Strony związane z hasłem: uslugi - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'uslugi':

 • TOMASZ GROMALA ADWOKAT KANCELARIA ADWOKACKA »

  TOMASZ GROMALA ADWOKAT KANCELARIA ADWOKACKA

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Gromala jest indywidualną kancelarią adwokacką, która powstała z myślą o kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i osób prywatnych. W ramach obsługi kancelaria zapewnia Klientom pełny pakiet usług na wszystkich etapach związanych z negocjowaniem, przygotowaniem, zawieraniem i wykonaniem stosunków umownych, jakie realizują w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. W zakresie usług świadczonych na rzecz osób fizycznych zakres usług Kancelarii obejmuje przede wszystkim pomoc w zakresie regulowania stanu prawnego nieruchomości, prawa zobowiązań, spadkowego, rodzinnego oraz mieszkaniowego. W ramach ww. dziedzin prawa Kancelaria prowadzi m. in. sprawy o: [*] zasiedzenie, [*] uwłaszczenie, [*] rozgraniczenie, [*] naprawienie szkody, [*] zadośćuczynienie, [*] ochronę dóbr osobistych, [*] podział majątku wspólnego między małżonkami, [*] stwierdzenie nabycia spadku, [*] dział spadku, [*] zachowek, [*] rozwód, [*] separację, [*] alimenty, [*] władzę rodzicielską, [*] ustalenie kontaktów z dzieckiem.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BIURO MATRYMONIALNE" - ELŻBIETA STUDZIŃSKA »

  "BIURO MATRYMONIALNE" - ELŻBIETA STUDZIŃSKA

  Korzystający z biur matrymonialnych to ludzie w większości samotni, pozbawieni otoczenia drugiej osoby, którym dokucza brak miłości i kontaktu z partnerem. Takie osoby nie mają komfortu porozmawiania o swoim życiu ani ciepła w życiu codziennym. Biuro matrymonialne Serenada w swojej działalności spotyka się z problemami samotnych i stara się im pomóc. Dlatego nasze działania nie tylko są nakierowane na przekazywania ofert ale również na pomocy psychologicznej. Staramy się rozmawiać z osobami zagubionymi życiowo, którzy są pozbawieni kontaktów interpersonalnych w swoim środowisku. Zgłaszający się do nas najpierw przedstawia swoje problemy, oczekiwania i wymagania. My natomiast po weryfikacji tych danych przystępujemy do rozwiązania problemu. naszą misję kojarzenia par zaczynamy od weryfikacji ankiety zgłoszeniowej. Następnie przedstawiamy oferty matrymonialne, zdjęcia partnerów lub partnerek i kontaktujemy osoby ze sobą. Czlonkostwo w Biurze Serenada trwa 12 misesięcy i w tym czasie większości naszym Klientom dopisało szczęście w poszukiwaniu drugiej połowy. Dlatego namawiamy samotnych do spróbowania swojego szczęścia w Biurze Serenada.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Barbara Mazgajska Biuro Rachunkowe "Batex" »

  Barbara Mazgajska Biuro Rachunkowe "Batex"

  Biuro Rachunkowe Batex kieruje swoją ofertę do tych klientów, którzy zdecydowali się na powierzenie prowadzenia księgowości i spraw kadrowo-płacowych wyspecjalizowanemu podmiotowi. Prowadząc działalność od 1995 roku na rzecz podmiotów o zróżnicowanej formie prawnej, jak i różnym profilu działalności gospodarczej, zdobyliśmy szerokie doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne metodywspółpracy z klientem.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Marcin Górski Fast - Graphic »

  Marcin Górski Fast - Graphic

  Nasza firma rozpoczęła działalność 2012 roku. Usługi graficzne oraz webmasterskie świadczymy kompleksowo, zawsze w sposób indywidualny traktując potrzeby i wymagania naszych Klientów. Mamy nadzieję, że pomimo naszej krótkiej działalności, nasze doświadczenie będzie gwarancją zadowolenia, a także będzie zapewnieniem Państwa zaufania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W zakresie naszych usług: - usługi graficzne - grafika - projekty graficzne - logotyp - wizytówki - ulotki - gazetki reklamowe - tworzenie stron www - strony internetowe - reklama Wysokie kompetencje naszej firmy potwierdza liczna ilość pozytywnych rekomendacji, z którymi mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje zachęcą Państwa do nawiązania owocnej współpracy z naszą firmą.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "TREN" S.C. ZAKŁAD POGRZEBOWY ALINA KORCZAK,MIROSŁAW KORCZAK »

  "TREN" S.C. ZAKŁAD POGRZEBOWY ALINA KORCZAK,MIROSŁAW KORCZAK

  Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, zgodne z życzeniami klienta. Organizujemy pogrzeby w obrządku religijnym, uroczystości świeckie oraz pogrzeby połączone z kremacją. Oferujemy także kompleksowe doradztwo formalno – prawne dotyczące organizacji pochówku. W 1933 roku dziadek dzisiejszych właścicieli Zakładu Pogrzebowego „TREN” – Aleksy Jan Wiktorowicz - rozpoczął w Warszawie produkcję trumien. Po krótkim czasie zajął się także kompleksową obsługą pogrzebów. W ten sposób powstała rodzinna firma Usług Pogrzebowych, prowadzona przez założyciela oraz pięcioro jego dzieci. Siedziba zakładu znajdowała się przy ulicy Wołyńskiej (dzisiejszej Dzikiej) w Warszawie. Po wybuchu drugiej wojny światowej i utworzeniu na terenie Muranowa getta, właściciele zmuszeni byli przenieść firmę na warszawskie Powązki. Zakład znajdujący się przy ulicy Młocińskiej funkcjonował aż do wysiedlenia ludności Warszawy w 1944 roku. Po zakończeniu wojny i powrocie w 1945 roku z obozu pracy w Niemczech rodzina Wiktorowiczów wznowiła działalność. Jednak w 1947 roku, ówczesne władze komunistyczne odebrały zakład właścicielom. Ci z kolei rozpoczęli pracę w ówczesnym Miejskim Zakładzie Pogrzebowym. W 1996 roku rodzina Wiktorowiczów, korzystając z bogatego doświadczenia, zdecydowała się kontynuować zapoczątkowaną przed wojną działalność w branży pogrzebowej. W związku z tym, wnuczęta założyciela pierwszego zakładu - Krzysztof Wiktorowicz i Alina Korczak wraz z mężem Mirosławem Korczakiem – utworzyli Zakład Pogrzebowy „TREN”. W reaktywacji rodzinnej firmy aktywnie uczestniczył Eugeniusz Wiktorowicz – syn pierwszego założyciela zakładu, który wraz z ojcem prowadził firmę od początku jej istnienia aż do 1947 roku. Od stycznia 2009 roku jedynymi właścicielami zakładu są Alina i Mirosław Korczak. Ostatnie 14 lat upłynęło pod znakiem dynamicznego rozwoju firmy, dostosowywaniu usług do potrzeb klientów oraz budowaniu zaufania opartego na 77 – letnim doświadczeniu. Dziś Zakład Pogrzebowy „TREN” oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, włącznie ze sprowadzaniem zwłok z zagranicy. Klienci Zakładu Pogrzebowego „TREN” mają także zapewnione pełne doradztwo formalno – prawne dotyczące organizacji pochówku.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STUDIO MODNEJ FRYZURY MARCIN WÓJCIK »

  STUDIO MODNEJ FRYZURY MARCIN WÓJCIK

  Twoim problemem są puszące, kręcone włosy? Studio Modnej Fryzury mieszczące się przy ulicy Hempla 5 w Lublinie oferuje Ci zabieg Goldwell Kerasilk Keratin Treatment- długotrwałe wygładzenie włosów nawet na pięć miesięcy. Doświadczeni i odpowiednio przygotowani fryzjerzy wykonają zabieg w sposób bezpieczny dla Twojej fryzury. W tym miejscu możesz też skorzystać z innych zabiegów fryzjerskich w postaci strzyżenia męskiego i damskiego, farbowania, tonowania czy balayage.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »