Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'voip':

 • SAPTEL TELETECHNIKA I INFORMATYKA ADRIANA PIELACHA »

  SAPTEL TELETECHNIKA I INFORMATYKA ADRIANA PIELACHA

  Jesteśmy integratorem systemów teleinformatycznych. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi central telefonicznych (montaż, serwis, obsługa zdalna), projektujemy i wykonujemy sieci strukturalne, systemy zabezpieczeń - systemy alarmowe, kontrolę dostępu, telewizję dozorową CCTV, wykonujemy instalacje domofonowe i wideo domofonowe oraz elektryczne, świadczymy usługi informatyczne, pośredniczymy w sprzedaży usług VoIP.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VOXNET BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  VOXNET BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CentiNet Sp. z o.o. »

  CentiNet Sp. z o.o.

  Specjalizujemy się w bilingu / taryfikacji połączeń telefonicznych. Z naszych usług korzystają korporacje w kraju i zagranicą. Instalujemy i wdrażamy własny system bilingowy Kobi oraz moduł do bilingu on-line WebReporter. Do niedawna nasze rozwiązania oparte były na oprogramowaniu firm zewnętrznych. Z uwagi na fakt, iż takie programy nie zawsze w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy zbudować własny system bilingowy Kobi. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm korporacyjnych, budynków komercyjnych oraz niezależnych operatorów telekomunikacyjnych pragnących prowadzić dogłębną analizę połączeń telefonicznych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ADESCOM Polska Sp. z o.o. »

  ADESCOM Polska Sp. z o.o.

  ADESCOM Polska Sp. z o. o. dostarcza kompleksowe i sprawdzone rozwiązania telekomunikacyjne dla operatorów telewizji kablowych (CATV), dostawców Internetu (ISP), operatorów telekomunikacyjnych, firm, hoteli, szpitali, instytucji publicznych, itp. Profil naszej działalności to trzy segmenty: produkty, doradztwo i usługi. Wszystkie komponenty dostarczone przez ADESCOM sprawiają, że wdrożenie telefonii w firmie przebiega sprawnie, efektywnie i fachowo. Oferta obejmuje wszelkie niezbędne elementy umożliwiające połączenie tradycyjnej telefonii, jej migrację bądź rozszerzenie, z nowoczesną technologią VoIP. Oferujemy również pakiet resellerski, oprogramowanie taryfikacyjne, telefony IP oraz bramki. Wiodącą linią naszych produktów są platformy operatorskie, które obsługują najnowocześniejsze i najpopularniejsze standardy telefonii IP, takie jak: SIP, MGCP i H. 323. Łączą one technologię VoIP z tradycyjną telefonią poprzez wykorzystanie naszych bram, działających w standardach ISDN oraz operatorskich SS7/C7.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Cyberteam Sp. z o.o. »

  Cyberteam Sp. z o.o.

  Szukasz najlepszych anten WiFi w niewiarygodnie niskich cenach? Już nie musisz, bo trafiłeś na Cyberteam Sp. z o. o. Firma Cyberteam Sp. z o. o. zajmuje się produkcją i sprzedażą anten mikrofalowych na rynku krajowym i zagranicznym. Jednocześnie na rynku lokalnym Cyberteam jest największym dostawcą rozwiązań teleinformatycznych i systemów monitorujących. Do produkcji i budowy anten mikrofalowych Cyberteam wykorzystuje potencjał zakładu mechanicznego. Jest to warsztat z ponad 25 letnim doświadczeniem, zatrudniający przeszło 30 specjalistów z zakresu metalurgii, metaloplastyki itd. Dysponują oni parkiem najnowocześniejszych maszyn i automatów sterowanych numerycznie, zajmujących powierzchnie ponad 1200m kw. Inżynierowie zakładu mechanicznego nieustannie kontrolują każdy etap produkcyjny anten i elementów do ich montażu. Dzięki temu mogą eliminować najmniejsze błędy oraz usprawniać etapy produkcyjne, w celu uzyskania ścisłej powtarzalności i doskonałości produktów schodzących z taśmy montażowej. Oprócz produkcji anten mikrofalowych firma Cyberteam prowadzi sklep internetowy, w którym klienci mogą kupić następujące produkty: osprzęt, zestawy 5 GHz i 2, 4 GHz; złączki, konektory, kable, routery, routerboardy, płyty alix, karty miniPCI, VoIP, zaciskarki, obcinarki, zasilacze, switche, kamery, serwery, światłowody. Oferujemy najwyższą jakość produktów i najniższe ceny. Dołącz już dziś do naszych zadowolonych klientów. Nie czekaj, zamów teraz!

  Spis Firm - Data dodania: 18 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BUSINESS TELECOM POLAND Dariusz Nowakowski »

  BUSINESS TELECOM POLAND Dariusz Nowakowski

  Business Telecom Poland Dostawca - VoIP. Voice over Internet Protocol i Session Initiation Protocol. Poczta głosowa, konferencja, przekierowanie wielopoziomowe, identyfikacja, billing online, połączenie oczekujące i połączenia pozaabonamentowe. Najlepsza oferta na rynku: Polskie telefony komórkowe Play, Orange, Plus, Era bezpłatne. Tanie rozmowy międzynarodowe, centrale telefoniczne, Voip. W oparciu o platforme E0800. Także na polskie komórki.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HOST UP Sp z o.o. »

  HOST UP Sp z o.o.

  Jesteśmy firmą hostingową, która za cel stawia sobie wprowadzenie na rodzimy rynek usług informatycznych, jakich dotąd tu nie było. Nie abstrakcyjne parametry kont, nie przyjemne w brzmieniu slogany, ale rozwiązania które wychodzą naprzeciw realnym potrzebom biznesu. Nasza strategia biznesowa bazuje na trzech filarach: niezawodności świadczenia usług, gwarantowanej odpowiednimi gwarancjami jakości (SLA), bezpieczeństwu danych naszych klientów, gwarantowanemu przez przejście audytu ISO/IEC 27001 i nowoczesności wykorzystywanej technologii, zapewnionej dzięki partnerskiej współpracy z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania na świecie. Oferujemy hostowane systemy poczty biznesowej poczty elektronicznej Exchange 2010, pakiety biznesowe dla małych i średnich firm, portale korporacyjne na bazie SharePointa, systemy komunikacji i telefonii VoIP, outsourcing innych usług informatycznych, dzierżawę oprogramowania specjalistycznego, szkolenia, a także inne usługi.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BUSINESS TELECOM POLAND Dariusz Nowakowski »

  BUSINESS TELECOM POLAND Dariusz Nowakowski

  Business Telecom Poland, specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań integrujących różne systemy teleinformatyczne. Jeśli chcesz obniżyć koszty swoich połączeń, skorzystaj z naszej usługi VoIP. Jesteśmy specjalistami od długoterminowej współpracy. Cenimy partnerskie i długofalowe relacje, zarówno wewnątrz firmy, jak i w ramach współpracy z naszymi klientami i dostawcami. Zapraszamy naszą stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SYNTELL SPÓŁKA AKCYJNA »

  SYNTELL SPÓŁKA AKCYJNA

  Zmniejsz swoje koszty połączeń przy pomocy telefonii VoIP. Sprawdź co proponuje actio, jeden z wiodących operatorów VoIP w Polsce. Skorzystaj z prostej w obsłudze wirtualnej centrali jaką jest 3CX Phone System. Jeśli podoba Ci się oferta actio, pomożemy Ci przenieść swój numer telefoniczny załatwiając wszelkie formalności. Nie zwlekaj i już dziś rozpocznij oszczędzanie redukując swoje rachunki telefoniczne!

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »