Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'wentylacja':

1 · 2 · następna strona »
 • SEGESTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  SEGESTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  SEGESTA to biuro projektowe wielobranżowe-inwestycyjne z Wrocławia, zapewniające wykonanie dokumentacji projektowej, z pełną koordynacją oraz integracją wszystkich systemów budynkowych, przy zapewnieniu ekonomiki rozwiązań projektowych. SEGESTA to inżynierowie z innowacyjnym podejściem do projektowania, stosujący nowoczesne i niekonwencjonalne rozwiązania techniczne, zorientowani na kompleksowe wielobranżowe działanie w zakresie: * instalacji sanitarnych i gazowych * wentylacji i klimatyzacji * ciepłownictwa * instalacji elektrycznych wraz z automatyką * instalacji ochrony pożarowej * instalacji teletechnicznych i niskoprądowych Zlecając do SEGESTY usługi projektowe, konsultingowe lub nadzory budowlane uzyskuje się pewność wykonania usługi, która bazuje na rzetelnym i interdyscyplinarnym podejściu do analizowanych zagadnień technicznych i formalno- prawnych całego procesu budowlanego. "Obecnie każdy nowoczesny obiekt budowlany jest skomplikowanym organizmem obejmującym różnorodne funkcje, systemy i instalacje. Sama nawet najpiękniejsza bryła architektoniczna, czy też najtrwalsza konstrukcja budowlana, taka jak na przykład antyczna świątynia SEGESTA, której wizerunek stanowi logo naszej firmy, nie ma wartości użytkowej, jeśli nie jest nasycona współpracującymi wzajemnie systemami technicznymi i instalacjami. "

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AMJ JAROSZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA »

  AMJ JAROSZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

  Jeśli szukasz urządzeń gastronomicznych lub klimatyzacyjnych w atrakcyjnych cenach, potrzebujesz części zamiennych i zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia, to idealnie trafiłeś. Autoryzowany dystrybutor wielu znanych marek – firma AMJ – trudni się tym od wielu wielu lat. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani a jakość sprzętów znajdujących się w naszej ofercie są gwarancją satysfakcjonujących zakupów. Możliwa jest sprzedaż w systemie ratalnym.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AC4U KLIMATYZACJA MARIUSZ STRZYŻEWSKI »

  AC4U KLIMATYZACJA MARIUSZ STRZYŻEWSKI

  Oferujemy usługi w dziedzinie: klimatyzacja, wentylacja, automatyka budynkowa. Jesteśmy firmą mającą doświadczenie i wiedzę w pilotowaniu i realizacji zarówno projektów małych, średnich jak i wymagających większego zaplecza logistycznego. Doskonała znajomość produktów rynku takich jak klimatyzacja i wentylacja czyni z nas zespół specjalistów, z którymi można realizować założone wyzwania projektowe. Zaufało nam wielu developerów, biur architektonicznych, projektantów wnętrz i innych instytucji. Jest to dla nas potwierdzeniem spełnienia wysokich standardów wywiązywania się z zobowiązań, oraz zdobycia pozycji profesjonalnego i godnego zaufania partnera. Mamy nadzieję, że również i Państwo do nas dołączycie jako nasi partnerzy i skorzystacie z naszego doświadczenia. W naszej ofercie oferujemy urządzenia takich producentów jak: Daikin, Samsung, LG, Mitsubishi H. I. W zakresie automatyki budynkowej oferujemy projektowanie, programowanie i wykonanie instalacji opartych na programowalnych sterownikach integrujące różne systemy w budynkach oraz wykonanie wizualizacji procesów sterowania w programach SCADA.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TECHNIKINSTAL JERZY TOŁWIŃSKI »

  TECHNIKINSTAL JERZY TOŁWIŃSKI

  Firma Technikinstal zajmuje się montowaniem oraz profesjonalnym doradztwem w dziedzinie klimatyzacja oraz wentylacji. Firma działa na rynku od wielu lat dzięki czemu posiada ogromne doświadczenie, które jest przez nas wykorzystywane w każdym zleceniu. Posiadamy certyfikat na montaż urządzeń elektrycznych do 1kV dlatego też zajmujemy się również wykonywaniem instalacji elektrycznych. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie poznasz naszą pełną ofertę.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KLIMA-VENT GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa »

  "KLIMA-VENT GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

  Firma Klima-Vent S. C. oferuje państwu asortyment z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Zamówienia realizujemy szybko i rzetelnie. Zapraszamy do siedziby firmy do Warszawy na ulicę Janiszowską 9b. Firma jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. W naszej ofercie znajdują się między innymi: kanały wentylacyjne, tłumiki, przepustnice, dekle, nyple, kratki wentylacyjne, wentylatory, klimatyzatory i inne.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Hydrosolar sp. zo.o. PODKARPACIE sp. komandytowa »

  Hydrosolar sp. zo.o. PODKARPACIE sp. komandytowa

  Oferta Hydrosolar to ponad 90 000 produktów renomowanych producentów techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej oraz sieci zewnętrznych. Wszystkie sprzedawane urządzenia objęte są gwarancją i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty i dopuszczenia. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta, oferując nie tylko dobór, wycenę i sprzedaż urządzeń, ale również fachowe doradztwo techniczne oraz szkolenia branżowe. Hydrosolar kieruje swoją ofertę do: przedsiębiorstw i zakładów instalacyjnych, sanitarnych, budowlanych firm handlowych, sklepów, hurtowni deweloperów, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych biur projektowych i architektów podmiotów publicznych: urzędy miast i gmin, spółki wodno-kanalizacyjne, przedsiębiorstwa oczyszczania miast.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ECOCLIMA Tomasz Trela »

  ECOCLIMA Tomasz Trela

  DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU Co to oznacza w praktyce? Że możemy pomóc przedsiębiorcy prowadzącemu instalację na terenie całego kraju. Od morza aż po Tatry! Świadczymy usługę w sposób kompleksowy, tzn. możemy zaoferować wykonanie każdej dokumentacji, jakiej zażyczy sobie organ ochrony środowiska. Żaden komponent środowiska nie ma przed nami sekretów. Wykonamy i zgłoszenie instalacji i program gospodarki odpadami. Uzyskamy pozwolenie zintegrowane i pozwolenia na wytwarzanie odpadów. Najprościej będzie skontaktować się z nami lub zapoznać ze szczegółową ofertą zaprezentowaną na naszej stronie internetowej. Drugą branżą, w której funkcjonujemy jest wentylacja i klimatyzacja. W tym zakresie proponujemy: [*] realizację zaczynając od projektu aż po montaż i uruchomienie, [*] przegląd oraz konserwację urządzeń i instalacji, [*] nadzór budowlany nad realizowanymi inwestycjami, [*] pomiary i regulacje hydrauliczne.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Nova Service Sp. z o.o »

  Nova Service Sp. z o.o

  Firma NOVA SERVICE Sp. z o. o. powstała w 2007 roku. W ramach naszej oferty świadczymy usługi związane z projektowaniem, nadzorem, wykonawstwem, sprzedażą oraz serwisem kompletnych systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych. Pracownicy naszej firmy to wysoko wykwalifikowana i wyposażona w profesjonalny sprzęt kadra, dzięki której zapewniamy usługi dostosowane do najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz komercyjnych gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór niezawodnych urządzeń tj. MitsubishiElectric, Daikin, Fujitsu, LG, Samsung, Airwell, Toshiba i wiele innych. Zdobyte doświadczenie, wdrażanie nowych, innowacyjnych technologii oraz elastyczny system zarządzania sprawiły, ze dzisiaj prowadzimy działalność na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Naszą dewizą jest profesjonalizm, rzetelność oraz gwarancja jakości którą stanowi zadowolenie klienta. NOVA SERVICE Sp. z o. o.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EUROTERM" PITURA, HAIK, MACKIEWICZ - SPÓŁKA JAWNA »

  "EUROTERM" PITURA, HAIK, MACKIEWICZ - SPÓŁKA JAWNA

  Zajmujemy się dystrybucją systemów grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych. Zapewniamy:- profesjonalne doradztwo- wysoką jakość, energooszczędność urządzeń i proponowanych rozwiązań. - kompleksową realizację inwestycji: audyt energetyczny, projekt instalacji, montaż, uruchomienie, serwis. Specjalizujemy się w odnawialnych źródłach energii: instalacje solarne, pompy ciepła. Montujemy pompy ciepła powietrze/woda, woda/woda, solanka/woda. Wykonujemy dolne źródła ciepła: kolektory poziome, sondy pionowe, studnie oraz górne źródła: ogrzewanie podłogowe, grzejnikowe, klimakonwektory, rekuperację. Jesteśmy firmą, którą tworzą ludzie z pasją do techniki grzewczej. Posiadający wieloletnie doświadczenie w branży zarówno wykonawcze jak i inżynierskie. Naszym celem jest promowanie odnawialnych źródeł energii i tworzenie energooszczędnych instalacji grzewczych, chroniących środowisko i „portfel klienta”. Stawiamy na wysoką jakość i niezawodność wykonywanych przez nas instalacji. Satysfakcja klienta jest dla nas wyznacznikiem sukcesu. Usługi:Montaż:- pomp ciepła do ogrzewania budynków i ciepłej wody użytkowej- wentylacji mechanicznej z rekuperacją- kolektorów słonecznych z dotacją NFOŚ- kotłów centralnego ogrzewania- instalacji ogrzewania podłogowego- grzejników- automatyki do centralnego ogrzewania- instalacji wodno-kanalizacyjnych- urządzeń sanitarnych- klimatyzatorów- centralnych odkurzaczy- stacji zmiękczania i uzdatniania wody- przydomowych oczyszczalni ścieków.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KLIMA-INSTAL S.C. ARTUR WOJTYŚ I ŁUKASZ ZAJĄC »

  KLIMA-INSTAL S.C. ARTUR WOJTYŚ I ŁUKASZ ZAJĄC

  Klima-Instal S. C. wykonuje usługi w zakresie profesjonalnego doboru klimatyzacji, wentylacji, sprzedaży urządzeń chłodniczych i ich montażu. Posiadamy urządzenia wysokiej klasy energetycznej, co daje małe zużycie energii elektrycznej. Klima-Instal S. C. wykonuje audyty i świadectwa energetyczne budynków. klimatyzacja, klimatyzatory, klima, klimatyzacje, klima, serwis, naprawa, instalacja, świętokrzyskie, odgrzybianie, chigo, artel, samsung, cena, montaż, domowa, napełnianie, tanio, split, samsung, lg, fujitsu, manta, zibro, elta, hyundai, mdv, elta, mpm, caldo, daikin, aux, mitsubishi, holden, aqua-air, aircool, tectro, sharp, dzitsu, caldo, ferro, midea, kcc, saunier, vaillant, erkin, holden, xideko, kcc, sanyo, sunico, delonghi, ferro, vaillant, farroli, lennox, panasonic, fuji, klimatyzacji samochodowych, busko, busko-zdrój, domwe, biura, beko, certyfikaty, energetyczne, taryfy dla ciepła, chmielnik, staszów, stopnica, połaniec, pacanow, krakow, tarnow, pacanów, kielce, szczucin, morawica, pińczów, wentylacja oleśnica, sklep, internetowy, świadectwa, certyfikaty, audyty, energetyczne, świadectwo, certyfikat, audyt, energetyczny, budynek, budynku

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »