Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'Stargard Szczeciński':

 • MIROSŁAW STRASZEWSKI »

  MIROSŁAW STRASZEWSKI

  Firma M² Nieruchomości oferuje pośrednictwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości. Kompleksowa, rzetelna obsługa, profesjonalizm, a przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda klienta to nasze priorytety. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim. Posiadamy w ofercie domy, mieszkania, lokale użytkowe oraz działki w atrakcyjnych lokalizacjach. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika. Nasza oferta, nad rozwojem której stale pracujemy, to: pośrednictwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości, doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami, regulowanie stanów prawnych nieruchomości (m. in. sprawy spadkowe, zmiany sposobu użytkowania lokali, przekształcenia gruntów), kompleksowa obsługa prawna transakcji. Drogi Kliencie, zaufaj nam! Nasi specjaliści z myślą o Twoim bezpieczeństwiei wygodzie, w oparciu o najnowsze standardy współpracy: • doradzą w zakresie: doboru kredytu hipotecznego, analizy zdolności kredytowej, pomocy w uzyskaniu kredytu • pośredniczą w sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie nieruchomości • pośredniczą w obrocie nieruchomościami (mieszkania, domy, lokale użytkowe, działki) • przygotują obsługę notarialną transakcji • pomogą w przygotowaniu dokumentów kredytowych • współpracują z bankami udzielającymi kredytów walutowych i w PLNPoza ofertą nieruchomości z rynku wtórnego proponujemy kompleksową pomoc związaną uzyskaniem kredytu. Oferujemy obsługę w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz oraz terenów zielonych. Nasi architekci radzą jak dostosować wnętrza do indywidualnych upodobań a nasi specjaliści realizują nawet najbardziej skomplikowane projekty remontowe. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, ułatwić procedury związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości, skontaktuj się z nami.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA MATUSZ-MICHNA, ZIELIŃSKA-KIPIEĆ SPÓŁKA PARTNERSKA »

  KANCELARIA ADWOKACKA MATUSZ-MICHNA, ZIELIŃSKA-KIPIEĆ SPÓŁKA PARTNERSKA

  Nasza Kancelaria Adwokacka obsługuje zarówno podmioty gospodarcze, jak i klientów indywidualnych. W ramach świadczonej pomocy prawnej zapewniamy zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Pomagamy również naszym klientom w postępowaniach sądowych przed sądami krajów państw członkowskich UE, w sporach z kontrahentami z innych państw członkowskich w ramach postępowań o wydanie Europejskiego Nakazu Zapłaty. Wybieramy rozwiązania najkorzystniejsze finansowo dla naszych klientów. Doradzamy, kiedy kierować sprawę na drogę postępowania sądowego, a kiedy wybrać inne dostępne rozwiązanie.

  Spis Firm - Data dodania: 29 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAXX DAWID KUPROWSKI »

  MAXX DAWID KUPROWSKI

  Firma znajduje się w Stargardzie Szczecińskim. Zajmujemy się wynajmem narzędzi i sprzętu do ogrodu, domu oraz sprzętu budowlanego. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt począwszy od sekatorów, grabi poprzez elektronarzędzia takie jak wiertarki, młoty udarowe szlifierki odkurzacze do liści po sprzęt budowlany - rusztowania, nagrzewnice itp. Nasza firma zajmuje się również projektowaniem ogrodów i przestrzeni publicznej. Zapraszamy na naszą stronę.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »