Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'Transport.':

 • PIANO EXPERT Tomasz Jachowicz »

  PIANO EXPERT Tomasz Jachowicz

  Piano Expert jest profesjonalistą w branży fortepianów i pianin. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w naprawie, strojeniu i sprzedaży instrumentów akustycznych jest liderem wśród fachowców zajmujących się serwisowaniem tych wyjątkowych i wspaniałych instrumentów muzycznych. Pianino, czy fortepian, to nie tylko narzędzie do wykonywania muzyki. Jest także ozdobą salonu i dzięki dopasowaniu stylistyki instrumentu do otoczenia może być wspaniałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Pianino i fortepian wymagają regularnego serwisowania, przede wszystkim strojenia, które należy zlecać wyłącznie zaufanym specjalistom, którzy potrafią z zaniedbanego instrumentu wycisnąć pierwotny blask brzmienia. Jeżeli instrument jest mocno sfatygowany, polecamy naszą pracownię do przeprowadzenia kompleksowej renowacji i remontu. Potrafimy dostosować kolorystykę instrumentu do wymagań klienta, a brzmienie do potrzeb i gustu pianisty. Na naszej stronie internetowej znajdziesz sklep on-line oferujący do sprzedaży pianina nowe i używane, fortepiany po przeprowadzonych remontach z gwarancją minimum 2 lata. W sklepie dostępne również ławy fortepianowe w szerokim asortymencie i inne akcesoria muzyczne. W witrynie znajdziesz także blog z informacjami, jak troszczyć się o instrument, aby przedłużyć jego żywotność. Transport pianina albo fortepianu wiąże się często z przeprowadzkami, jak i z przewożeniem na czas remontu do pracowni. Dlatego chętnie świadczymy usługi transportowe w tym zakresie na terenie całej Polski, jak i Unii Europejskiej.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SAM LUK Liszka Łukasz »

  SAM LUK Liszka Łukasz

  SAM LUK przewozy Łukasz głównie zajmujemy przewozem ludzi na trasie małopolska Wiedeń i okolice. Przewozimy również ładunki do 3, 5 tony terenie UE. Oferujemy również usługi z zakresu auto-pomocy jak również wypożyczenia auto-lawety lawet oraz przyczep. Firma powstała w 1991 r. jako firma rodzinna - ojciec z synami. W 1999 r. poszerzono działalność o transport osób i rzeczy. Działalność rozwijała się z powodzeniem. W 2007 roku przeniesiono całkowicie transport osób i rzeczy do firmy syna Łukasza. Przede wszystkim nasza działalność opiera się na codziennym transporcie osób i towarów z Polski (małopolska) do Wiednia. Obecnie nasz tabor składa się z 12 samochodów, trzech towarowych oraz dziewięciu służących do przewozu osób. Są to głównie fordy Transity najnowszej generacji. Posiadamy "Certyfikaty Kompetencji Zawodowych" oraz licencję na zarobkowy transport drogowy. Zapewniamy najwyższy na rynku standard, jakości obsługi klienta. Nasza Firma to nie tylko nowe samochody, ale przede wszystkim kierowcy - kompetentni, mili, uśmiechnięci i zawsze chętni do pomocy klientom.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Kuś - Ratownictwo Drogowe "ANHOL" »

  Agnieszka Kuś - Ratownictwo Drogowe "ANHOL"

  Pomoc drogowa Gorzów to nie tylko najlepszy sprzęt, którego mamy sporo, począwszy od kilku specjalistycznych holowników, poprzez dźwigi, koparki jcb, lawety. Nasze ratownictwo drogowe to przede wszystkim wysoce wykwalifikowana kadra. Nasi pracownicy są prawdziwymi fachowcami. Specjalizujemy się w holowaniu aut osobowych i ciężarowych, pomagamy w uzyskaniu odszkodowań, prowadzimy warsztat wulkanizacyjny, parkingi strzeżone dla tirów i innych pojazdów. Mamy też wypożyczalnie samochodów, z której mogą Państwo skorzystać np. po stłuczce, czy kolizji drogowej.

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Dom Pogrzebowy GLORIAN Green Home Bogucki Marek »

  Dom Pogrzebowy GLORIAN Green Home Bogucki Marek

  Dom Pogrzebowy Glorian świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów na terenie Dolnego Śląska. Jesteśmy młodą firmą której głównym celem od początku działalności jest dostarczenie najwyższej jakości obsługi jako standard. Dla nas najważniejszy jest klient. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą lub do odwiedzenia naszego Domu Pogrzebowego w Wołowie przy ulicy Panieńskiej 1. Wyróżniamy się przede wszystkim:profesjonalną obsługąwłasną darmowa chłodniawłasną darmowa kapliczkabezgotówkowe pogrzebyzałatwiamy wszystkie formalnościPre-Planing – planowanie własnego pochówkucałodobowa obsługanowoczesne rozwiązania ułatwiające godny pochówek

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "INTERFRACHT CO" INT.AIR FREIGHT KRUPA ZBIGNIEW »

  "INTERFRACHT CO" INT.AIR FREIGHT KRUPA ZBIGNIEW

  Interfracht Co. Int. jest firmą spedycyjną wyspecjalizowaną w obsłudze przesyłek lotniczych air cargo a także transportu morskiego. W ofercie firmy transport i spedycja drogą powietrzną i drogą morską, realizacja przesyłek - fracht lotniczy. W ramach obsługi air cargo zapewniamy dostawę i odbiór także w modelu door2door, cło oraz usługi pakerskie. Zachęcamy do poznania z ofertą spedycji lotniczej na naszej stronie Interfracht. pl

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAFAŁ SIEŃKO "LUSKAR-1" TRANSPORT I HANDEL »

  RAFAŁ SIEŃKO "LUSKAR-1" TRANSPORT I HANDEL

  Luskar to rodzinna firma z Krakowa, która już od przeszło 20 lat zajmuje się profesjonalnie sprzedażą i dostawami asortymentu budowlanego. W naszych magazynach materiałowych klienci mogą znaleźć pustaki, cegły, klinkiery, cement komórkowy, nadproża, wełnę izolacyjną i styropiany, bramy, ogrodzenia, dachówki, okna, a także specjalistyczne narzędzia elektroniczne, pomiarowe, optyczne, laserowe, stolarskie, traserskie i wszelkie inne, które mogą okazać się niezbędnymi do wprawnego zbudowania konstrukcji. W kierowanym przez nas magazynie opałowym proponowany jest węgiel, olej opałowy, koks, biomasa oraz drewno do kominków. Prócz tego nasz salon sprzedaży kotłów dysponuje okazałym asortymentem nowoczesnych urządzeń grzewczych sterowanych mikroprocesorami, wśród których znajdują się kotły zgazowujące drewno, retortowe oraz na biopaliwa. Szczegóły na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KUDAS ANDRZEJ P.P.H.U "POLTEX" »

  KUDAS ANDRZEJ P.P.H.U "POLTEX"

  Grupa Poltex to firma z 14-letnią tradycją w produkcji odzieży ochronnej, odzieży roboczej i wysokiej klasy sprzętu i akcesriów BHP. Każdy pracodawca ma za zadanie dbać o zdrowie i życie swoich pracowników. My przychodzimy z pomocą. Oferujemy również usługi prania odzieży roboczej. Odbieramy ją, znakujemy, pierzemy, wykonujemy drobne naprawy (jeśli konieczne) a nastepnie czystą odzież oddajemy do firmy współpracującej. Zapraszamy do kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BOGDAN RUSINKO »

  BOGDAN RUSINKO

  Trans-bus to przedsiębiorstwo działające nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kudowie-Zdrój. Na usługi składają się między innymi: - transport międzynarodowy do krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Belgia oraz Holandia) - transport na terenie kraju - możliwość wynajęcia busa razem z kierowcą - zorganizowane przewozy busowe. Usługi są oferowane dla osób z dolnegośląska, ponieważ usługi wykonywane są na zasadzie z adresu na adres.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zawadzki Rafał "RAFIKS" Usługi Pasażerskie »

  Zawadzki Rafał "RAFIKS" Usługi Pasażerskie

  Rafiks to firma prowadząca usługi z zakresu transportu pasażerskiego. Oferujemy doskonale wyposażone busy i autokary do transportu krajowego i zagranicznego. Nasze pojazdy świetnie sprawdzą się w dalekich wycieczkach jak również jako transport podczas organizacji wesela, pogrzebu. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, posiadamy licencje dopuszczające naszą firmę do prowadzenia usług transportowych ludzi. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BP TOUR BREWCZAK PIOTR »

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BP TOUR BREWCZAK PIOTR

  Firma Bp Tour zajmuje się szeroko pojętym transportem osób zarówno w kraju jak i za granicą. Świadczymy usługi osobom prywatnym, firmom i instytucjom państwowym. Posiadamy zróżnicowaną flotę 50 pojazdów od 19 do 58 miejsc. Oferujemy także przewozy regularne na trasach z Lublina do: Krakowa, Zakopanego, Łodzi, Częstochowy, Białej Podlaskiej, Dęblina, Krasnego stawu i wielu innych miejscowości. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »