Strony związane z hasłem: tłumaczenie tekstów - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'tłumaczenie tekstów':

 • BARBARA GRZYBOWSKA GLOSSA KANCELARIA ADWOKACKA »

  BARBARA GRZYBOWSKA GLOSSA KANCELARIA ADWOKACKA

  Przedstawiamy Państwu nowoczesną firmę, mającą kompetentnie przygotowaną ofertę w zakresie tłumaczeń. To Biuro tłumaczeń Glossa, mające swe placówki w Raciborzu, Strzelcach Opolskich i Kędzierzynie - Koźlu. Glossa jest firmą znaną z rzetelności, indywidualnego nastawienia do wszelkiego klienta, podejmująca się tłumaczeń wszelkich dokumentów, bez względu od ich przeznaczenia, poziomu trudności albo specyfikacji. Glossa to firma, której aktywność oparta jest na profesjonalnie zorganizowanej współpracy tłumaczy o różnych specjalnościach, których jednoczą wysokie kwalifikacje, posiadanie uprawnień tłumaczy przysięgłych. Glossa przejmuje zlecenia na tłumaczenia z i na takie języki jak: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, niderlandzki, szwedzki oraz wiele innych. Glossa zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi, prowadzeniem korespondencji oraz wielu innych form tłumaczeń. Dodatkowe informacje na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Linglord Barbara Kierzkowska »

  Linglord Barbara Kierzkowska

  Decydując się na Linglord macie gwarancję, że tłumaczeniem zajmą się dla Was osoby o wszechstronnych umiejętnościach, którzy języki obce znają perfekcyjnie. Dzięki temu te wykonywane tłumaczenia będą na wysokim poziomie i spełnią Wasze oczekiwania. Jeśli liczycie na tłumaczenia tekstów specjalistycznych nie będzie to dla nas żaden problem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się je realizować z dużą starannością.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MELMAR REDACTO MAREK KUTROWSKI »

  MELMAR REDACTO MAREK KUTROWSKI

  Redacto zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami językowymi. Profesjonalnie tłumaczę różnego rodzaju teksty z języka polskiego na angielski i odwrotnie. Dokonuję również korekt tekstów. Korekty tekstów dotyczą głównie publikacji naukowych. Znajomość języka angielskiego pozwala na swobodne i profesjonalne realizowanie zleceń. Każdy, kto chce przetłumaczyć tekst, może się do nas zwrócić. Proponujemy łatwą formę kontaktu oraz szybką realizację zleceń.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »