Strony związane z hasłem: turbo - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'turbo':

 • "ARES" R. E. WAWROWSCY - SPÓŁKA JAWNA »

  "ARES" R. E. WAWROWSCY - SPÓŁKA JAWNA

  Firma ARES zajmuje się Importem i Dystrybucją artykułów do wyrobu alkoholi domowych. Naszym celem jest dostarczanie na rynek produktów renomowanych firm, produktów najwyższej jakości. W naszej ofercie mamy drożdże winiarskie, drożdże gorzelnicze, środki do klarowania win i zacierów, środki konserwujące i zabezpieczające, węgiel aktywny i inne bardziej zaawansowane środki do oczyszczania alkoholi, korki do butelek i korkownice, oraz wiele innych niezbędnych w winiarstwie produktów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki SpiritFerm - seria najwyższej jakości produktów enologicznych do prowadzenia fermentacji alkoholowej, wspomagających fermentację i z fermentacją alkoholową związanych. SpiritFerm jest marką stawiającą na jakość, każdy produkt sygnowany logiem SpiritFerm jest wnikliwie wybierany i sprawdzany, tak aby spełnić oczekiwania wymagających Klientów. Produkty ze znakiem SpiritFerm wytwarzane są wyłącznie w profesjonalnych zakładach zlokalizowanych w Europie. W ofercie SpiritFerm są: drożdże do „cukrówek”, drożdże szybkie do nastawów owocowych, drożdże do zacierów zbożowych, środki klarujące, węgiel aktywny, destylatory, elementy budowy destylatorów, szkło laboratoryjne, etc. Ponadto jesteśmy wyłącznym dystrybutorem: Coobra, T3, Alcotec, VodkaStar, węgla aktywnego Coobra, Fantom, Storms, posiadamy węgle aktywne: kamienne, drzewne, kokosowe. W ciągłej ofercie posiadamy: drożdże winiarskie suche, płynne i aktywne, pożywki, balony szklane, beczki, pojemniki fermentacyjne, prasy do owoców, rozdrabniarki i kruszarki do jabłek. Sprowadzamy płatki dębowe francuskie i amerykański do aromatyzowania win i wódek. Serdecznie zapraszamy odbiorców hurtowych zainteresowanych nawiązaniem współpracy. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do kontaktu z nami. Wszystkie niezbędne namiary znajdą Państwo w zakładce "KONTAKT".

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Pawlik Dariusz SERWIS SAMOCHODOWY"BOSCH SERVICE PAWLIK" »

  Pawlik Dariusz SERWIS SAMOCHODOWY"BOSCH SERVICE PAWLIK"

  Naszą pasją i zamiłowaniem jest tuning samochodów osobowych i dostawczych. Mozna to wszystko realizować jeżeli posiada się takie pracownie regneracji turbosprężarek i wtryskiwaczy Common Rail jak w naszej firmie. Zobacz jakie ciekawe techniki i rozwiązania stosujemy, aby osiągną tak znakomite efekty pracy silnika spalinowego nie ważnie czy diesla, czy benzyny. Odwiedź nas jak najszybciej, a pokażemy ci wszystkie nasze najciekawsze projekty i realizacje.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SCROLL PRODUCTS HUBERT ŁAZOWSKI »

  SCROLL PRODUCTS HUBERT ŁAZOWSKI

  Serwis Turbosprężarek w Warszawie. Naprawa i regeneracja turbin do silnikow diesel i benzynowych. Turbosprezarki ze zmienną geometrią "VNT", turbosprężarki z elektronicznym siłownikiem "SREA", "REA". Jesteśmy firmą zajmującą się budową hybryd turbo, sprzedażą części oraz nowych turbosprężarek samochodowych do silników benzynowych i diesel. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących rozwiązań dotyczących hybryd turbosprężarek dla takich marek jak BMW, Porsche, Saab, VAG, Volvo i innych producentów. Dzięki rozwiązaniom "Upgrade" w systemie "Plug & Play" jesteśmy liderem znanym w Europie i USA. Zajmujemy się również naprawą turbin oraz regeneracją turbosprężarek takich marek jak Garrett, IHI, Borg-Warner (K), Mitsubishi, Toyota, Holset.

  Spis Firm - Data dodania: 05 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • REGMOT MIŁOŚ SPÓŁKA JAWNA »

  REGMOT MIŁOŚ SPÓŁKA JAWNA

  W firmie Reg-Mot prowadzimy obsługę zarówno serwisów samochodowych jak i klientów indywidualnych w Polsce i za granicą. Już od wielu lat zajmujemy się naprawą i regeneracją turbosprężarek. Regenerujemy także turbosprężarki, które w zależności od modelu potrzebują innej obsługi. Nasze warsztaty dysponują najnowocześniejszym sprzętem typu: frezarki, tokarki uchwytowe, pociągowe szybkobieżne, wytaczarki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www. turbomielec. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Czachor-Radka Magdalena »

  Czachor-Radka Magdalena

  Turbosprężarki ze zmienną geometrią to tylko jeden z rodzajów turbo jaki regeneruje nasza firma. Także naprawa turbosprężarek ze sterownikami, opartymi na elektronicznym module. Wszystkie turbo które naprawiamy to dedykowane do samochodów osobowych turbosprężarki które cechuje jakość, wysoka jakość wykonania. Znani w regionie, woj. podkarpackie i w Mielcu z tego, że nasze produkty to niezawodne podzespoły, które obejmuje gwarancja realizacji usług. Firma MR Radka to nie tylko naprawa i usługi z nią związane, to także wysokiej klasy turbiny, które sprawdziło wielu klientów z Polski i spoza granic naszego kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »