Strony związane z hasłem: tłumaczenia specjalistyczne - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia specjalistyczne':

 • Tide Software Sp. z o.o. »

  Tide Software Sp. z o.o.

  W tłumaczeniach pisemnych dla przedsiębiorstw specjalizuje się biuro tłumaczeń Tide Translator. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak listy, pisma, umowy oraz porozumienia. Realizacja tłumaczeń specjalistycznych to znakomite zespolenie znajomości języka z wykwalifikowaną wiedzą. Szeroki wachlarz tłumaczeń specjalistycznych znajduje się w ofercie biura. Wysoki poziom tłumaczy, szybka realizacja zleceń to te cechy, które sprawiają, że cieszą się zaufaniem grupy zadowolonych usługobiorców.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Adverbium Marek Smyk »

  Adverbium Marek Smyk

  Od ponad 10 lat działamy na rynku korporacyjnych kursów językowych dla biznesu. Organizujemy wszelkiego typu szkolenia językowe dla firm i wykonujemy wszystkiego rodzaju tłumaczenia. Mimo, iż nasza siedziba mieści się w Warszawie, mamy zasięg ogólnopolski, działamy w wielu większych miastach w Polsce. Z przyjemnością zorganizujemy kursy językowe dla pracowników Twojej Firmy, tak, aby mogli skutecznie komunikować się z kontrahentami zza granicy. Chętnie też przetłumaczymy wszelkie dokumenty, takie jak umowy, regulaminy, instrukcje obsługi, ale też i dyplomy ukończenia studiów, wyciągi z ksiąg wieczystych czy też dokumenty samochodowe. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BARANOWSKA KATARZYNA »

  BARANOWSKA KATARZYNA

  Robimy to, na czym znamy się najlepiej! Nasze biuro tłumaczeń Katowice wykonuje przekłady dowolnych tekstów, w tym tłumaczenia przysięgłe Katowice i techniczne. Realizujemy tłumaczenia dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych. Tecnico Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych to młoda firma, jednak dzięki przestrzeganiu surowych standardów pracy grono naszych klientów szybko się powiększa. Szybki rozwój umożliwia nam realizowanie usług tłumaczeniowych w jeszcze krótszych terminach! Jesteśmy zespołem tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego. Współpraca z doświadczonymi tłumaczami z całej Polski pozwoliła na oferowanie tłumaczeń dla firm we wszystkich językach. Specjalizujemy się w tłumaczenia prawne Katowice, tłumaczenia medyczne, techniczne, tłumaczenia marketingowe. Wysoka jakość, ekspresowe wykonanie za przystępną cenę. Obserwuj ofertę promocyjną naszej firmy i łap okazje! Zespół Tecnico.

  Spis Firm - Data dodania: 07 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Linglord Barbara Kierzkowska »

  Linglord Barbara Kierzkowska

  Decydując się na Linglord macie gwarancję, że tłumaczeniem zajmą się dla Was osoby o wszechstronnych umiejętnościach, którzy języki obce znają perfekcyjnie. Dzięki temu te wykonywane tłumaczenia będą na wysokim poziomie i spełnią Wasze oczekiwania. Jeśli liczycie na tłumaczenia tekstów specjalistycznych nie będzie to dla nas żaden problem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się je realizować z dużą starannością.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »