Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'Tworzenie stron www':

1 · 2 · następna strona »
 • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "INFORMATIX" - SŁONINA KRZYSZTOF »

  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "INFORMATIX" - SŁONINA KRZYSZTOF

  Tworzenie stron internetowych. Kompleksowe wykonywanie, powstawanie i kreowanie stron internetowych WWW dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, instytucji i ludzi własnych. Zrealizowane strony www są unikatowe i idealnie dopracowana zarówno od strony wizualnej, jak również merytorycznej. Jak wygląda tworzenie stron internetowych WWW? Kiedy posiadamy już zebrane potrzebne materiały i doprecyzowane szczegóły projektu, przechodzimy do przygotowania szablonu do strony internetowej. Gotowy projekt zostaje wysłany do Państwa. Następnie oczekujemy na zatwierdzenie projektu lub nanosimy na nim zmiany, tak by efekt końcowy w pełni realizował Państwa oczekiwania. Następnym krokiem jest wykonanie właściwej części strony czyli przygotowanie wszystkich pozostałych podstron i odpowiednie wypełnienie ich treścią. Na sam koniec pozostaje przetestowanie funkcjonowania uruchomienie strony pod właściwym adresem w globalnej sieci. Zaprojektowanie stron internetowych WWW w większości przypadków trwa pięć - 14 dni.

  Spis Firm - Data dodania: 03 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KOMPSERVIS" MICHAŁ IRZYKOWSKI »

  "KOMPSERVIS" MICHAŁ IRZYKOWSKI

  Usługi, które proponuje nasza firma to serwis komputerowy oraz doradztwo informatyczne. Możemy doradzić przy wyborze, oraz dostarczyć Państwu sprzęt komputerowy, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne oraz pełen asortyment akcesoriów komputerowych i materiałów biurowych wedle Waszych potrzeb. W razie awarii sprzętu komputerowego w naszej firmie otrzymasz pomoc i wsparcie techniczne. Jeżeli potrzebujesz wypromować swoją firmę to zapoznaj się z ofertą na wykonanie stron internetowych i prezentacji multimedialnych. KompServis oferuje również usługi w zakresie projektowania i wykonywania sieci LAN i WLAN. Chcesz ograniczyć ceny za telefon? – Przyłącz się do taniej telefonii internetowej VoIP, która cieszy się co raz większą popularnością.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bogumił Downar HCS Projekt »

  Bogumił Downar HCS Projekt

  Wyróżnia nas zaangażowanie i pasja wkładana w każdy projekt. Szukamy najbardziej trafnych, często niestandardowych rozwiązań które przyniosą wymierne korzyści naszym Klientom. Łączymy najważniejsze cechy agencji reklamowej i marketingowej traktując je jako nierozerwalną całość. Wykorzystujemy swoje umiejętności i nieustannie rosnące doświadczenie, co pozwala nam podejmować wciąż nowe, coraz bardziej wymagające zadania. Serdecznie zachęcamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą. Nasza firma zajmuje się tworzeniem prostych oraz zaawansowanych stron internetowych, wykorzystujemy własne rozwiązania programistyczne (CMS). Tworzymy także zaawansowane systemy CRM. Dodatkowo oferujemy usługi informatyczne u klienta (dla firm i osób prywatnych) w siedzibie klienta. Celem realizowanych przez nas zadań jest kreowanie wizerunku firmy od podstaw, biorąc pod uwagę wymagania konkretnej branży, działania konkurencji oraz potrzeby i wymagania naszych klientów. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, starając się zaproponować klientowi najlepsze dla niego rozwiązanie. Zajmujemy się promowaniem zarówno małych firm jak i dużych przedsiębiorstw.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZDZISLOWICZ.PL MIKOŁAJ ZDZISŁOWICZ »

  ZDZISLOWICZ.PL MIKOŁAJ ZDZISŁOWICZ

  Nasza firma istnieje na rynku technologii internetowych od dnia 1 września 2009 r. Głównym celem naszej firmy jest tworzenie stron internetowych w oparciu o własne rozwiązania, które ciągle udoskonalamy. W miarę rozwoju potrzeb stawianych przez obecnych oraz nowych użytkowników, nasza firma także się rozwija. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość usług już od momentu rozpoczęcia współpracy. Świadczymy usługi związane z tworzeniem, obsługą oraz promocją stron internetowych. Stosujemy najnowsze technologie i podążamy ścieżką nowoczesnych trendów.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JOANNA WĘGLIŃSKA BORIA.PL »

  JOANNA WĘGLIŃSKA BORIA.PL

  Firma boria. pl istnieje od 2007 roku. Zrealizowaliśmy wiele projektów. Wykonujemy różnego rodzaju strony internetowe od prostych wizytówek po rozbudowane serwisy z autorskimi systemami do zarządzania treścią CMS. Zajmujemy się również aktualizacją serwisów internetowych, np. strona festiwalu SPUTNIK NAD POLSKĄ lub festiwalu WISŁA. Pracujemy z Klientami z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO - HANDLOWO - USŁUGOWE DANIEL MYLIŃSKI »

  PRZEDSIĘBIORSTWO - HANDLOWO - USŁUGOWE DANIEL MYLIŃSKI

  W zakres usług firmy wchodzą projektowanie graficzne na potrzeby internetu oraz prace wdrożeniowe fajnych stron, serwisów oraz sklepów wraz z systemem zarządzania treścią (CMS). Dbamy także o dopełnienie usługi i pomagamy w dodatkowych czynnościach jak zakładanie kont pocztowych, instalacja stron na serwerze, uzupełnianie w treści itp. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wypełnij formularz kontaktowy na stronie lub zadzwoń.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Marcin Górski Fast - Graphic »

  Marcin Górski Fast - Graphic

  Nasza firma rozpoczęła działalność 2012 roku. Usługi graficzne oraz webmasterskie świadczymy kompleksowo, zawsze w sposób indywidualny traktując potrzeby i wymagania naszych Klientów. Mamy nadzieję, że pomimo naszej krótkiej działalności, nasze doświadczenie będzie gwarancją zadowolenia, a także będzie zapewnieniem Państwa zaufania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W zakresie naszych usług: - usługi graficzne - grafika - projekty graficzne - logotyp - wizytówki - ulotki - gazetki reklamowe - tworzenie stron www - strony internetowe - reklama Wysokie kompetencje naszej firmy potwierdza liczna ilość pozytywnych rekomendacji, z którymi mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje zachęcą Państwa do nawiązania owocnej współpracy z naszą firmą.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MILI ŁUKASZ AGENCJA INTERAKTYWNA "E-MADE" »

  MILI ŁUKASZ AGENCJA INTERAKTYWNA "E-MADE"

  Agencja Interaktywna to firma zajmująca się wykorzystaniem Internetu do promowania Twojej działalności gospodarczej lub własnej osoby. Oferta jaką udostępniamy to:- tworzenie, przebudowa oraz administracja stron internetowych- tworzenie sklepów internetowych- pozycjonowanie stron- tworzenie kampanii reklamowejJakość zaprojektowanego i utworzonego produktu jest niezwykle istotna przy promowaniu i pozycjonowaniu strony. Tylko najlepiej napisane witryny są gwarancją szybkiego efektu pozycjonowania. Zapraszamy na naszą stronę firmową e-made. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTR GĄSIOROWSKI "BS PARTNER" »

  PIOTR GĄSIOROWSKI "BS PARTNER"

  Głównym profilem naszej działalności są usługi związane z projektowaniem i budową stron www, sklepów internetowych oraz dedykowanych aplikacji internetowych. Nasza oferta obejmuje: - tworzenie stron internetowych - budowa sklepów www - projektowanie i wykonanie dedykowanych aplikacji internetowych - doradztwo i opieka powdrożeniowa dla naszych klientów i partnerów - wdrażanie i indywidualne dopasowanie autorskiego systemu CMS - wdrażanie i indywidualne dopasowanie autorskiego systemu CRM Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zaoferować usługi 'szyte na miarę', dostosowując się do specyficznych wymagań. Nasze rozwiązania opieramy na autorskiej platformie CreoCube, będącej nowoczesnym rozwiązaniem o budowie modułowej. Pozwala to na dowolną konfigurację i dodawanie nowych funkcjonalności do realizowanych projektów. Platforma jest systematycznie rozbudowywana o nowe moduły, a do już istniejących dodawane są nowe funkcje ułatwiające ich użytkowanie oraz poszerzające możliwości. Jeżeli potrzebujesz strony internetowej, sklepu lub indywidualnie zaprojektowanej aplikacji internetowej, wyślij zapytanie lub umów się na spotkanie. To nic nie kosztuje, a postaramy udowodnić Ci, że współpraca z nami spełni Twoje oczekiwania.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MULTI-SERVIS TOMASZ JELIŃSKI »

  MULTI-SERVIS TOMASZ JELIŃSKI

  Świadczymy usługi Elektroniczne i Informatyczne, naprawa sprzętu elektronicznego użytku domowego np. telewizory CRT, LCD, plazma, sprzęt audio, odtwarzacze DVD, komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, monitory i wiele innych urządzeń RTV… Świadczymy usługi informatyczne czyli naprawy i przeinstalowanie systemów operacyjny, usuwanie złośliwego oprogramowania, aktualizacje bios, odzyskiwanie utraconych danych, kopiowanie materiału video do formatu DVD, tworzenie i projektowanie stron internetowych www. Na terenie Bydgoszczy oferujemy dojazd bezpłatny. Na wykonane usługi dajemy gwarancję Multi-Servis oraz producenta części zamiennych.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »