projekt mebli, wykonanie oraz montaż. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie prac.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN MACIESZKO "NANOSTUDIO" »

  MARCIN MACIESZKO "NANOSTUDIO"

  Klientów poszukujących pewnego architekta w Poznaniu zapraszamy do Autorskiej Pracowni Projektowej Nano. Na portalu nanostudio. pl przykładowe realizacje różnych kategorii: architektura medyczna, wnętrza komercyjne, mieszkania, budynki (jednorodzinne, wielorodzinne, handlowe, użytkowe, użyteczności publicznej, przemysłowe), projekty na sprzedaż. Architekt Poznań przynależący do Wielkopolskiej Izby Architektów obsługuje wszelkie projekty z ogromną troską o szczegóły. W zakres jego usług wchodzi: projekty budowlane do urzędu, projekty wykonawcze, analizy i pomysły przedprojektowe, projekty modernizacji, rozbudowy i przebudowy, uzgodnienia rzeczoznawców, zaświadczenia energetyczne domów jednorodzinnych, projekty branżowe instalacji.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO PROJEKTOWE "ALTRO STUDIO" BARBARA KAMIŃSKA »

  BIURO PROJEKTOWE "ALTRO STUDIO" BARBARA KAMIŃSKA

  Projektowanie wnętrz Kraków Projekty wnętrz mieszkalnych wykonywane przez profesjonalnych architektów w Krakowie. Tworzymy zespół zajmujący się projektowaniem wnętrz oraz projektowaniem budynków, ale też szeroko pojętym designem, grafiką i sztukami wizualnymi. Skupiamy się nie tylko na walorach estetycznych, ale tez dbamy o ergonomię i funkcjonalność każdego szczegółu. Staramy się tworzyć projekty spójne i klarowne. Jednak naszą domeną jest świeże i niebanalne podejście do formy. Nasze biuro tworzą doświadczeni architekci i projektanci wnętrz. Współpracujemy również z doświadczonymi architektami i specjalistami branży budowlanej. Możemy również zaoferować pomoc w wyborze ekipy budowlanej i polecić dobrze sprawdzonych fachowców i wykonawców, z którymi współpracujemy na bieżąco.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "CENTER PRINT" Adam Morawiecki »

  "CENTER PRINT" Adam Morawiecki

  Zdjęcia na płótnie fantastycznie uzupełniają wnętrza i nadają im wyjątkowy charakter. Sprawdzają się zarówno w ciepłych domowych wnętrzach oraz jako dekoracja w sklepach, biurach czy kawiarniach. Świetnym pomysłem jest również podarowanie bliskim osobom zdjęcia na płótnie, które niewątpliwie stanowi wyjątkowy prezent. www. drukujemywspomnienia. plChcielibyśmy aby za pomocą serwisu DrukujemyWspomnienia. pl każdy mógł uczestniczyć w procesie tworzenia obrazu i decydować o jego formie przy pomocy specjalnych narzędzi. Nie narzucamy gotowych formatów, wręcz przeciwnie - zachęcamy do korzystania z wszystkich narzędzi pozwalających na dzielenie zdjęcia jak również elastyczne zmiany rozmiaru wydruku.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STUDIO SOPHIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  STUDIO SOPHIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Oferujemy wyroby betonowe różnego rodzaju. Potrafimy wyremontować Twój dom szybko i tanio, a do tego zadbamy, aby dookoła posiadłości był zbudowany płot, brama i inne ogrodzenie. W zimę odśnieżymy dach budynku, a przed świętami postawimy na placu trzepak osiedlowy do trzepania dywanów. Ponadto oferujemy:- usługi budowlane- wykończenia wnętrz- remonty mieszkań- budowanie budynków- budowa i wykonywanie artystycznych płotów i ogrodzeń- płoty drewniane, murowane, siatka- produkcja wyrobów betonowych- kręgi studzienki na kable- zbiorniki na ścieki- produkcja trzepaków osiedlowych i podwórkowych- odśnieżanie dachów

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »