Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'wirtualne biuro':

 • NDN SPÓŁKA AKCYJNA »

  NDN SPÓŁKA AKCYJNA

  Prowadzimy działalność pod marką „Złota61” polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu na siedzibę firmy. Wirtualne biuro to kompleksowa oferta skierowana do firm polskich jak i zagranicznych, które zorientowane są na prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia biura pod prestiżowym warszawskim adresem (przy ul. Złotej / Al. Jana Pawła II z widokiem na Złote Tarasy). Nasza propozycja jest wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla nowopowstałych mobilnych firm, ponieważ korzystając z niej eliminuje się konieczność zaangażowania znacznych środków na czynsz za najem biura, zakup wyposażenia, zatrudnienie, koszty instalacji i utrzymania infrastruktury teletechnicznej, informatycznej itp. Oferujemy: - Adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji (wirtualne biuro) - Zajmujemy się zakładaniem spółki z o. o., akcyjnej, partnerskiej, komandytowej, jawnej oraz działalności gospodarczej - Możliwość korzystania z sali konferencyjnej (sala spotkań) - Odbiór i przesyłanie korespondencji (listy, faksy) - Prowadzenie księgowości (księgowość) - Profesjonalne usługi prawnicze (usługi prawnicze i rejestracyjne) - Tłumaczenia dokumentów

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • StillWell Polska Sp. z o.o. »

  StillWell Polska Sp. z o.o.

  Firma StillWell Polska istnieje wskutek marzeń o wykreowaniu organizacji dopasowanej idealnie do potrzeb interesanta. Praca przy rozmaitych projektach biznesowych nie tylko zagwarantowała nam ogromne doświadczenie, ale dodatkowo pomogła wypracować jasne i klarowne normy działania, najistotniejsze podczas współpracy z naszymi interesantami. Naszą specjalnością jest sprzedaż istniejących już spółek. Nabycie takiej spółki jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują zacząć działalność w ciągu 24 godzin, a tym samym uniknąć żmudnej procedury załatwiania formalności rejestracyjnych w urzędach. Zawsze staramy się skupić na potrzebach naszych klientów, bowiem to one są dla nas najistotniejsze. Przykładamy szczególną atencję do najwyższej jakości dostarczanych usług oraz doskonałej znajomości kodeksów prawa, które są gwarantem efektywnego działania. Działamy na terenie całej Polski, dlatego możemy działać błyskawicznie i elastycznie, co ułatwia współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej organizacji poprzez stronę internetową. Oferujemy: - sprzedaż gotowych firm - zakładanie firm według potrzeb interesanta - pomoc w budowaniu wizerunku nowych firm - bieżąca obsługa prawna firm - obsługa księgowa i skarbowa - wirtualne biuro - tworzenie kampanii rebrandingowych działających firm - tworzenie stron internetowych - optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o. »

  INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o.

  Inkubator Technologiczny w Lublinie pomaga początkującym przedsiębiorstwom w uruchomieniu i poprowadzeniu działalności. Pomoc Inkubatora to m. in. powierzchnie biurowe wraz z potrzebną infrastrukturą, dostęp do specjalistycznie wyposażonych pomieszczeń oraz doradztwa. Ponadto oferujemy: możliwość założenia wirtualnego biura, czyli rejestracji firmy pod naszym adresem, na terenie Inkubatora Technologicznego; wynajem sal szkoleniowych; szkolenia. W Inkubatorze można również: [*]założyć Wirtualne Biuro [*]wynająć sale szkoleniowe [*]wynająć salę konferencyjną [*]wynająć stanowisko do pracy - coworking

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELACOM.BIURO Elżbieta Schoen »

  ELACOM.BIURO Elżbieta Schoen

  Biuro Elacom zaprasza do współpracy! Firma specjalizuje się w dostawie nowoczesnych rozwiązań outsourcingowych dla biznesu. Firma posiada bogatą ofertę usług dla firm w tym m. in. : wynajem warszawskiego adresu z przeznaczeniem na rejestrację siedziby firmy, udostępnienie adresu do korespondencji, podejmowanie i dystrybucja korespondencji, obsługa faksu, telefonu itp. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRAND NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  GRAND NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biura Grand Nova znajdują się w dwóch miejscach w centrum Warszawy. Pierwszy z nich przy ulicy Złotej 7, drugi natomiast przy Długiej 23/25. To doskonałe położenie, ponieważ obok znajdują się wszelkie banki, instytucje finansowe, urzędy, kancelarie oraz kompleks biurowo-handlowy. Nasza fachowa i zaangażowana kadra zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań dla biznesu. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WL Accountancy Sp. z o.o. »

  WL Accountancy Sp. z o.o.

  Szukasz profesjonalnego, fachowego i pewnego biura rachunkowego? WL Accountancy jest dla Ciebie! Oferujemy szeroki zakres usług księgowych: zakładanie i likwidacja spółek, w tym spółek offshore, wyprowadzanie zaległości podatkowych oraz reprezentowanie Spółki przed Urzędem Skarbowym, Państwową Inspekcją Pracy i ZUS. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, certyfikaty oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KD Capital Partners Sp. z o.o. »

  KD Capital Partners Sp. z o.o.

  Oferowane przez naszą agencję wirtualne biuro stanowi znakomitą i niezwykle atrakcyjną cenowo alternatywę dla kosztownego przedsięwzięcia, jakim jest posiadanie własnej powierzchni biurowej. Oferujemy małym firmom, początkującym przedsiębiorcom wirtualny adres przy jednoczesnej możliwości skorzystania z profesjonalnej sali konferencyjnej i nie tylko. Każda firma otrzymuje u nas dogodne warunki do spotkań z biznesowymi partnerami, szkoleń.

  Spis Firm - Data dodania: 15 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • City Office Sp. z o.o. »

  City Office Sp. z o.o.

  Oferujemy wirtualny adres dla firm głównie oferujących internetowe usługi. Prestiżowy adres dla firm w samym centrum Warszawy na ulicy Twardej. Tak doskonała lokalizacja, to świetny atut wizerunkowy dla każdej firmy. Ponadto, jako profesjonaliści dbający o zadowolenie swoich klientów zapewniamy obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dostęp do sal konferencyjnych, skanowanie dokumentacji. Więcej o nas na stronie city-office. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 27 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LS CONSULTING & MANAGEMENT SP. z o.o. »

  LS CONSULTING & MANAGEMENT SP. z o.o.

  Szucha Business Center oferuje biura do wynajęcia w centrum Warszawy. W ramach świadczonych usług Szucha Business Center prowadzi obsługę korespondencji. Wirtualne Biuro adres rejestracyjny dla firm. W zakresie naszych usług jest również księgowość w przystępnej cenie. Obsługa księgowa jest dostosowana indywidualnie do potrzeb i wymagań Klientów. Na bieżąco mogą Państwo uzyskać pełną informację o prowadzonej przez siebie działalności oraz poradę i podpowiedź dotyczących kwestii podatkowych czy dokumentacyjnych. Prowadzimy uproszczoną oraz pełną księgowość. Obsługa korespondencji Nasi pracownicy po odebraniu korespondencji, w zależności od wyboru pakietu, dokonują jej utrwalenia w wersji elektronicznej za pomocą skanu i przesyłają ją do Państwa za pośrednictwem poczty email albo na wskazany adres email wysyłają powiadomienie o odebraniu korespondencji w celu osobistego odbioru w siedzibie Szucha BC. Doradztwo strategiczne rozwoju firmy Pomożemy Państwu rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie i rozmiarze odpowiadającym Państwa potrzebom businessowym. Dotychczasowa współpraca z Klientami z wielu branż umożliwia nam zaprezentowanie różnych możliwości rozwoju Państwa firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANDRZEJ DZIEDZIC PARTNER KRAKÓW »

  ANDRZEJ DZIEDZIC PARTNER KRAKÓW

  "Mimo tego, że od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej minęło już kilkanaście lat, ten temat wciąż jest niezwykle popularny. Najpopularniejszą kwestią omawianą w kontekście naszego członkostwa są dotacje. Temat jest tak gorący, że trzeba raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości... Jaki jest cel dotacji europejskich? Nie da się ukryć, że są one niezwykle ważne dla konkurencyjności gospodarek państw członkowskich. Do Unii Europejskiej przynależą bowiem kraje znajdujące się na skrajnie nawet różnych poziomach rozwoju. Państwa te mierzą się z różnymi wyzwaniami - dla jednym są one prostsze w rozwiązaniu, dla innych trudniejsze... Dotacje europejskie są więc właśnie po to, aby wyrównać te różnice - aby każdy kraj mógł dążyć do tego samego poziomu rozwoju. Konkretne korzyści z dotacji Dzięki dotacjom państwa członkowskie mogą walczyć z bezrobociem, wspierać uboższe tereny i pomagać im się rozwijać, pomimo braku funduszy, czyli - ujmując to całościowo - dzięki funduszom europejskim wzmacnia się konkurencyjność gospodarki tych krajów. "

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »