Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'statuetki':

 • Ernest Kucała LaserCup »

  Ernest Kucała LaserCup

  Nasza firma jest importerem oraz producentem trofeów sportowych m. in. pucharów (metalowych, ceramicznych, plastikowych), medali, statuetek (plastikowych, metalowych, szklanych), dyplomów (papierowych, grawerowanych), podziękowań oraz wiele innych. Zajmujemy się również projektowaniem, wydrukiem oraz sprzedażą banerów reklamowych, wizytówek oraz ulotek reklamowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z nasza ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JUSTYNA MIARKA P.P.H.U. JUMIKA »

  JUSTYNA MIARKA P.P.H.U. JUMIKA

  Firma, którą reprezentuje zajmuje się wyrabianiem także sprzedawaniem tak istotnego obecnie produktu jakim są zaproszenia na wesele. Każdy towar konstruowany jest z błyskotliwą precyzją również zgodnie z instrukcjami przesłanymi poprzez klienta. Wszystko prezentuje się świetnie przez co firma zdecydowała się na rozszerzenie asortymentu o ponadplanowe artykuły również usługi. Każdy spośród nich jest wysokiej jakości, z dobrych tworzyw. Nie ma także szkopułu żeby nie skorzystać spośród przystępnych krojów zaś sformować coś absolutnie nowiutkiego, umyślnie na rzecz klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MEDIAFORM SYLWIA GOGOWSKA »

  MEDIAFORM SYLWIA GOGOWSKA

  Mediaform zajmuje się produkcją i sprzedażą trofeów sportowych. Posiadamy trofea szklane i kamienne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się bogaty wybór pucharów, statuetek, odlewów. Wyposażamy klientów w plakiety, patery, medale i rozmaite gadżety. Szczególne miejsce w ofercie zajmują dyplomy. Oferowany asortyment doskonale nadaje się do nagrodzenia zwycięstwa bądź jako forma podziękowań okolicznościowych. Realizujemy zamówienia na podstawie projektów indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ARTYSTYCZNA PRACOWNIA GRAWERSKA" JÓZEF SUWAŁA »

  "ARTYSTYCZNA PRACOWNIA GRAWERSKA" JÓZEF SUWAŁA

  Artystyczna Pracownia Grawerska zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnego grawera, który działa w branży grawerskiej już od 1972 roku i posiada kwalifikacje mistrzowskie. Pracownia wykonuje wszystkie projekty, nawet te najbardziej zaawansowane. W ofercie m. in. wykonywanie: statuetek, rzeźb, liter, symboli graficznych, insygniów i wiele więcej. Zapraszamy do współpracy i do kontaktu w razie pytań.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZYMON SIKORA "BIL-CUP" »

  SZYMON SIKORA "BIL-CUP"

  Firma Bil Cup zajmuje się dystrybucją sprzętu sportowego wielu znanych marek. Jesteśmy partnerem najważniejszych dystrybutorów trofeów sportowych i korporacyjnych. Dzięki ponad 20-letniej działalności jesteśmy w grupie liderów w branży. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową dla firm handlowych na terenie całego kraju. Współpracujemy ze sklepami sportowymi i punktami handlowymi. Prowadzimy również sprzedaż internetową naszych produktów w sklepach www. extrasport. pl i www. puchary-poznan. pl Bil Cup gwarantuje profesjonalną obsługę klientów. Nasz zespół specjalistów pomoże Państwu wybrać odpowiednią ofertę. Oferujemy sprzęt najlepszych producentów: - trofea sportowe, korporacyjne i okolicznościowe - stoły i sprzęt do gry w bilarda - serwis i wynajem sprzętu do gry w bilarda - akcesoria do gry w lotki (darta) - meble i sprzęt do gier kasynowych - materiały do techniki sublimacyjnej - zestawy i akcesoria do Dice Stacking i Speer Stacking Świadczymy także usługi z zakresu wykonywania tabliczek z nadrukiem.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAKI PROJEKT JOANNA KUJAWA-ZIELONKA »

  JAKI PROJEKT JOANNA KUJAWA-ZIELONKA

  Pracownia artystyczna Jaki Projekt od lat zajmuje się tworzeniem rzeźb z kamienia, drewna i innych materiałów. Nasze prace mają różnorodne zastosowanie: od statuetek i medali, przez rzeźby ogrodowe po kamienne rzeźby i ozdobne kominki. Dzięki zaangażowaniu i pasji jakie wkładamy w naszą prace, każdy projekt jest unikatowy i dopracowany w najmniejszych szczegółach. Oferujemy również prace konserwatorskie. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »