Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'Transport.':

 • RELPAL LOGISTIC- Rafał Reluga »

  RELPAL LOGISTIC- Rafał Reluga

  Organizujemy przewozy towarów - Relpal firma transportowa - usługi transportowe, przeładunki, transport krajowy i transport międzynarodowy. Przewóz ładunków i towarów - Słowacja, Czechy, Litwa i inne kraje UE, także Rosja i Białoruś. Dostawa door to door: od 1 paczki do 38 palet – od 1kg do 24 000kg i nadgabaryt. Przewóz ładunków, gwarancje terminowości - spedycja, export, transport samochodowy do Rosji i UE. Duże doświadczenie i profesjonalizm w działaniu.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ARSIS DARIUSZ URBAŃSKI »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ARSIS DARIUSZ URBAŃSKI

  Jest serwisem oferującym tanie przesyłki krajowe i międzynarodowe. Nasz tani kurier szybko i bezpiecznie dostarczy przesyłkę za pośrednictwem renomowanych firm UPS I DPD, za niewielką opłatą. Nasz system posiada integrację z portalem aukcyjnym,, ALLEGRO"dzięki czemu szybko, sprawnie i tanio wyślesz towar sprzedany na aukcjach. Jesteśmy do państwa dyspozycji przez 24h przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Nie wymagamy żadnych umów ani deklaracji ilościowych przesyłek. Zamów kuriera i wysyłaj taniej.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "KROPLA" MICHAŁ KRZAK »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "KROPLA" MICHAŁ KRZAK

  Firma „KROPLA” dzięki wieloletniemu doświadczeniu zajmuję się usługami pralniczymi na terenie Śląska Cieszyńskiego. Siedzibą firmy jest miasto Cieszyn. Aby zapewnić klientom szybki i łatwy dostęp do naszych usług, posiadamy dobrą lokalizacje dzięki, której nasi klienci bezproblemowo trafiają do naszej firmy. W swojej ofercie posiadamy transport dywanów, aby ułatwić klientom korzystanie z naszych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę podstawową czyszczenia garderoby o usługi czyszczenia dywanów i wykładzin, wyrobów skórzanych i futrzarskich oraz renowacji skór. www. kropla. net. pl

  Spis Firm - Data dodania: 01 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MILEWSKI MICHAŁ USŁUGI TRANSPORTOWE MILEWSKI MICHAŁ »

  MILEWSKI MICHAŁ USŁUGI TRANSPORTOWE MILEWSKI MICHAŁ

  O Firmie Jesteśmy przedsiębiorstwem świadczącym usługi transportowo-sprzętowe nieprzerwanie od 1992 roku. Działamy na terenie północnego Mazowsza – przede wszystkim w powiecie żuromińskim oraz w powiatach sąsiednich. Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest transport materiałów sypkich, roboty ziemne, rozbiórki oraz wyburzenia. Usługi świadczymy dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Opierając się na zdobytym doświadczeniu oraz solidnym parku maszynowym gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług w przystępnej cenie.

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Hermespol Sp. z o.o. »

  Hermespol Sp. z o.o.

  Firma Hermespol, działa na rynku od 20 lat. Oferujemy usługi transportu krajowego, międzynarodowego oraz magazynowania. Jesteśmy doświadczonym operatorem logistycznym posiadającym zarówno swój tabor pojazdów, jak i wykwalifikowaną spedycję. Oferujemy wysoki poziom usług i elastyczność. Nasza baza znajduje się w Kleszczewie, zaraz przy drodze S5 oraz autostradzie A2! Postaw na jakość i rzetelność! Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZUH SIDOR TOMASZ SIDOROWICZ »

  ZUH SIDOR TOMASZ SIDOROWICZ

  Firma Sidor oferuje profesjonalny transport ciężarowy na terenie całej Polski. Dysponujemy autem o ładowności 6 ton oraz długości 6 metrów jak i autami dostawczymi w kontenerze meblowym. Nasza oferta obejmuje również przeprowadzki, które świadczymy na terenie całej Europy. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby oraz firmy do współpracy z naszym rodzinnym przedsiębiorstwem. Doświadczenie, profesjonalizm oraz setki zadowolonych klientów daje nam jeszcze więcej motywacji do oferowania solidnych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Gryf Strvedoring Sp. z o.o. »

  Gryf Strvedoring Sp. z o.o.

  Firma rozpoczęła swą działalność w 2002 roku świadcząc usługi przeładunku towarów masowych w porcie szczecińskim. Kolejnym etapem rozwoju było rozszerzenie działalności przeładunku o specjalizację w procesach pakowania towarów sypkich a w szczególności nawozów mineralnych granulowanych. Powiększający się wolumen obsługiwanych towarów spowodował prężny rozwój firmy poprzez zwiększenie powierzchni magazynowo-składowej, udoskonalanie parku maszynowego urządzeń przeładowczych i pakujących oraz świadczenie kompleksowych usług logistycznych. Ostatnią znaczącą inwestycją firmy był zakup i uruchomienie nowoczesnej linii pakującej produktów granulowanych w opakowania w zakresie 5 – 50 kg wraz z urządzeniem paletyzującym i streczującym.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MACIEJ BOGUSZ "SPEED-TRANS WARSZAWA" »

  MACIEJ BOGUSZ "SPEED-TRANS WARSZAWA"

  SPEED-TRANS to ogólnopolska baza kierowców, zajmująca się wykonywaniem usług transportowych i spedycyjnych na terenie Warszawy i całej Polski. Zapewniamy profesjonalne usługi pojazdami od 1 t do 24 t, polegające na terminowych dostawach, jak również doradztwo spedycyjno-transportowe. SPEED-TRANS - transport usługi, spedycja, transport krajowy. Ogólnopolska baza pojazdów, wykonująca usługi transportowe oraz transport samochodowy na terenie całej Polski. Zapewniamy szybką, profesjonalną obsługę oraz terminowe dostawy Państwa ładunków. Oferujemy również pomoc i doradztwo transportowo - spedycyjne.

  Spis Firm - Data dodania: 06 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • QBUS TRANS Rafał Eliasik »

  QBUS TRANS Rafał Eliasik

  Firma transportowa QBUS-TRANS specjalizuje się w szeroko rozumianej spedycji do Finlandii, Norwegii, Szwecji, Litwy, Estonii, Łotwy, at także na zachód Europy, czyli do Niemiec, Austrii, Czech, Włoch, Hiszpanii, Francji, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii. Przewozimy towary o różnej masie i objętości. Potrafimy być elastyczni, a nasz zgrany personel działa zespołowo i potrafi samodzielnie poradzić sobie z przeciwnościami. Płynie to z długiego doświadczenia w branży, dobrej organizacji pracy oraz sprawnego taboru. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Zaczęliśmy w 2006 roku i od tego czasu nieustannie kładziemy nacisk na terminowość i bezpieczeństwo dostaw.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAFAŁ RADZIEJEWSKI "RALF-TRANS" »

  RAFAŁ RADZIEJEWSKI "RALF-TRANS"

  Należąca do Rafała Radziejewskiego firma Ralf Trans od lat specjalizuje się w szeroko pojmowanych świadczeniach przewozowych. Zadaniem kompetentnych kierowców jest sprawny przewóz różnego rodzaju towarów i produktów. Przedsiębiorstwo posiada doskonałej jakości samochody. Jednym z nich jest Volkswagen LT 40 kontener meblowy o długości 4, 60m. Ralf Trans stosuje specjalne zabezpieczenia do rzeczy delikatnych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »