Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'TECHNIKA':

 • "EKO-TECHNIKA" S.C. STANISŁAW ZAWADZKI, BARBARA ZAWADZKA »

  "EKO-TECHNIKA" S.C. STANISŁAW ZAWADZKI, BARBARA ZAWADZKA

  EKO-Technika. Od 1986r projektujemy i wykonujemy stacje uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków dla przemysłu oraz odbiorców indywidualnych. Oferujemy ZMIĘKCZACZE JONOWYMIENNE, czyli filtry do wody twardej, inaczej uzdatniacze do wody wapiennej: TAPWORKS, Autotrol- Osmonics, sprzedaż, montaż, serwis, niskie ceny. Oferujemy ZMIĘKCZACZE JONOWYMIENNE, czyli filtry do wody twardej, inaczej uzdatniacze do wody wapiennej: TAPWORKS, Autotrol- Osmonics, sprzedaż, montaż, serwis, niskie ceny.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CONSTANS BOGUMIŁ KLIMIUK »

  CONSTANS BOGUMIŁ KLIMIUK

  Oferujemy:- różne programy szkoleniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i umiejętności Klienta, których celem jest przede wszystkim zwiększenie świadomości Kierowców i podwyższenie ich umiejętności- Rally Events- dział zajmujący się organizacją szeroko pojętych integracyjnych imprez firmowych z dużą dawką adrenaliny- naukę eko jazdy dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak obniżyć koszty użytkowania samochodu

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CICHOWLAS ROBERT DDMAX »

  CICHOWLAS ROBERT DDMAX

  NOWOCZESNA TECHNIKA OŚWIETLENIOWA- oświetlenie liniowe, kierunkowe, punktowe;- oświetlenie główne i nastrojowe- projekt, produkcja, montaż- konwersja zwykłych opraw na LED- komponenty tylko najwyższej jakości- ekskluzywne aranżacje indywidualne- wynajem aranżacji oświetleniowej (obsługa kompleksowa)Oferujemy:- oprawy oświetleniowe ze zintegrowanym źródłem LED- zastępniki żarówek halogenowych - SirioLED- ekskluzywne wyroby własnego projektu (zapraszamy do www. ledownia. pl)- lampy sufitowe, podszafkowe - SatinoLED, LinoLED, zwieszane, przyścienne LumeLED oraz oświetlenie schodowe QuadraLED na najlepszych diodach na świecie- taśmy LED z diodami wysokiej jakości- zasilacze LED renomowanych firm- oświetlenie RGB-elementy i sterowanie- żarówki LED rozpraszające i soczewkowe o różnych trzonkach- popularne oprawy oświetleniowe i dekoracyjneNaszą specjalnością są realizacje dowolnych aranżacji indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RYSZARD PIEKARZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE, ,FOKUS" »

  RYSZARD PIEKARZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE, ,FOKUS"

  Nasza Firma posiada szeroki wybór sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego pozwalając na wybór indywidualnej konfiguracji zależnej od rodzaju, wielkości i budżetu danej imprezy. Pomagamy oczywiście w zaprojektowaniu i wyborze konfiguracji sprzętowej dostosowanej indywidualnie do konkretnej imprezy. Od tych elementów zależy niejednokrotnie sukces całego przedsięwzięcia. Jednym słowem pomagamy dobrać optymalnie sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Na życzenie realizujemy również nagrania "live" z w/w imprez. Nasza oferta obejmuje profesjonalną i kompleksową obsługę nagłośnieniową i oświetleniową w kategoriach:- małe, średnie i duże koncerty, - plenery, - imprezy artystyczne, - konferencje i kongresy, - otwarcia budynków firmowych, - targi i wystawy, - pokazy mody, - imprezy promocyjne, - pokazy laserowe (lasershow), - inscenizacje teatralne, spektakle, - bale i imprezy firmowe, - innych imprezy okolicznościowe.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VELTEKO POLSKA Sp. z o. o. »

  VELTEKO POLSKA Sp. z o. o.

  Oferujemy maszyny pakujące, linie pakujące, urządzenia kartonujące, torebki i urządzenia do pakowania produktów. Kompleksowa sprzedaż i projektowanie linii pakujących, urządzeń pakujących i techniki pakowania. Zapewniamy dostawę, montaż i serwis maszyn pakujących, dozowników, urządzeń kartonujących i innych urządzeń do pakowania, opakowania, torebki do pakowania, pakowane produkty, dozownik, kartoniarka, urządzenia pakujące dla przemysłu spożywczego, pionowe maszyny pakujące, pakowaczki, poziome maszyny pakujące,

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Hydrosolar sp. zo.o. PODKARPACIE sp. komandytowa »

  Hydrosolar sp. zo.o. PODKARPACIE sp. komandytowa

  Oferta Hydrosolar to ponad 90 000 produktów renomowanych producentów techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej oraz sieci zewnętrznych. Wszystkie sprzedawane urządzenia objęte są gwarancją i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty i dopuszczenia. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta, oferując nie tylko dobór, wycenę i sprzedaż urządzeń, ale również fachowe doradztwo techniczne oraz szkolenia branżowe. Hydrosolar kieruje swoją ofertę do: przedsiębiorstw i zakładów instalacyjnych, sanitarnych, budowlanych firm handlowych, sklepów, hurtowni deweloperów, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych biur projektowych i architektów podmiotów publicznych: urzędy miast i gmin, spółki wodno-kanalizacyjne, przedsiębiorstwa oczyszczania miast.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MIROSŁAW MARECKI F.H.U.P. M&M »

  MIROSŁAW MARECKI F.H.U.P. M&M

  Wszystkie osoby, które szukają fachowych przedmiotów promocyjnych z grawerką laserową, muszą możliwie szybko sprawdzić wszystkie elementy zawartości tej strony. Czeka tu bowiem ofertowa propozycja pewnej profesjonalnej firmy, która od długiego już czasu zajmuje się tą technologią, wykorzystując wieloletnie doświadczenie połączone z innowacyjnymi trendami w tej odmianie grawerstwa. Na stronie będzie można znaleźć całościową ofertę oraz wszystkie dane do kontaktu. Naprawdę warto wgłębić się w ofertę!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TECHDIAM DARIUSZ GWIAZDA »

  TECHDIAM DARIUSZ GWIAZDA

  Wykonujemy cięcie i wiercenie w betonie zbrojonym, cegle, kamieniu i innych materiałach budowlanych techniką diamentową także za pomocą pompy próżniowej. Oferujemy: - precyzyjne cięcie i wiercenie na wymiar bez odprysków, - wiercenie w betonie zbrojonym, - wiercenie w betonie i kamieniu, - wiercenie w płytkach ceramicznych za pomocą pompy próżniowej, - wiercenie otworów o średnicy do 500 mm

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FHU "WOJTO" Wojciech Jędrzejczyk »

  FHU "WOJTO" Wojciech Jędrzejczyk

  Jesteś zainteresowany ideą działania kolektorów słonecznych? Chcesz wiedzieć jak zestawy solarne zamontowane w Twoim domu mogą sprawić, że koszty ogrzewania domu będą znacznie niższe, ciepła woda będzie za darmo a dodatkowo mniej zanieczyszczeń trafi do naszego środowiska naturalnego? Zainwestuj w energię darmową, pochodzącą prosto od Słońca! Firma F. H. U WOJTO świadczy usługi w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu kolektorów słonecznych na terenie woj. łódzkiego. Zapamiętaj - sprzedajemy, montujemy oraz serwisujemy kolektory słoneczne najlepszej jakości! Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 12 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ SZOPIŃSKI TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA MICHAŁ SZOPIŃSKI »

  MICHAŁ SZOPIŃSKI TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA MICHAŁ SZOPIŃSKI

  Technika Grzewcza i Sanitarna M&G Szopińscy to firma z długą tradycją i ogromną renomą. Specjalności firmy to: technika grzewcza, sieci wodno-kanalizacyjne oraz instalacje gazowe. W zakresie techniki grzewczej w skład oferty wchodzi szeroki wybór grzejników - grzejniki konwekcyjne, grzejniki gazowe, grzejniki radiatorowe, grzejniki nadmuchowe a także promienniki ciepła, montujemy centralne ogrzewanie, również ogrzewanie podłogowe. M&G Szopińscy specjalizują się także w alternatywnych metodach pozyskiwania energii tj. odnawialne źródła energii, firma oferuje panele słoneczne i pompy ciepła. Pompy ciepła gruntowe, pompy powietrzne i do podgrzewania CWU. M&G Szopińscy to firma specjalizująca się także w chłodnictwie - klimatyzacja wentlacja. Firma zapewnia montaż i serwis urządzeń tak renomowanej marki, jak klimatyzacja Fujitsu.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »