Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'warsztaty':

 • 8 1/2 MEDIA SP. Z O. O. »

  8 1/2 MEDIA SP. Z O. O.

  Akademia Multi Art jest prywatną szkołą filmowo-artystyczną specjalizującą się w kształceniuw wybranych, nowoczesnych dziedzinach wizualizacji, koncepcji i praktyki w zakresie produkcji filmowej, gry aktorskiej, postprodukcji cyfrowej, multimediów, fotografii i tańca. Założycielem szkoły jest firma 8 1/2 media i Piotr Lenar – operator filmowy i producent z 20 letnim międzynarodowym doświadczeniem, wykładowca zagranicznych i polskich uczelni. W A. M. A wykładają wyłącznie fachowcy z danych dziedzin, uznani wykładowcy innych uczelni w tym zagranicznych, znani filmowcy różnych generacji. Akademia ma strukturę poszczególnych seminariów, warsztatów i kursów, składających się na pełny program. Wykładowcy będą się częściowo zmieniać – aby studenci mieli możliwość kontaktu z różnym sposobem nauczania. Zagraniczni i polscy filmowcy, fotografowie, graficy komputerowi, designerzy, aktorzy, tancerze prowadzą warsztaty i wykłady.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LOCO MEDIA Aleksander Kaczmarek »

  LOCO MEDIA Aleksander Kaczmarek

  Całkowita powierzchnia studia to 120m2 klimatycznego poddasza. W skład studia wchodzą 3 pomieszczenia:- klimatyzowany plan zdjęciowy - odejście od tła 9, 5m, szerokość 9m (bez filarów 4, 5m), wysokość 4m- dodatkowe pomieszczenie 3 x 4m- łazienkaSesje zdjęciowe dla modelek i artystów oraz sesje portretowe menedżerów, pracowników oraz zdjęcia grupowe. Możliwość wykonania sesji w studio, plenerze lub w siedzibie firmy. Fotoreportaże ślubne, sesje plenerowe. Dokumentacja ważnych wydarzeń firmowych, spotkań integracyjnych, akcji promocyjnychPanoramy 360 - Sferyczna fotografia wnętrz, możliwość połączenia kilku fotografii w wirtualną wycieczkę. Fotografia wnętrz oraz architektury. Oferta przeznaczona dla biur projektowych, firm budowlanych oraz deweloperów na potrzeby przetargów, katalogów, dokumentacji. Fotografia reklamowa. Zdjęcia na potrzeby prasy, reklamy, katalogów, kalendarzy, ulotek. Packshoty - Bezcieniowa fotografia produktówIndywidualne kursy fotograficzne, warsztaty z oświetlenia studyjnego oraz z oświetlenia w akcie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CE2 CENTRUM EDUKACJI M.DZIEWA, E.TARNAS-SZWED SPÓŁKA JAWNA »

  CE2 CENTRUM EDUKACJI M.DZIEWA, E.TARNAS-SZWED SPÓŁKA JAWNA

  Nasi konsultanci i eksperci, są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie, łączą specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy usługi w zakresie: skutecznej walki z hałasem (Identyfikacja źródeł powstawania hałasu metodą „Beamforming” to przełom w walce z hałasem), kompleksowej obsługi z zakresu Ochrony Środowiska (wyręczymy Państwa w wykonywaniu wszelkich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań uwzględniając przy tym możliwości finansowe), implementacji oprogramowania do profesjonalnego zarządzania informacjami środowiskowymi. Aby zapoznać się ze szczegółami naszych kompetencji i możliwości, zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej: www. ce2. pl. Kolejnym tematem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska. Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym przeprowadzamy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu wykonywanego przez Polskie Centrum Akredytacji. Witamy Serdecznie, CE2 Centrum Edukacji jest nowoczesną Firmą doradczo-szkoleniową, prowadzącą działalność w następujących obszarach: laboratorium oraz ochrona środowiska. Mamy do zaoferowania duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia realizowane są w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach. Najważniejszym wyznacznikiem pracy jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne. Istniejemy na rynku od 2003 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STOWARZYSZENIE "MAGIA PODLASIA" »

  STOWARZYSZENIE "MAGIA PODLASIA"

  Stowarzyszenie „Pro – ekoplanet” prowadzi działania społeczno – edukacyjne w zakresie: * ochrony przyrody (prowadzimy eko-bibliotekę, organizujemy konkursy przyrodnicze, kontynuujemy kampanię na rzecz objęcia całej puszczy białowieskiej parkiem narodowym) * pracy z dziećmi i młodzieżą (organizujemy eko-warsztaty, co dokumentujemy w zakładce Zielone warsztaty) * dziedzictwa przyrodniczo – kulturowego, w szczególności w zakresie tradycji i kultury ludowej Podlasia – rozwijającej się przez wieki w bliskości z naturą (działania w powyższym zakresie inicjujemy/prowadzimy/dokumentujemy na blog. magiapodlasia. pl ) * eko-turystyki jako szansy i sposobu na ocalenie unikatowego krajobrazu przyrodniczo – kulturowego Podlasia (działania w tym zakresie inicjujemy/prowadzimy/dokumentujemy na stronie: www. magiapodlasia. pl )

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INSPIRE SOURCING s.c. »

  INSPIRE SOURCING s.c.

  Zainspirowani wiedząKiedy podjęliśmy decyzję o powołaniu do życia organizacji szkoleniowej przyświecała nam idea stworzenia kultury firmy, której celem będzie doskonałość w Obsłudze Klienta. Skupiamy się na organizacji przedsięwzięć wychodzących na przeciw oczekiwaniom Klientów oraz perfekcyjnej znajomości warsztatu trenerskiego. Wraz z rozwijającą się gospodarką chcemy wspierać naszych Klientów poprzez wysoką jakość szkoleń dopasowanych do wymagań rynku w procesach globalizacji. Łączymy naszą bogatą, kilkunastoletnią praktykę ze znajomością i wyczuciem rynku, budując rozwiązania efektywne, nowoczesne i funkcjonalne, ze szczególnym uwzględnieniem branży Automotive, produkcyjnej, farmaceutycznej i finansowej. Wiele naszych aktywności ma miejsce w granicach stołeczno-królewskiego miasta Krakowa, jednego z najpiękniejszych miast w Polsce i na świecie. Stare Miasto wpisane na listę UNESCO, górujący nad miastem Wawel oraz wspaniałe zakątki Kazimierza tworzą niepowtarzalny klimat do rozwijania swych umiejętności. Zgodnie z naszym mottem "zainspirowani wiedzą", zachęcamy: I Ty daj się zainspirować!

  Spis Firm - Data dodania: 11 02 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TAO*UNIVERSUM Marina Mockałło »

  TAO*UNIVERSUM Marina Mockałło

  Marina Mockałło i Bogusław ArturZapraszają do Centrum Medycyny Wielowymiarowej. Zmiana losu, uzdrawianie, wydłużanie życia. Medycyna wielowymiarowa – nowa, nadzwyczajnie skuteczna metoda uleczenia z chorób, z którymi nie daje sobie rady tradycyjna medycyna. Pracując tą metodą pomogliśmy wielu osobom uniknąć cierpienia, niepotrzebnej i kosztownej operacji, wyjść z długiej, wieloletniej choroby lub wyplątać się z opresji życiowej. Wielowymiarowa medycyna to połączenie najnowszej wiedzy z zakresu medycyny zachodniej i wschodniej, starożytnych i współczesnych nauk ezoterycznych oraz doświadczenia wszystkich głównych religii świata. W ramach medycyny wielowymiarowej został opracowany model organizmu ludzkiego przedstawiany jako zbiór siedmiu ciał – fizycznego oraz otaczających i przenikających je sześciu subtelnych, z drugiej zaś strony jako system biokomputerowy, składający się z określonych programów wprowadzonych przez Stwórcę (programy zdrowia, długowieczności, ochrony, losu, ewolucji, kontynuacji rodu), które, niestety, często ulegają uszkodzeniu. Stworzyliśmy prosty i bezpieczny algorytm diagnozowania i uzdrawiania praktycznie każdej choroby. Odnieśliśmy sukcesy w uzdrawianiu z depresji, nowotworów, nałogów, zaburzeń hormonalnych, niepłodności i innych. Gdzie się kryje tajemnica naszego sukcesu? Pracujemy przede wszystkim z przyczyną choroby lub niepowodzeń życiowych. Każdy skutek ma swoja przyczynę. Oznacza to, że niemożliwe jest uzdrowienie bez usunięcia przyczyny problemu. Objawy choroby występują w ciele fizycznym człowieka, przyczyny natomiast, są zapisane w jego ciałach subtelnych. W uzdrowieniu jakiegokolwiek problemu – choroby, niepowodzenia w związkach i relacjach w rodzinie, nałogów - rzeczą najważniejszą jest ustalenie i usunięcie przyczyny. Wiedza z zakresu wielowymiarowej medycyny tworzy nieograniczone możliwości również w usunięciu skutków. Pracujemy na wszystkich poziomach istnienia organizmu człowieka, łącznie z poziomem komórkowym i wewnątrzkomórkowym. Często nawet groźnie wyglądająca choroba znika w ciągu kilku miesięcy lub kilku dni. Ponadto nasze programy „zmiany losu” przedłużają życie i młodość. Zadzwoń i umów się na spotkanie: tel. 22 621 54 01 w godz. 10:30–17:30Polecamy również zakup książek „Medycyna Wielowymiarowa” L. Puczko. Odwiedź też sklep Tao-Uniwersum.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GABINET PSYCHOLOGICZNY "OTWARCI" IZABELA TRYBUS »

  GABINET PSYCHOLOGICZNY "OTWARCI" IZABELA TRYBUS

  Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin. Prowadzimy konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, terapią rodzin, małżeństw i par, terapię dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera, terapię pedagogiczną, warsztaty i szkolenia, porady dla rodziców i wychowawców. Serdecznie zapraszamy

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAROLINA SZCZUKA »

  KAROLINA SZCZUKA

  Profesjonalny makijaż wykonywany przez dyplomowaną i doświadczoną wizażystkę Karolinę Szczukę. MAKIJAŻ: - ślubny - wieczorowy - fotograficzny, wykonywany luksusowymi kosmetykami marek selektywnych, z możliwością dojazdu do klienta na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego. INNE USŁUGI: Mała Akademia Wizażu - nauka makijażu od podstaw. Kobiece Metamorfozy - sesje zdjęciowe. Po szczegóły zapraszam na : www. szczukawizaz. pl

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EKOTRANSIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "EKOTRANSIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Autocentrum od 1991 roku prowadzi działalność usługową w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Łodzi. W naszej ofercie znajda Państwo między innymi serwis samochodów osobowych i ciężarowych. W naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów wykonujemy wszelkie możliwe przeglądy rejestracyjne pojazdów. Oferujemy także największe i najbardziej ekskluzywne w rejonie łódzkim samochodowe SPA. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RODZICE BEZ OBAW ANNA HILDEBRANDT »

  RODZICE BEZ OBAW ANNA HILDEBRANDT

  W mojej ofercie znajdziesz m. in. fachowe wsparcie kobiet ciężarnych i ich partnerów przed, w trakcie i po porodzie, zajęcia, kursy i warsztaty dla przyszłych rodziców i rodziców dzieci w wieku przedszkolnym oraz indywidualne konsultacje. Jestem psychologiem oraz Doulą. Należę do Stowarzyszenia Douli w Polsce. Niezbędne doświadczenie, pełen profesjonalizm, pasja pomagania innym oraz atrakcyjne warunki współpracy to moja wizytówka. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »