Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'wizualizacje':

 • ESENCJA Sp. z o.o. »

  ESENCJA Sp. z o.o.

  ESENCJA POMYSŁÓW W filozofii istota, esencja jest samym sednem rzeczy, ich prawdziwą naturą, wiedzą, która wydaje się osiągalna jeśli tylko wgłębimy się w poznanie świata... Zespół ESENCJA kreatorzy reklamy dociera do sedna sprawy. Doświadczenie wyniesione z wielu branż pozwala nam na łączenie oryginalnych i skutecznych pomysłów w realizacji skomplikowanych kreacji, praktycznych wizji przy nietypowych inicjatywach i wdrażania nowoczesnych idei do tradycyjnych projektów.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MEDIACRAFT-DARIUSZ MAKARUK »

  MEDIACRAFT-DARIUSZ MAKARUK

  MediaCraft to firma produkcyjna działająca w sektorze kultury i rozrywki. Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych projektów w oparciu o solidność, uczciwość i gwarancję jakości. Specjalizujemy się w organizacji imprez o charakterze multimedialnym, międzynarodowym oraz zajmujemy się nowoczesnymi formami promocji takimi jak zaawansowane technologicznie reklamy i instalacje interaktywne. Dzięki doświadczeniu na rynku krajowym i zagranicznym potrafimy dostosować formę współpracy z klientem tak aby w możliwie najtrafniejszy sposób dotrzeć do jego grupy docelowej. Tworzone przez nas imprezy, realizacje audiowizualne oraz produkcje audio i video, cechuje kreatywność, pomysłowość oraz indywidualne podejście do klienta. Doświadczenie międzynarodowe pozwala nam również współpracować z podmiotami zagranicznymi. Jesteśmy producentem naszych technologii. Nasze instalacje tworzone są w oparciu o autorskie systemy i sprzęt. Nasza oferta to m. in: Reklama Interaktywna - reklama reagująca na ruch przechodniów (np. wyświetlane logo wygina się jak kartka gdy podchodzi do niego osoba; inny przyklad animowane logo zaczyna się ruszać gdy rusza się osoba obok niego). reklama może być plenerowa lub w budynku, może znajdować się na ścianie lub na podłodze. Plenerowa Projekcja Reklamowa - logotypy lub materiały graficzne firmy wyświetlane są jako animacja na elewacji budynku, chodniku lub suficie. projekcja może być interaktywna - czyli reagować na ruch przechodniów. Kompleksowa organizacja imprez masowych przy stałej współpracy i konsultacji z klientem: uzyskanie pozwoleń, zabezpieczenie terenu, zabezpieczenie dostawy elektryczności, montaż sceny, nagłośnienia, oświetlenia, i innych. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez i zaufanie zdobyte dzięki rzetelności i solidności w działaniu i planowaniu - tak ważnym czynnikom niebędnym do odpowiedzialnej realizacji założeń imprez masowych - odzwierciedlone jest poprzez zaufanie oraz kontynuowację współpracy z naszymi dotychczasowymi klientami oraz dobrą opinię u byłych lub potencjalnych kontrahentów. - organizacja dodatkowych elementów imprezy (np. miasteczko dziecięce, warsztaty, zajęcia edukacyjne)- dyrekcja artystyczna imprez, booking artystów przy współpracy z wyspecjalizowanymi kuratorami sztuki, promotorami i zagranicznymi agencjami managerskimi.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INSHAPESTUDIO - PRACOWNIA GRAFICZNO-PROJEKTOWA ARTUR STRĄK »

  INSHAPESTUDIO - PRACOWNIA GRAFICZNO-PROJEKTOWA ARTUR STRĄK

  Pracowania InShapeStudio zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3D. Zapewniamy Państwu niepowtarzalny styl i charakter wnętrz... i co ważne... łączymy indywidualne potrzeby klienta z oryginalnym pomysłem projektanta. W ofercie znajdują się usługi projektowe w pełnym zakresie: Projekty prywatne: - Domy jednorodzinne wolno-stojące - Mieszkania prywatne - Kawalerki - Wybrane wnętrza (np. kuchnia, pokój dzienny) - Osiedla - Domy bliźniacze, szeregowe Projekty użyteczności publicznej: - Openspace - Sale konferencyjne - Recepcje Budynki ogólnodostępne: - Centra handlowe - Biblioteki - Banki - Urzędy - Sklepy - Szkoły - Zakłady przemysłowe - Stacje paliw - Hotele - Teatry - Szpitale - Kościoły itp.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 3DLIVE S.C. WOJCIECH GUTOWSKI, ANDRZEJ BŁOŃSKI »

  3DLIVE S.C. WOJCIECH GUTOWSKI, ANDRZEJ BŁOŃSKI

  Najnowsze realizacje 3D Live - projekty i prezentacje mieszkań w trójwymiarze. Wspomaganie projektowania klasycznego, prezentacje projektów, wizualizacje architektoniczne, wizualizacje 3D, animacje i filmy z wnętrz projektowanych pomieszczeń, architektura i wystrój wnętrz, tworzenie modeli w przestrzeni 3D. Narzędzia 3DLive mają znaczący wpływ na: podwyższenie atrakcyjności oferty, wzrost sprzedaży nieruchomości i projektów, podniesienie jakości opracowywanych projektów. Zaprezentowanie Państwa oferty z jak najlepszej strony. Usługi kierowane są zarówno do developerów, architektów, agencji reklamowych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KA DESIGN KAMIL CZAJKA »

  KA DESIGN KAMIL CZAJKA

  Wizualizacje 3D - KADesign Poznań. Profesjonalne, fotorealistyczne wizualizacje wnętrz, kompleksowe projektowanie 3D. Zespół profesjonalnych grafików i projektantów zamienia życzenie w projekt - wizualizacja, prezentacje 3D. Fotorealistyczne wizualizacje 3D, prezentacje 3D. Komputerowa grafika trójwymiarowa - aranżacja, wizualizacje interior, zewnętrzne exterior, form, stoisk targowych, przedmiotów, obiektów, produktów.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARCHI GROUP ADAM KUROPATWA »

  ARCHI GROUP ADAM KUROPATWA

  Firma archi group świadczy usługi z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych i publicznych. Nasza dokumentacja zawiera zawsze trzy różne koncepcje wnętrza, projekt budowlany i wizualizacje komputerowe. Do każdego projektu sporządzamy schematy instalacyjne i szczegółowe rysunki z rozwiązaniami detali i mebli na wymiar. Gwarantujemy doradztwo podczas realizacji projektu. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta i jego satysfakcja w trakcie użytkowania. Prosimy umówić się na bezpłatne spotkanie z architektem wnętrz.

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Marcin Matusiak MATUSIAK STUDIO ARCHITEKTURA WNĘTRZ »

  Marcin Matusiak MATUSIAK STUDIO ARCHITEKTURA WNĘTRZ

  Strona firmy Matusiak Studio specjalizującej się w tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji. Firma wykonuje wizualizacje wnętrz, architektury, urbanistyki, produktu. Zajmujemy się również przygotowywaniem bibliotek obiektów 3D dowolnego asortymentu gotowych do użytku przez biura projektowe i architektów. Wykonujemy również panoramy 360 stopni pozwalające w pełni zaprezentować wirtualne wnętrza. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ADAM BOROWIEC, UNI - PRESS »

  ADAM BOROWIEC, UNI - PRESS

  ALDESIGN pracownia dla wymagających klientów, którzy cenią sobie niebanalne rozwiązania projektowe, dbałość o estetykę formy i wysoką jakość detali. Indywidualne podejściem do każdego projektu decyduje o niepowtarzalnym efekcie końcowym. Współpraca z zleceniodawcą i stały kontakt z wykonawcami. Świadczymy kompleksowe usługi od 1993 roku. Projektujemy przestrzenie prywatno–mieszkalne, apartamenty, domy oraz użyteczności publicznej- restauracje, kawiarnie, hotele, sklepy, biura, salony kosmetyczne, gabinety lekarskie. Kierujemy się ideą realizacji wnętrz ” na miarę” zgodnego z upodobaniami oraz potrzebami klientów. W ten sposób powstają miejsca piękne, niepowtarzalne i ponadczasowe.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ ZDANKIEWICZ AWENVIS »

  PAWEŁ ZDANKIEWICZ AWENVIS

  Polecana witryna online ukazuje świadczenia firmy Awenvis, będącej specjalistą w realizowaniu profesjonalnych wizualizacji architektonicznych oraz grafiki 2D/3D. Grupa sprawdzonych projektantów zajmuje się tworzeniem katalogów, animacji urbanistyki i wszelkiego typu obiektów. Imponująca klasa wizualizacji w doskonały sposób ilustruje planowane inwestycje. Zachęcamy do obejrzenia portfolio z wcześniejszymi realizacjami.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA PROJEKTOWA LINEA ARCHITEKCI - BEATA WIŚNIEWSKA »

  PRACOWNIA PROJEKTOWA LINEA ARCHITEKCI - BEATA WIŚNIEWSKA

  Nasze biuro projektowe specjalizuje się w przygotowywaniu projektów nieruchomości i wnętrz. Działamy od 2008 roku w Słupsku, ale współpracujemy ze sobą jako zespół już od 2004 roku. Doświadczenie zdobywaliśmy w licznych zagranicznych biurach projektowych. Naszą domeną są w szczególności projekty nowoczesne, niemniej jesteśmy w stanie tworzyć również nowoczesną architekturę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dokonaniami online!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »