Strony związane z hasłem: wentylatory - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'wentylatory':

 • KG net Łukasz Jakubus »

  KG net Łukasz Jakubus

  KG net jest młodą a zarazem prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się dystrybucją szerokiej gamy produktów z zakresu sterowników pieców i pomp Centralnego Ogrzewania. Ponadto w naszej ofercie znajdują się zestawy do nadmuchu powietrza w kotłach oraz szereg innych akcesoriów hydrauliczno – elektronicznych m. in. urządzeń sterujących systemami grzewczymi i klimatyzacyjnymi. Misją KG net jest polepszenie warunków egzystencjalnych poprzez efektywniejsze zarządzanie gospodarka cieplną oraz pełne zadowolenie i satysfakcja klienta z dokonanej transakcji. Głównym priorytetem naszych działań w kontaktach z naszymi kontrahentami jest przyjecie indywidualnego podejścia, które przejawia się specjalistyczną pomocą w jak najlepszym dopasowaniu produktu oraz oferty do potrzeb klienta. Stawiamy również duży nacisk na rozwój naszego asortymentu i podążanie za nowościami technicznymi w zakresie proponowanych produktów, stąd nasi klienci mają pewność zakupu najnowszych oraz innowacyjnych urządzeń. Ważnym aspektem naszych relacji z klientami jest dbałość o najwyższą jakość asortymentu przez nas proponowanego. Aby nasi klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani sprawdzamy każdy produkt przed sprzedażą w celu zapewnienia klientowi zgodności jakościowej z zamieszczoną przez nas ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "TRANS-WEST" GMBH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "TRANS-WEST" GMBH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Strona jest poświęcona ofercie firmy P. P. H. U. Trans-West GmbH Sp. z o. o. ze Środy Wielkopolskiej. Mogą znaleźć na niej Państwo m. in. informacje o firmie: adres, krótka historia firmy; jak również szczegółową jej ofertę. Na stronie jest możliwość złożenia zapytania. Wśród oferowanego asortymentu znajdują się m. in. : grzałki patronowe, zwojowe, rurowe; opaski grzejne; elementy grzejne; wtyczki; szybkozłączki; dysze; materiały izolacyjne; promienniki podczerwienie; czujniki ciśnienia i temperatury. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!!!

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "J I M WENT" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JERZY ŻAK »

  "J I M WENT" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JERZY ŻAK

  Gorąco inspirujemy potencjalnych kontrahentów indywidualnych, jak i firmowych do dokładnego obeznania się ze wszechstronną ofertą akcesoriów polecanego sklepu internetowego Wentylator. Net. Pl Wentylatory Ścienne, uznanego dystrybutora firm zaawansowanej infrastruktury technicznej. Firmowym niezaprzeczalnym przebojem ofertowym będą wszelakiego typu wentylatory przemysłowe, między innymi osiowe, promieniowe albo filtracyjne, a także dachowe. Proponujemy też obecnym, oddanym oraz nie wcześniej perspektywicznym nabywcom jakiegokolwiek typu części zastępcze w dziedzinie znakomitej klasy wirnik do wentylatora, przeciwkołnierze, innowacyjne falowniki, czy gwarantowany w atrakcyjnej stawce wyspecjalizowany, wysoce wytrzymały przekaźnik termiczny LRD 08. Jakiegokolwiek sortu tunele wentylacyjne będą od razu o wiele sprawniej funkcjonować, jeśli zamontuje się w nich proponowane na firmowej platformie w sieci wentylator. net. pl światowej jakości wentylatory przeciwwybuchowe oferowane tylko i wyłącznie w wersji 3-fazowej.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ebm-papst Polska Sp. z o.o. »

  ebm-papst Polska Sp. z o.o.

  Firma ebm-papst to profesjonalizm w dziedzinie technologii wentylacji i inżynierii napędów. Dzień po dniu pracujemy, aby osiągnąć wzorową sprawność i aby być o krok przed konkurentami pod względem naszych technologii. Firma oferuje szeroki wybór wentylatorów i silników. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów firmy na stronie internetowej www. ebmpapst. pl. Zacznij współpracę z naszą firmą!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "CENTROWENT S.C." SŁAWOMIR PAŹDZIUREK, BOGUMIŁ STEC »

  "CENTROWENT S.C." SŁAWOMIR PAŹDZIUREK, BOGUMIŁ STEC

  Podstawą firmy Centrowent jest zapewnienie klientom najwyższej jakości urządzeń, elementów instalacji, oraz systemów wentylacyjnych, grzewczych, i klimatyzacyjnych. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie w połączeniu ze stałym monitorowaniem zmian na rynku oraz nowych technologii, pozwoliło na utworzenie oferty, która zaspokoi najbardziej wymagające osoby. Wszechstronna oferta dzięki swojej różnorodności i atrakcyjnym cenom trafia do rozległego grona klientów. Jej odbiorcami zostają zarówno wykonawcy instalacji, firmy działające w branży, jak także inwestorzy. Odnajdą w niej Państwo sprzęt pochodzący od znanych oraz cenionych producentów, takich jak Toshiba, Samsung, Panasonic, Fujitsu, lub też Karpol. Firma Centrowent świadczy również profesjonalne usługi oraz fachowe doradztwo. Szczegóły na stronie internetowej

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK »

  PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK

  Firma P. H. U. ZAWEX posiada wieloletnie doświadczenie w dystrybucji wentylatorów oraz osprzętu przeznaczonego między innymi do systemów wentylacji przemysłowej, transportowej oraz budownictwa mieszkalnego. Przedsiębiorstwo dysponuje stroną internetową http://www. wentylatorysklep. pl/, na której znajduje się szeroki wybór sprzętu m. in. wentylatory dachowe, kanałowe, rekuperatory, falowniki oraz wiele innych wysokojakościowych akcesoriów wentylacyjnych. P. H. U. ZAWEX to przedsiębiorstwo kładące duży nacisk na wysoką jakość obsługi klienta oraz terminowość wysyłek.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LUFTBERG Arkadiusz Gołąbek »

  LUFTBERG Arkadiusz Gołąbek

  Wenylatory EBM PAPST uchodzą za jedne z najbardziej wydajnych i niezawodnych urządzeń wykorzystywanych w systemach wentylacyjnych wysokich i średnich mocy. Przemysłowe wentylatory wykorzystywane są zarówno wewnątrz linii produkcyjnych, jak też w układach odprowadzających powietrze z pomieszczeń - w dużych zakładach stosowane są wentylatory oddymiające wentylację wysokiej mocy, również w obiektach takich jak tunele i obiekty podziemne wydajne i niezawodne wentylatory EBM PAPST stosowane są z uwagi na ogromne zaufanie branży inżynieryjnej do tej marki. Na stronie wentylatory-online. pl znajduje się katalog z ofertą dystrybutora urządzeń wentylacyjnych z danymi technicznymi dostępnych modeli. Poznaj technologie wentylacyjną EBM PAPST i zaufaj specjalistom w zakresie wentylacji.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LUFTBERG Arkadiusz Gołąbek »

  LUFTBERG Arkadiusz Gołąbek

  Luftberg to jeden z większych sprzedawców urządzeń wentylujących do wykorzystania w przemyśle w kraju. Firma Luftberg posiada urozmaicony wachlarz produktów do wielu rozmaitych zastosowań, o przeróżnych cechach. W naszej ofercie są promieniowe wentylatory wysoko, średnio i niskociśnieniowe, wentylatory przeciwwybuchowe, kwasoodporne, dachowe, kanałowe i osiowe, do oddymiania i wiele innych. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań kontrahentów i pielęgnowanie owocnej kooperacji. Pomagamy w doborze urządzeń wentylujących i zajmujemy się ich dostarczeniem. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »